18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
motylek1x2 2015-12-29, 19:05 1
Czarny czarnemu czarnym ....
Zgłoś
Avatar
master6x6 2015-12-29, 19:08
Dlaczego mnie to nie dziwi?
Biały szanuje kobietę jeśli chce zaruchać, a czarnego to pierdoli, jak nie będzie chciała dać po dobroci to sobie sam weźmie.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2015-12-29, 20:25
Taaa na bank, to przecież była peruka. One nie miewają takich włosów !
Zgłoś
Avatar
khalifa 2015-12-29, 20:59 2
Magik2501 napisał/a:

Zwierze, do odstrzału nygusa. Chuj, że czarna, ale jednak to jego kobieta. Tak ta rasa je chyba, nazywa, nie? Więc skoro kobieta, to ma jebany podczłowieczek szanować, skoro pcha się do cywilizacji białego człowieka. Tutaj się przed kobietą drzwi otwiera.
W dawnych, nie zniszczonych piętnem komunizmu czasach jakiś dżentelmen by mu wyjebał szablą przez łeb za takie traktowanie.


Nie bulwersuj się tak bo i nie ma po co w dzisiejszych czasach, a prawda jest taka, że 90% białych polek by mu ojebała pęto będąc za granicą, albo jakby przyjechał z erasmusa
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2015-12-29, 21:27 2
ale pierdolicie kurwa jak potłuczeni, widać, że z was jakieś niedoruchane chłopaczki co jeszcze w niewinność kobiet wierzą, skoro dała się tak traktować to i szmacisko na to zasługuje, normalna ogarnięta to by nie dawała sobą pomiatać i każdy w otoczeniu by czuł do niej szacunek. Też tak robiłem niektórym laskom, i była z nich pompa jak się darły głupie pizdy a niektórym by mi to nawet do głowy nie przyszło co by zrobić, jeno drzwi otworzyć i płaszcz przytrzymać jak zakłada. Nawet i też z szacunku do tych kobiet co się szanują nie powinno się traktować z szacunkiem takich co jeno głupimi pokurwami są bez czci i godności. Piwko dla małpki.
Zgłoś
Avatar
Pawlogen 2015-12-29, 23:30
i znowu to samo..... ja pierdole
Zgłoś