18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Człowiek nie ma szans z dziką bestią










ukryta treść









Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-11-02, 6:53 3
mwaski napisał/a:

Dlatego, że jeden biały jest normalny, a drugi jest jebanym rasistą.
Filmy niewiele "udowadniają", bo z większości nie wynika, kto zaczął, poza pierwszym gdzie koleś dostaje słuszny wpierdol za wyskakiwanie z łapami i drugim, gdzie wpierdol jest zapewne nieuzasadniony (przynajmniej wygląda to tak, że powodem jest zaczepka słowna, chociaż nie można wykluczyć, że ta obita laska już się wcześniej pchała z łapami).



Miłośnik BLM, pozostaje mi tylko życzyć czarnego chuja w dupie.
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2022-11-02, 9:07 1
czarne ścierwo w najgorszym wydaniu
Zgłoś
Avatar
Mazur1337 2022-11-02, 13:12 1
Już wiem co twórca filmu Planeta Małp miał na myśli. Mały w tym filmie przedstawiają negrów. Człowiek udomowił czarnego a ten teraz się buntuje i próbuje przejąć kontrolę nad planetą. W filmie pokazane jest, że im to się udaje ale mam nadzieję, że w rzeczywistości do tego nie dojdzie.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-11-02, 16:48 1
"I hate niggers"
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2022-11-02, 18:59
Ten 1 filmik to facet? Jeżeli tak to przegrał podwójnie nie dość, że damski bokser, to jeszcze wpierdol od kobiety dostał. Ja pierdole mam nadzieje, że mu to wszyscy będą przypominać do końca życia xD.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2022-11-02, 20:54
mwaski napisał/a:

A co? Może na tym pierwszym filmiku gościówka miała dać się pobić?
Słuszny wpierdol koleś wyłapał za pchanie się z łapami, gdzie nie trzeba
Na pozostałych nie za bardzo widać, kto zaczął, więc nie wiadomo, czy wpierdol słuszny, czy nie (poza, ewentualnie, drugim, bo na początku wygląda to tylko na zaczepki słowne, więc reakcja przesadzona, chociaż nie wiadomo na 100% co było wcześniej).



Gdzie ty tam widzisz gościówkę? Na pierwszym filmie widać jak człowiek, próbuje schwytać szympansicę. Matoł jakiś, przecież wiadomo że nie miał szans.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2022-11-02, 23:11
Jak widać kozaczenie bez gardy nie jest tak skuteczne.
Zgłoś
Avatar
Pochlastany 2022-11-04, 3:47
Rzadko sie tu udzielam ale te filmiki i ten mem z kraweznikiem zrobil na mnie wrazenie.
A po przeczytaniu komentarzy to juz musialem sie lognac i cos naskrobac.
Nawet sadol sie zrobil lamerski, polowa komentuje jak to by lepiej uniku nie zrobila a druga drze jape o malpach bo czarny humor w koncu co?
Moim zdaniem pokazuja glupote i lamerstwo mlodego pokolenia i tyle.
Jak komu nie pasi moj punkt widzenia to lece klasykiem- zmielic zbeltac z gruzem i do pieca. ewentualnie na lopacie gruzojadom.
pozdrawiam -.-
Zgłoś