18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cesiek 2013-02-05, 6:26 10
Tu jest pokazane jak nowi kierowcy mają pomóc w zmniejszeniu ilości wypłacanych emerytur i rent

Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-05, 6:39 2
up
bo nie jest to dziewczynka z lizakiem
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-02-05, 7:01 3
Szczecin przystanek zawadzkiego , tuż obok netto .

Up ; no i prawidłowa odpowiedź , czemu ,a otóż jest to przejście dla pieszych z jakby to powiedzieć wysepką na środku .
Nie powiem podchwytliwe , bo zazwyczaj jak jest przejście dla pieszych to każdy zaznaczy szczególna ostrożność i ustąpienie pierwszeństwa przejścia , ale tutaj jest przejście z wysepką

Ogólnie co do nowego prawka , to wcale nie jest ono takie trudne .
Są pytania podchwytliwe ale na myślenie . Typu w którą stronę będziesz jechał na rondzie albo czy zjeżdżając z ronda trzeba włączyć prawy kierunek .
Przy poprzednim prawku wiele osób ryło na pamięć a jazdę na miescie zdawali za 10 razem i wówczas tak jak ostatnio w szczecinie , dziewczyna zajechała mi drogę bo na krzyżówce nie miała pojęcia kto ma pierwszeństwo i tak koczowała kiedy zrobi się trochę luźniej to się wciśnie , nie dość że prawie wjebała mi się w maskę to po moim zatrąbieniu pokazuje mi faka , chuj z jej palcem , kurwa wyjebie mi w przód i będę musiał auto malować .
Jest duże uproszczenie , pula pytań jednokrotnego wyboru tak czy nie , zajebiste filmiki , nie jakieś animowane kwadraty , tylko filmiki z życia wzięte i ogrom pytań się powtarza .
Ostatnio po przeczytaniu artykułu , że nie zdało 73 osoby na 75 stwierdziłem , że sprawdzę się zrobiłem bez przygotowania 10 testów , fakt w dwóch jednym punktem ujebałem , wiec źle nie jest , ale oczywiście stopień trudności jest większy niż poprzednio
Zgłoś
Avatar
kickinyo 2013-02-05, 7:07
no tak ale ma swój pojazd już na pasach
Zgłoś
Avatar
SlawomirL 2013-02-05, 7:12 1
Nie widze w tym pytaniu nic głupiego, jak to określił autor tego tematu.
W prawie o ruchu drogowym ma to duże znaczenie czy jest to autobus zwykły, komunikacji miejskiej czy autobus szkolny tzw. gimbus.
Krótko mówiąc przywileje gimbusa w porównaniu do autobusu komunikacji miejskiej są rozszerzone poza teren zabudowany, poza tym kierowca gimbusa gdy wysadza pasażerów (nie ważne czy jest w zatoczce czy na drodze) ma prawo, odpowiednimi znakami lub sygnałami zatrzymać pojazdy za nim. Więc jeśli przyszły kierowca nie jest w stanie rozróżnić te pojazdy to ma problem.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-02-05, 7:18
Lelon napisał/a:

no tak ale ma swój pojazd już na pasach


Zgodzę się , problem leżu tu w zdjęciach .
Robione z zaskoczenia obcym osobom , nie zawsze są idealne jako ilustracja .
Zgłoś
Avatar
tomqj 2013-02-05, 7:50
chuja tam Solaris czy Volvo
to jest Man SG313
Zgłoś
Avatar
Fx12 2013-02-05, 8:49
Głupotą nazwać można poziom wiedzy podchodzących do egzaminu. Kilkukrotnie rozwiązywałem nowe testy i są normalne, życiowe a część pytań wręcz śmieszy poziomem. Ale towarzystwo ma problem bo najłatwiej było wykuć na blachę przykładowy test ze starego licząc że się podobny trafi... A później wjeżdża na skrzyżowanie z wysepką i pojęcia nie ma gdzie się zagubił w czasoprzestrzeni kasując kolejne auta.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-05, 8:55
Gimbus to gimbus na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-02-05, 9:00 3
adiemus36 napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że po zdaniu prawa jazdy, nikt normalny nie ustąpi pierwszeństwa gimbusowi.

Chyba kurwa ty. Każdy normalny kierowca przepuszcza takie autobusy wyjezdzające z zatoczek - chyba że jesteś reprezentantem stylu jazdy "na przedstawiciela". Wtedy, z całym szacunkiem
Zgłoś
Avatar
soadfan 2013-02-05, 9:11
A najgorsze jest to, że jesteśmy już przyzwyczajeni do takich absurdów
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-02-05, 9:28 2
@up nie tyle przepuszcza, co same autobusy się wpierdalają, nawet nie patrzą czy jadąca z tyłu osobówka jest już tak rozpędzona, że musiałaby mocno zahamować.
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2013-02-05, 10:00 2
Nashi napisał/a:

Chyba kurwa ty. Każdy normalny kierowca przepuszcza takie autobusy wyjezdzające z zatoczek - chyba że jesteś reprezentantem stylu jazdy "na przedstawiciela". Wtedy, z całym szacunkiem



Niby prawdę prawisz kolego, ale ile razy sobie jadę po mieście samochoDzikiem i kierowca autobusu z wysepki chce się włączyć do ruchu, wyrzuca kierunkowskaz i czeka, bo nikt nie chce go wpuścić, tylko jadą. Wiadomo, jeżeli w ostatnim momencie wrzuci kierunkowskaz, to musi zaczekać, ale samochody jak mają do niego 50 metrów, to nikt nie hamuje. Jak go przepuszczam, to włącza awaryjne celem podziękowania, mimo, że on ma pierwszeństwo.
Wiadomo, poza miastem nie ma takiego obowiązku wpuszczania autobusu, bo jest poza terenem zabudowanym, ale i tak wpuszczam - ojciec dziewczyny w MPK pracuje, więc mi kierowców szkoda .
Zresztą to samo tyczy się przejść dla pieszych w Polsce..puścisz kogoś, a on macha ręką, kiwa głową i dziękuje tak serdecznie, że ja nie ogarniam. Przecież nie powinien tego robić, bo kierowca musi się zatrzymać przed przejściem. No chyba, że są te podzielone wysepką, to wtedy jeżeli ktoś dopiero dochodzi do wysepki, to kierowca może przejechać jeszcze.
Zgłoś
Avatar
grongow 2013-02-05, 10:16
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na prawdę trzeba być fenomenem aby nie zdać nowych prawa jazdy. Wydaje mi się, że wina leży po stronie kursantów i wmawiają sobie iż to jest nowe to jest trudne.
Zgłoś
Avatar
jajcek555 2013-02-05, 10:19
cesiek napisał/a:

Tu jest pokazane jak nowi kierowcy mają pomóc w zmniejszeniu ilości wypłacanych emerytur i rent

Obrazek



Akurat jeżeli ktoś stoi na wysepce to nie masz obowiązku ustępować mu pierwszeństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie