18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mare30ks 2013-04-06, 9:30
o prosze, nawet macierewicz jest lewakiem a myslalem ze bardziej na prawo od antka jest tylko sciana
widze ze lewak to ogolne okreslenie kazdego przeciwnika politycznego pisiakow i innych patRYJotow tego typu. trzeba dodac jeszcze zeby byl lepszy wydzwiek: parchaty, zydowski albo cos w tym stylu
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-06, 10:04 1
mare30ks napisał/a:

o prosze, nawet macierewicz jest lewakiem a myslalem ze bardziej na prawo od antka jest tylko sciana
widze ze lewak to ogolne okreslenie kazdego przeciwnika politycznego pisiakow i innych patRYJotow tego typu. trzeba dodac jeszcze zeby byl lepszy wydzwiek: parchaty, zydowski albo cos w tym stylu


Lewak idioto to określenie człowieka któremu przyświecają socjalistyczne idee ekonomiczne. Czyli m.in. wysokie podatki, przymus ubezpieczeń, szkolnictwa, składki zdrowotnej, podatek dochodowy, podatek od darowizn, regulacja pracy i handlu, płaca minimalna, związki zawodowe z jakimiś przywilejami większymi od pojedynczego pracownika etc.
Postawa dotycząca narodu, religii czy obyczajowości nie jest wyznacznikiem strony politycznej inaczej by podziału nie było wstanie się sensownego utworzyć.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-06, 13:56
idiote to sobie synku znajdz w rodzinie, moze jeszcze jakis oprocz ciebie jest
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-06, 14:39
Serio...? Odezwałeś się na temat tego co jest lewicą a co nie, wykazałeś się żadną sensowną wiedzą i teraz jeszcze będziesz dyskutował o tym...? Jeśli jesteś wstanie ripostować i jakimś cudem uznać tego świra za prawicowca to zapraszam w innym wypadku nie masz co się bronić czy głupi jesteś czy nie bo to się samo okazało...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-06, 15:01
odezwalem sie bo mam do tego swiete prawo, a takie prawicowe ciecie jak ty wszystkiem ktorzy sie z nimi nie zgadzaja najchetniej by pozamykali geby.
rozmawialem juz kiedys z debilami twojego pokroju i niestety jestes doskonalym przykladem ze w swoim zacietrzewieniu takie zjeby jak ty przebijaja wszystko. i najgorsza obelga jest dla was "lewak". wkoncu kazdy kto sie z wami nie zgadza to lewak. wychodzi na to ze w polsce nie ma prawicowcow tylko same lewaki kurwa sie paletaja.

wiec zamknij tu morde i jak szukasz poklasku to spierdalaj na fronde albo inne gowno dla rownych tobie

twoj kolejny post-odpowiedz bedzie tylko dowodem na to ze bedziesz o swoje walczyl do upadlego, jak jarus i inni twoi idole
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-06, 17:34
mare30ks napisał/a:

odezwalem sie bo mam do tego swiete prawo, a takie prawicowe ciecie jak ty wszystkiem ktorzy sie z nimi nie zgadzaja najchetniej by pozamykali geby.
rozmawialem juz kiedys z debilami twojego pokroju i niestety jestes doskonalym przykladem ze w swoim zacietrzewieniu takie zjeby jak ty przebijaja wszystko. i najgorsza obelga jest dla was "lewak".


A ja mam święte prawo nazwać ciebie debilem kiedy piszesz debilizmy...
Czy "lewak" to obelga czy nie, to nie był sens mojej wypowiedzi. Sensem jej było że Alien_12 (i najwidoczniej ty) nie ma pojęcia czym się różni lewica od prawicy a używa tego zwrotu.

mare30ks napisał/a:

wkoncu kazdy kto sie z wami nie zgadza to lewak.


A skąd takie rzeczy o mnie wiesz...?
Poza tym. Jeśli Macierewicz czy kto inni stoi przeciw ideą prawicowym wyznając zasady socjalistyczne które opisałem wcześniej to nie mogę go inaczej nazwać jak lewakiem. "Osoba o poglądach lewicowych" cię zadowoli? Bo nie wiem jak ty to odbierasz ale dla mnie słowo lewak same w sobie nie jest obraźliwe. Chodzi o te że ci ludzie wyznają pojebane idee które się nigdy nie sprawdziły i spowodowały śmierć wielu ludzi zniszczenie wielu kultur.

mare30ks napisał/a:

wychodzi na to ze w polsce nie ma prawicowcow tylko same lewaki kurwa sie paletaja.


Nie wychodzi na to że mamy samych lewaków. No chyba że mówisz w uproszczeniu o polskim sejmie/senacie. Wychodzi na to że nie masz pojęcia czym jest lewica/prawica a ciągle o tym mówisz.

mare30ks napisał/a:

wiec zamknij tu morde i jak szukasz poklasku to spierdalaj na fronde albo inne gowno dla rownych tobie


Fronda? To jest serwis katolicki, narodowy, konserwatywny. To nie ma nic do lewicy czy prawicy...

mare30ks napisał/a:

twoj kolejny post-odpowiedz bedzie tylko dowodem na to ze bedziesz o swoje walczyl do upadlego, jak jarus i inni twoi idole


Jaruś? Masz na myśli Kaczyńskiego? Gościu. Ile razy trzeba ci w twój tępy łeb wbijać że to lewak? A lewaków nie lubię bo mają chore ideały które tylko śłużą im w niszczeniu wszystkiego dookoła...
Daruj sobie teksty o walce do upadłego. Nie powiedziałeś nic mądrego i rzeczowego by sprawę "lewaka" uargumentować, więc nie mów mi o tym że ja się miotam. Jednym który sie miota ejsteś ty. Zero konkretów. Hektolitry lania wody.
Zgłoś
Avatar
mierzeja 2013-04-06, 18:15
Tak, ten człowiek pierdoli głupoty!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-06, 18:36
ja pierdole wszedzie te lewaki, molestuja biednych prawakow

Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-06, 18:50
Dziękuje ci za potwierdzenie moich słów.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 12:44
haahahah jak czytam te komenty ze to napewno nie zamach bo polska jest za maluczka dla ruskich itp itd to ja pierdole moim zdaniem za duzo jest niescislosci niedociagniec i pomylek zeby to byl przypadek
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2013-04-09, 19:40
Odnośnie pierwotnego i niewypaczonego podziału na lewicę i prawicę, rozróżniamy lewicę jako partie popierające idee socjalistyczne, socjalne - interwencjonizm państwowy. Prawicę jako pochwałę kapitalizmu, liberalizm gospodarczy.

Śmieszy mnie, rzucanie lewakami na prawo i lewo.
Natomiast pochwalam związaną z tym wolność słowa, Dlatego ja jestem gotów szydzić z pedałów (bo nienaturalne), z katolików jak i z każdej innej religii (bo to głupota) z partii politycznych takich jak PIS (za spiskową teorię dziejów) z Żydów (za antysemityzm i za negowaną prawdę w FOKUS HISTORIA), z łysych z ONRu udawających SA (Niemcy się śmieją się z tej bandy lumpów) w ramach mojej wolności słowa.
Zgłoś