18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
!Timon 2015-06-01, 17:05
zgonex napisał/a:

No to miałes fajnego dziadka. Pogratulować. mówisz o czasach stalinowskich, ja o późnej komunie, latach 70 i 80. powojnie i późna komuna to dwa różne okresy. jeśli nie wiesz co się stało po śmierci stalina to poczytaj o odwilży i chruszczowie.

no własnie, i co z tego, że jest ten sprzęt? jacy profesorowie sie jarają, jakim sprzetem? o sile gospodarki nie stanowi ilosć zakupionego za granicą sprzętu, ale liczba patentów i technologii.



Nie zrozumiałeś. Odmówił w czasach stalinowskich ryzykując życiem. Na szczęście dla niego skończyło się całkowitym brakiem możliwości zatrudnienia na stanowiskach państwowych. Z tego powodu musiał zacząć "prywatę". Za to w tych Twoich "łagodnych"czasach PRL dalej żył pod groźbą represji jak zacznie wydawać SWOJE pieniądze. I chuj kogo powinno obchodzić to czy żyłby "jak król" w czasie biedy dookoła bo on od "państwa" złotówki nie dostał na swoje studia czy późniejszy biznes, do wszystkiego doszedł sam.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-06-01, 19:28
Bongman sypie sucharami a drugiego konta. Pewnie liczy na to, że sadol zapomniał o jego alter ego.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-01, 20:32
To nie moje alter ego, tylko moja kobieta Wiem, że pojęcie "moja kobieta" może być niezrozumiałe dla kogoś, kto od zawsze wali tylko konia, ale chociaż się postaraj to ogarnąć
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-06-02, 12:18
BongMan napisał/a:

To nie moje alter ego, tylko moja kobieta Wiem, że pojęcie "moja kobieta" może być niezrozumiałe dla kogoś, kto od zawsze wali tylko konia, ale chociaż się postaraj to ogarnąć


Ze swoją kobietą wspólnie piszecie komentarze w necie? Jakie to romantyczne i poznanie się pewnie tez przez ten portal? Hmm czyżby na Hardzie?
Zgłoś