18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
P................m 2018-02-01, 0:23
elfis napisał/a:


po tak inteligentnym podsumowaniu chyba schowam głowę w piasek



I schowaj ją tez następnym razem, zamiast na drodze pokazywać kto ma dłuższego chuja.

Właśnie przez takich kierowców jak ty uważam że jedynym lekarstwem na polskie drogi są całkowicie autonomiczne samochody - pozbawione emocji itp. itd.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2018-02-01, 0:48 1
@up

Takie czasy kiedyś nastaną i nie będzie wypadków. To jedyny sposób.
Zgłoś
Avatar
marekqat 2018-02-01, 1:45 15
elfis napisał/a:

mygyry
tacy debile blokujący pas do wyprzedzania to najczęściej baby, dziadki albo buraki jeżdzące tylko w niedzielę,
podobno mają się za takich wziąć, jednak sądzę że to mrzonki
sam dzisiaj takiemu kutasowi zajechałem drogę, jednak tylko dla własnej satysfakcji bo ci debile i tak nie kumają o co chodzi



Byłoby pięknie gdybyś miał rację, niestety do grup osób które wymieniłeś trzeba jeszcze dodać regularnych kierowców dla których na 3 pasmówce prawy pas jest "do 90km/h", lewy "do wyprzedzania", środkowy "dla mnie" i chuj, że prawy może być pusty przez 5km, jadę środkiem bo "nie jestem TIRem". Jeżdżę AOW(Wrocławska obwodnica) regularnie i nieważne czy jadę w porze największego ruchu czy o 1 w nocy, zawsze pełno debili dla których środkowy pas jest jedynym słusznym bo jadą 95-110km/h. Pal sześć jak lewy jest wolny ale zdarza się, że ja jadę 20km/h szybciej od Janusza, a za mną jedzie ktoś 20km/h szybciej ode mnie, i gdyby owy właściciel passata był na prawym to wszystko byłoby cacy, ja wyprzedziłbym jego a gościu w Cayenne mnie bez problemu a tak dylemat...hamować i puścić porszawkę? wyprzedzić prawym i ryzykować, że kretyn nagle postanowi jednak zjechać na prawo bez patrzenia w lusterko? wjebać się na lewy i przyblokować szybszego ode mnie? Ajjj carramba, niestety za dużo szefów na drodze żeby można było spokojnie jeździć.

Ale pojebało Cię, żeby szeryfować przez hamowanie. Jeszcze niżej w hierarchii się plasujesz bo tamci są idiotami i nie wiedzą, że stwarzają zagrożenie, a Ty stwarzasz to zagrożenie świadomie więc sam sobie dopowiedz resztę.
Zgłoś
Avatar
normale 2018-02-01, 8:41
Może i kierowca debil, ale nie robił by tego gdyby inne debile nie blokowały lewego pasa...
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2018-02-01, 13:59 1
@normale
a to jest jakiś nakaz zapierdalania? Szczególnie autobusem z domniemam pasażerami?
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-02-01, 22:32 1
do tej pory myślałem że na sadolu siedzą głównie faceci,
albo dziewczyny z ,,jajami,,

myliłem się

bo komentarze piszą jakieś jebane cioty
a z tą ,nawet przeciętną dziewczyną strony, mógłbym się okajtać

marekqat
chyba ciebie pojebało, bo myślisz że jak jeżdzę szybko to stwarzam zagrożenie na drodze,
mam na tyle szybkie auto że potrafię zobaczyć idiotę w przednim, a później w tylnym lusterku,
a co moje, tego nie uświadczysz, królu lewego pasa
Zgłoś
Avatar
P................m 2018-02-02, 1:16
elfis napisał/a:

chyba ciebie pojebało, bo myślisz że jak jeżdzę szybko to stwarzam zagrożenie na drodze,
mam na tyle szybkie auto że potrafię zobaczyć idiotę w przednim, a później w tylnym lusterku,



Kilka zdań i od razu wiem, że mam do czynienia z niezbyt inteligentnym użytkownikiem dróg, a na pewno pozbawionym wyobraźni. Za to potrzebującym wszystkim dookoła "pokazać" jakiego to chuja on nie ma Typowa chłopska mentalność BTW, "Kim to ja kurwa nie jestem bo zapierdalam".

Nikim nie jesteś, po prostu zapierdalasz i nie szanujesz głównie swojego życia i zdrowia - bo pewnie nie za bardzo jest co szanować... Mi to jebie, nie jestem z drogówki i pouczać nie będę, jeździj sobie jak chcesz.

elfis napisał/a:

zobaczyć idiotę w przednim, a później w tylnym lusterku,



W czym kurwa? Przednie lusterko?
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-02-02, 20:26
Prosiłem
przeciętna kobieta też łapie za słówka, to typowe dla bab, a nawet babolągów,
owszem pomyliłem określenie ,,Przednie lusterko?,, przyznaję się,
ale tylko dajesz sobie świadectwo braku innych argumentów w dyskusji
jak baboląg, czym potwierdzasz opinię o sobie
Zgłoś
Avatar
P................m 2018-02-02, 23:31
@elfis
Mało ci argumentów wytoczyłem? To czytanie ze zrozumieniem też chyba leży. Nie mam zamiaru wchodzić na mentorski ton, bo nie jestem od tego żeby losowych ludzi w internecie nawracać. Wyłożyłem ci, że ryzykując (życie, zdrowie) siebie i swoich pasażerów okazujesz brak szacunku głównie do siebie. Ja np. szanuję swoje życie i nie zapierdalam jak dzik wszędzie - bo nie zbiednieję jak będę gdzieś później, a za to jak inny użytkownik drogi odjebie coś popierdolonego mam większą szansę na prawidłową reakcję. Na razie się sprawdza.
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-02-02, 23:57
Prosiłem napisał/a:

@elfis
Mało ci argumentów wytoczyłem? To czytanie ze zrozumieniem też chyba leży. Nie mam zamiaru wchodzić na mentorski ton, bo nie jestem od tego żeby losowych ludzi w internecie nawracać. Wyłożyłem ci, że ryzykując (życie, zdrowie) siebie i swoich pasażerów okazujesz brak szacunku głównie do siebie. Ja np. szanuję swoje życie i nie zapierdalam jak dzik wszędzie - bo nie zbiednieję jak będę gdzieś później, a za to jak inny użytkownik drogi odjebie coś popierdolonego mam większą szansę na prawidłową reakcję. Na razie się sprawdza.


powiem ci tyle co debilnej babie,
nie chce mi się z tobą gadać
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2018-02-03, 2:33
@up ktoś chyba nie rucha, że tak ciśnie po babach w internecie
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-02-03, 14:40
marcinsud napisał/a:

@up ktoś chyba nie rucha, że tak ciśnie po babach w internecie


a co ma jedno do drugiego
Zgłoś