18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
Avatar
macost 2013-05-08, 16:31
Ja pierdole. benben widać znafffca. Widocznie kierownik odpalał fajka i popijając kawę grzebał w radiu...

Ruszali od ok 10 sekundy z rolki a dzwon w 25 sekundzie...było grubo ponad 100. Nie każdy ma taka padline co ma 20 sekund do setki...
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-05-08, 17:23
Szkoda e39
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-05-08, 18:17
@Pan_Grzegorz, chyba ty.

@macost dziecko, dziecko. W internecie jest taka specyfika, że nigdy nie wiesz komu odpisujesz. Zdziwiłbyś się czy "znaffca" czy nie znawca, ale zostawię cię z tym problemem.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2013-05-08, 20:17
Skoro twierdzisz że z ponad 100km/h da się zatrzymać 1,5 tony w 1,5sekundy to przedszkolak się zorientuje że jesteś chuj nie znawca i skoro nie znasz tak prostych praw fizyki to prawdopodobnie jeszcze nie umiesz chodzić.

No dobra żartowałem stanę po twojej stronie. Wszyscy jesteście głąby a benben ma rację. Koerowca beemki jest zajebistym miszczem bo wychamował 1,5tony w 2 sekundy i to nie jakimiś chujowymi brembo czy ceramicznymi tarczami od porsche. Wystarczył mu budynek.
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-05-08, 20:57
Przedszkolak by przeczytał ze zrozumieniem, w przeciwieństwie do was, że pisałem o braku reakcji, a nie o zatrzymaniu samochodu do zera. BRAKU REAKCJI, nie wiem co w tym trudnego do pojęcia.

Edit: kurwa, sprawdziłem teraz i rzeczywiście napisałem to tak, że sam z tego nic nie rozumiem. W takim razie wybaczam wam.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-05-09, 15:25
zygmuntor napisał/a:

Akcja od 1:05



Czasem mam wrażenie, że poczęcie niektórych osób było poprzez usiadnięcie kobiety na publicznej desce klozetowej, na którą ktoś wcześniej strzepał gruchę.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-09, 18:35
Dwóch sadolowych mędrków spiera się, i OK, ale dwa razy wyChamuje? Naprawdę?
Zgłoś