18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Hollow_Man 2020-09-25, 20:24 2
ustąp pierwszeństwa nadjeżdżającym z prawej, klasyczne wymuszenie.
Zgłoś
Avatar
Stolar900 2020-09-25, 20:25
Ten dorosły zjeb pierdolony i nie umie jeździć.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-09-25, 20:28 1
nwonigers napisał/a:

najpierw sie pizdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przejebane za takie cos.



Przepisy przepisami, za potrącenie kogoś na pasach też mógłbyś pójść siedzieć mimo że ta osoba by ci ewidentnie wtargnęła na ulicę co z tego że przepisy myśleć trzeba samodzielnie zasada ograniczonego zaufania nawet przy prawidłowym zachowaniu obowiązuje a jeszcze jak ktoś tak odpierdala... Dziecko dzieckiem szkoda ale ojciec debil.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-09-25, 20:29 1
@ruddie
Niby tak, ale zawsze jak widzę takie gówniaki to omijam ich z daleka (właśnie żeby nie nabić się na spermę barana).
Zgłoś
Avatar
Kisieleisik 2020-09-25, 20:37 3
Jak nie umie pilnować gnojaka to prawidłowo .Jak miał ten typ zachamować?!Debil!
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pierdolnij w ten twój pusty łeb! Wyjebane mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.



Kolejny obrońca ?Za co kurwa że jechałem prosto a dzieciak mi się wjebał poprzek ???Jak nie umie pilnować gnojaka to prawidłowo .Jak miał ten typ zachamować?!Debil!
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pierdolnij w ten twój pusty łeb! Wyjebane mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.



nwonigers napisał/a:

najpierw sie pizdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przejebane za takie cos.



Dokładnie .Selekcja naturalna
ruddie napisał/a:

dla tych, którzy znają narty nie tylko z oglądania skoków tego od ssania banana, jest jasne jak słońce, że to wina gówniaka albo opiekuna, który nagrywał - reszta dyskusji to strata czasu na czytanie

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-25, 21:05 1
Skrzyżowanie równorzędne, ten z prawej miał pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-09-25, 21:20 3
nwonigers napisał/a:

najpierw sie pizdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przejebane za takie cos.



przejebane to ty masz...... kurwa głowę że jest tak pusta co ty pierdolisz ^^^^
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2020-09-25, 21:22 10
Wchodzisz w komentarze i od razu widzisz, który zjeb w życiu nie był na nartach. Typowe polskie schorzenie - nie znam się a się wypowiem.
Zgłoś
Avatar
Lussy 2020-09-25, 21:46 13
Ładnie ustrzelone, 10 pkt za potrącenie i 10 pkt za zesranie się spierdolin w komentarzach, wyłącznie pecety i spierdalajcie bachory pilnować.
Zgłoś
Avatar
Sriot 2020-09-25, 22:18 6
Kiedyś zjeżdżałem na desce i nagle 100metrów przede mną jakiś pajac instruktor cała grupę gęsiego zaczął prowadzić w poprzek CAŁEGO stoku. NO KURWA, JEBANA LOTERIA, żeby trafić pomiędzy i się nie skuć. Jak przejechałem to typ zaczął się pruć jeszcze, że mu przeszkadzam w szkoleniu. Taka padaka to jest nagminna i te bombelki tak samo.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-09-25, 22:22 2
Zgłoś
Avatar
Andriu996 2020-09-25, 22:31 9
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pierdolnij w ten twój pusty łeb! Wyjebane mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.



To ty się pierdolnij w łeb, najlepiej młotkiem. Stokiem zjeżdża się w dół, a nie w poprzek. Głupota jednak boli. Ale co będę ci tłumaczył, rozumem pewnie nie grzeszysz jak ta mała idiotka.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2020-09-25, 22:37 3
satariel napisał/a:

Karyny i tatusie się zlecą zaraz, będą bronić gówniaka, chowanego chujowo przez ojca, że zjeżdżali w poprzek ruchliwego stoku pełnego dorosłych. Zamiast na plac zabaw pewnie chodzi na siłownię z sebiksami. W poprzek stoku popierdala, nie patrzy gdzie i jak dorosły ważący 80kg ma wyhamować, bo gówniak się pod nogi pcha? Jesteście daremni, ale selekcja zrobi z waszymi bachorami być może to samo i nie przekaże spierdolonych genów dalej.



Widać, że kolega nigdy na nartach nie był i nie wie jakie zasady na stoku panują. W dodatku tyle pozytywnych reakcji na takie brednie utwierdza mnie w przekonaniu, że żyjemy w gównie przez głos głupiej i niedoinformowanej większości.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-09-25, 22:39 4
Andriu996 napisał/a:

To ty się pierdolnij w łeb, najlepiej młotkiem. Stokiem zjeżdża się w dół, a nie w poprzek. Głupota jednak boli. Ale co będę ci tłumaczył, rozumem pewnie nie grzeszysz jak ta mała idiotka.



Jakby w dół nie zjeżdżała to nie zjeżdżałaby wcale, tylko stała w miejscu.

O czym wy w ogóle dyskutujecie?!? ZAWSZE będący wyżej ma jechać tak by nie wjechać w jadącego niżej, niezależnie czy ten jedzie przodem, tyłem, czy nie jedzie wcale leżąc przewrócony na śneigu, to zasranym obowiązkiem jadącego z góry jest tak przyjać tor jazdy i poruszać się z taką prędkością by nie zderzyć się z będącym niżej. ZAWSZE to jest jego WYŁĄCZNA odpowiedzialność. Jak zjeb widział że ktoś jest niżej to się go omija szerokim łukiem a nie jedzie po czubkach nart z myślą że może się uda. Tym razem się nie udało i chuj powinien za takie coś odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Może by się hołota nauczyła jak się jeździ na stoku wśród ludzi a nie zapierdalała na oślep jak pojebana!
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-09-25, 22:58 8
ellsworth napisał/a:

Jakby w dół nie zjeżdżała to nie zjeżdżałaby wcale, tylko stała w miejscu.
O czym wy w ogóle dyskutujecie?!? ZAWSZE będący wyżej ma jechać tak by nie wjechać w jadącego niżej, niezależnie czy ten jedzie przodem, tyłem, czy nie jedzie wcale leżąc przewrócony na śneigu, to zasranym obowiązkiem jadącego z góry jest tak przyjać tor jazdy i poruszać się z taką prędkością by nie zderzyć się z będącym niżej. ZAWSZE to jest jego WYŁĄCZNA odpowiedzialność. Jak zjeb widział że ktoś jest niżej to się go omija szerokim łukiem a nie jedzie po czubkach nart z myślą że może się uda. Tym razem się nie udało i chuj powinien za takie coś odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Może by się hołota nauczyła jak się jeździ na stoku wśród ludzi a nie zapierdalała na oślep jak pojebana!



Chuj się tam znasz, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Tłumaczyć się nie chce dlaczego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie