18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Wzorowa matka i żona
Flodzia • 2023-02-01, 9:18
Teraz jest jej przykro



źródło: Facebook

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-02-01, 12:08 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-02-01, 14:58 15
Szacun dla gościa za nagranie do sprawy sądowej + że ścierę obsmarował przed wszystkimi.
Widać też po jej krzykach, jeszcze maskuje płaczem, ale ma też taką nienawiść do niego w głosie, w pewnym momencie gdyby nie fakt, że została złapana na byciu zdzirą, wydawałoby się, że powie mu "ty chuju" albo "ty kurwo". Gość musiał być ślepy więc akurat też życiowo jest frajerem, nie potrafił połączyć kropek, nie widział zachowania tego czegoś.

Rzygać mi się chce, moim zdaniem, ona musi być chora umysłowo
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2023-02-01, 15:13 1
Czy ma ktoś do niej numer . Kolega pyta
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-02-01, 15:13 1
Niech ten domowy terrorysta poszuka w sobie problemu. Skoro chodziła na boki, to znaczy, że mało jej oferował swoją osobą My faceci latamy za kurwiszonami, jak w domu padaka, z kobietami jest tak samo
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-01, 15:26 1
BushwickBill napisał/a:

o cie chuj, ma baba zdrowie:D



Przeciesz ona ma luzy jak skurwysyny.moze po tym chłop się kapną że no wsadza w wiadro
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-02-01, 15:43
Pan_Cernik napisał/a:

Większość normalnych, odpowiedzialnych facetów ćwoku, jak ma rodzinę to zapierdala na nią w robocie.
No i niestety natura nas tak stworzyła, że jak jesteś zjebany po całym dniu zapierdalania nie zawsze ma ochote ani sił jeszcze na "zadbywanie" żony. Tak było, jest i będzie.
Ta szmata, jak i wiele do niej podobnych, to po prostu roszczeniowa suka, która uważa że jej się wszytko należy.
Jak chce dymania na okrągło, to niech sobie znajdzie jakiegoś Sebika, który nigdzie nie robi, ani się zbytnio nie przemęcza, to będzie miał czas i siły ją dymać kiedy ją na to ochota najdzie.
Takie kurwy nie rozumieją, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Trzeba czasami coś poświęcić.



Generalnie masz rację, ale następnym razem zanim się zepniesz, to doczytaj do końca co komentujesz, bo typ sobie ironizowal.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-02-01, 15:50 1
Robster napisał/a:

zbiera nagrania do sądu, żeby później nie było pie**olenia.



Ale pierdolenia to oni już mieć nie będą raczej...
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2023-02-01, 15:54 2
TorkilKoval napisał/a:

Boże jak jak patrzę na te wpisy, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że niewielu tutaj zawodówkę chociaż skończyło... życie znają z opowiadań pod sklepem, a na co dzień kombajnem jeżdżą. A co to rodzina, dzieci, poważna praca i wiedza to nawet w snach im sie nie ujawnia. co za dramat tego narodu.



Zależy jakim kombajnem,
Zgłoś
Avatar
rufzor 2023-02-01, 16:01 2
Jakiś namiar na jej profil, teściu pyta xD
Zgłoś
Avatar
beastieboy 2023-02-01, 16:04 1
Debil. Po opublikowaniu nie bedzie juz mogl tego uzyc w sadzie. Tak to jest jak sie do prawnika nie idzie na samym poczatku.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-02-01, 16:12 1
beastieboy napisał/a:

Debil. Po opublikowaniu nie bedzie juz mogl tego uzyc w sadzie. Tak to jest jak sie do prawnika nie idzie na samym poczatku.



a niby dlaczego?
podaj podstawę prawną, która zakazuje upubliczniony dowód w sądzie podczas rozprawy wykorzystać?
Zgłoś
Avatar
tomitrans 2023-02-01, 16:27
Flodzia napisał/a:

Teraz jest jej przykro
źródło: Facebook



numer telefonu poproszę..... numer telefonu poproszę..... numer telefonu poproszę.....
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-02-01, 16:43
Gesiu96 napisał/a:

kurwa az sie ciezko oglada.. kazda rura udaje ofiare jak nakryjesz na zdradzie. moja wciskala mi, ze tamten ja gwalcil tak naprawde, a ona nie chciala... xd



Takie z was ogiery pijcie więcej

Zgłoś
Avatar
wir00z 2023-02-01, 17:05 3
No no,niezły szonik z Marzenki Ogólnie na miejscu typa to poszedł bym na jedno spotkanko razem z nią,tak dla przykładu i pokazał jak kończą frajerzy
Zgłoś
Avatar
oceloto 2023-02-01, 17:12 7
wir00z napisał/a:

No no,niezły szonik z Marzenki Ogólnie na miejscu typa to poszedł bym na jedno spotkanko razem z nią,tak dla przykładu i pokazał jak kończą frajerzy



Chciałbyś patrzeć jak klient rucha ci żonę i się do tego spuścić? Bo nie wiem jak inaczej interpretować twoją wypowiedź
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2023-02-01, 17:17 21
Czytając komentarze przygłupów stających po stronie kurwy zdradzającej męża stwierdzam, że sadol całkowicie zszedł na psy. Nie macie godności i prawa nazywać się mężczyznami, jesteście zwykłymi pizdami. Nie podoba się w związku lub kurwisko ma za mało seksu? Zatem bierze się rozwód i każde idzie w swoją stronę. Nic nie usprawiedliwia nawet jednej zdrady (nie wspominając o skrajnym przypadku zeszmacenia jak z filmiku) i nie ma znaczenia czy zdradza mężczyzna czy kobieta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie