18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Ocean 2013-12-21, 22:35
Idioci. Gdyby którykolwiek z Was przeczytał Biblię, to by wiedział, że Chrystus narodził się w w marcu albo kwietniu (nie do końca znana data). 24-ty grudnia to tylko symboliczna data.

Kretyni.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-12-21, 22:39
Ocean napisał/a:

Idioci. Gdyby którykolwiek z Was przeczytał Biblię, to by wiedział, że Chrystus narodził się w w marcu albo kwietniu (nie do końca znana data). 24-ty grudnia to tylko symboliczna data.



Z moich wyliczeń i podanych w biblii informacji wynika, że urodził się na przełomie września/października. Nie wiem jak ci wyszło marzec/kwiecień.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-21, 23:28
KurwaRomantyk napisał/a:


Ja jebię, ale debil


Że niby twój stary to debil, cebulaczku ?
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-22, 0:09
Nie ma co negować. Rzeczywiście Chrześcijanie zaczęli obchodzić Święta w dniu zarezerwowanym dla kultów innych religii w Starożytnym Rzymie. To w miarę oczywiste, ponieważ Chrześcijan była garstka i nikt by im "ustawowo" nie wprowadził dni wolnych. Jeśli chcecie świętować - możecie wtedy gdy my, co czcicie, to już wasza sprawa. Właśnie dlatego Święta Bożego Narodzenia są obchodzone w tych dniach, ponieważ Chrześcijanie nie mieli innej możliwości obchodzić je należycie.
Zgłoś
Avatar
Rozjebca 2013-12-22, 0:14 1
A co was to kurwa boli?
Kazdy wierzy w co chce, jedni w jezusa drudzy w jakiegos kurwa potwora spaghetti.
Jakas kurwa debilna batalia w internecie ..
Jestem ateistą, i czasami mam wrazenie ze bardziej szanuje wiare niz nie jeden chrzescijanin.
Cale życie przesiedziałem w bidulu, miałem przekurwione na maksa, nawet po tym jak wyszedłem na swoje ( ciągle pod górke )
I nawet kurwa teraz jak stracilem robote, mam nawrót choroby i wszystko sie jebie na morde to zatargałem choinke do chaty, przystroilem i sobie stoi .. bo kurwa nie wiem czemu, ateizm ateizmem, ale ta spierdolona choinka jakos daje mi troche "ducha" tych swiat których nigdy nie miałem, wiec albo uszanujcie religie innych albo wypierdalac.

PS. Kierowca autobusu był na wakacjach i jebany nie klaskał.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-12-22, 0:47
Mówię jak jest.
Zgłoś
Avatar
Amelinium 2013-12-22, 1:25
A żeby ci tak kiedys muzułmańskie kutachy przeorały dupę, skoro katolicka religia się nie podoba.

PS.
Jebać gimbusów.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-22, 2:06
Amelinium napisał/a:

A żeby ci tak kiedys muzułmańskie kutachy przeorały dupę, skoro katolicka religia się nie podoba.

PS.
Jebać gimbusów.



To ode mnie jeszcze -jebać wszystkich na litere y!!!

popkorn się skończył, idę spać.

A co do religii....mam swoje zdanie jednak przedstawianie go tutaj mija sie z celem ponieważ dla kilku piw nie ma to sensu a pożywki kretynom robił nie będę Ot tyle, święta idą! Cieszcie się, radujcie się! I pijcie ile sił w nogach!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-12-22, 13:07 1
Lenin i Stalin byliby dumni z postawy niektórych w sprawie tolerancji religijnej... A Hitler ze wzruszenia włączył by co poniektórych z was w korpus oficerów zajmujących się operacją Tannenberg...
Zgłoś