18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pantaran 2024-03-25, 14:16 7
Monia : co się dzieje ?
Kacperek : nic nic !
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-25, 14:29
turor napisał/a:

Podobno skopio1 usuwa materiały za błędy gramatyczne w zdaniu



Nieprawda!

Do materiałów nic nie mam - o ile nie są wyjątkowo debilne.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-25, 14:32 23
Pantaran napisał/a:

Monia : co się dzieje ?
Kacperek : nic nic !



Skojarzyło mi się
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-03-25, 14:34 5
Baronessa napisał/a:

Heh, pienkne to. Mam nadzieję, że tępy cymbał zwrócił kasę gospodarzowi za bramę. Ciekawe, czy gość ma wciąż depresję po tym zdarzeniu, czy dawno zapomniał i bolcuje kolejną świnię...



Widzę że mamusia sie jeszcze nie pochwaliła że będziesz miał nowego tatusia
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-25, 14:35 11
Heliar napisał/a:

Zostaw polonistę,



Potwierdzasz moją tezę, że przygłupy, gdy im ciśnienie rośnie z powodu, że nie opanowali języka polskiego, każdego, kto dba o język polski, nazywają polonistą.
Taką traumę masz ze szkół?
Zamiast móc marszczyć freda, to musiałeś odrabiać lekcje, a nawet, o, zgrozo, wypracowania pisać?
I chodzisz dumny z tego, że nie potrafisz pisać po polsku?

Tacy jak ty wiele razy z pochodniami i widłami chodzili mordować kogoś, kto np. miał okulary, BO TO ZBOCZENIEC JAKIŚ, CZYTAĆ UMI (!)
Jesteś dumny z głupoty?
Przecież to bez sensu.
;>
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-03-25, 15:41 2
słysząc takie trajkotanie sam bym wyjebał w drzewo
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-03-25, 15:47 2
Ma ktoś dokładniejsze zdjęcia z tego Śląska?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-25, 16:10 2
Pod Kasprowym trochę wieje...
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-03-25, 16:59 5
SkoPio1 napisał/a:

Potwierdzasz moją tezę, że przygłupy, gdy im ciśnienie rośnie z powodu, że nie opanowali języka polskiego, każdego, kto dba o język polski, nazywają polonistą.
Taką traumę masz ze szkół?
Zamiast móc marszczyć freda, to musiałeś odrabiać lekcje, a nawet, o, zgrozo, wypracowania pisać?
I chodzisz dumny z tego, że nie potrafisz pisać po polsku?
Tacy jak ty wiele razy z pochodniami i widłami chodzili mordować kogoś, kto np. miał okulary, BO TO ZBOCZENIEC JAKIŚ, CZYTAĆ UMI (!)
Jesteś dumny z głupoty?
Przecież to bez sensu.
;>


Albo lecisz na srogich pigułach,albo źle ci licencjat z polonistyki wszedł.

Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2024-03-25, 17:03 1
Siriuz napisał/a:

Kobieta z mapą No dobra, facet zjebał.



A wolałbyś aby prowadziła auto?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-03-25, 17:33 5
SkoPio1 napisał/a:

Potwierdzasz moją tezę, że przygłupy, gdy im ciśnienie rośnie z powodu, że nie opanowali języka polskiego, każdego, kto dba o język polski, nazywają polonistą.
Taką traumę masz ze szkół?
Zamiast móc marszczyć freda, to musiałeś odrabiać lekcje, a nawet, o, zgrozo, wypracowania pisać?
I chodzisz dumny z tego, że nie potrafisz pisać po polsku?
Tacy jak ty wiele razy z pochodniami i widłami chodzili mordować kogoś, kto np. miał okulary, BO TO ZBOCZENIEC JAKIŚ, CZYTAĆ UMI (!)
Jesteś dumny z głupoty?
Przecież to bez sensu.
;>



Dokonaj interpretacji poniższego krótkiego utworu literackiego. Czy to proza czy poezja? Do jakiego gatunku zaliczyłbyś ten utwór? Jak uważasz, kim jest podmiot liryczny? Swoje odpowiedzi uzasadnij.

"Nie bede cie o to sądził
Ześ mi babe łopoządził
Jeno się mi w łocach zmieni
Za to ześ mi nasroł w sieni!

Tańcowała mysa z mysą
Jedna miała dupe łysą
Druga jej si' dziwowała
Taki dupy nie widziała

W Zakopanem na Giewoncie
Bace strzelił piorun w prącie
Hej ty baco pierdolony,
Cegóś nie był uziemniony,
cegóś nie był uziemniony?"
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-03-25, 17:54 7
SkoPio1 napisał/a:

Potwierdzasz moją tezę, że przygłupy, gdy im ciśnienie rośnie z powodu, że nie opanowali języka polskiego, każdego, kto dba o język polski, nazywają polonistą.
Taką traumę masz ze szkół?
Zamiast móc marszczyć freda, to musiałeś odrabiać lekcje, a nawet, o, zgrozo, wypracowania pisać?
I chodzisz dumny z tego, że nie potrafisz pisać po polsku?
Tacy jak ty wiele razy z pochodniami i widłami chodzili mordować kogoś, kto np. miał okulary, BO TO ZBOCZENIEC JAKIŚ, CZYTAĆ UMI (!)
Jesteś dumny z głupoty?
Przecież to bez sensu.
;>



SkoPio1, nie gniewaj się, ale posługujesz się sztywnym i sztucznym językiem polskim, robisz kardynalne błędy językowe i często zastanawiam się nad sensem Twoich wypowiedzi. Owszem, gramatycznie ok, ale stylistycznie chujowo. Bez urazy

420710247365 napisał/a:

W Zakopanem na Giewoncie
Bace strzelił piorun w prącie



Jest jeszcze inna wersja:

W Zakopanem na Giewoncie
łypnął bacę piorun w prącie
Niech kto wierzy, czy nie wierzy
prącie stoi, baca leży
prącie stoi, baca leży.

albo

Niech kto wierzy, czy nie wierzy
baca stoi, prącie leży itd.
Zgłoś
Avatar
Azzurri 2024-03-25, 18:37 3
PIs napisał/a:

Na sadolu nic nie ma, wszystko pousuwane, tylko na necie można znaleźć jakieś zdjęcia. Rzecz działa się na rajdzie Śląska 2021



Ale bym się wkurwił, jakby mi ktoś tak ogrodzenie rozjebał.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2024-03-25, 19:07 1
darek1234 napisał/a:

SkoPio1, nie gniewaj się, ale posługujesz się sztywnym i sztucznym językiem polskim, robisz kardynalne błędy językowe i często zastanawiam się nad sensem Twoich wypowiedzi. Owszem, gramatycznie ok, ale stylistycznie chujowo.



Nie to, żebym gościa chciał bronić - zaglądam tu od wielkiego dzwonu i większości użytkowników nie kojarzę - ale tak z ciekawości: mógłbyś wskazać te "kardynalne błędy językowe" w jego poście, który w ten sposób skomentowałeś?
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-03-25, 20:21 2
mamurra napisał/a:

darek1234 napisał/a:

SkoPio1, nie gniewaj się, ale posługujesz się sztywnym i sztucznym językiem polskim, robisz kardynalne błędy językowe i często zastanawiam się nad sensem Twoich wypowiedzi. Owszem, gramatycznie ok, ale stylistycznie chujowo.

Nie to, żebym gościa chciał bronić - zaglądam tu od wielkiego dzwonu i większości użytkowników nie kojarzę - ale tak z ciekawości: mógłbyś wskazać te "kardynalne błędy językowe" w jego poście, który w ten sposób skomentowałeś?



serio trzeba ci to wskazać palcem??
"z powodu, że"- pińcetplusy z Bytomia poprawniej sklecają wnioski do PUP.
" a nawet, o, zgrozo, "- mógł jeszcze co sylabę te przecinki wstawić. xD

daj spokój, silenie się na polonistę, przez piwniczaka z sadola.
to już Paliwoda z wykopu jest bardziej ogarnięty.
Zgłoś