18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
GrochTNT 2012-07-20, 17:02
ale jak ludzie nie będą mieli gdzie pracować, będą się wałęsać po ulicy, tłoczno będzie,
trzeba będzie utworzyć nowy projekt utylizacji ludzi, aby żyło się lepiej ;}
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-07-20, 17:10
Zeitgeist? Tak mi się przypomniało jak zobaczyłem projekt miasta
Zgłoś
Avatar
kocur 2012-07-20, 19:16
Kurwa! plastik to czeski materiał wybuchowy, jak już to polimer, tworzywo sztuczne, półinżyniery...
Zgłoś
Avatar
maskowaty 2012-07-20, 19:55
kurwa, przeczytałem, obrazki przejrzałem, ale nie dowierzam do tej pory....
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-07-23, 18:14
kaszanka napisał/a:

Ja pierdolę. Nawet gdyby całkowite zmechanizowanie świata było możliwe to nie stało by się to z dnia na dzień, a do tego czasu ludzie traciliby kolejne gałęzie przemysłu w których są potrzebni, czyli ilość miejsc pracy by malała, mimo, że ta praca nadal byłaby potrzebna do wyżywienia rodziny. Np. pizdylion Chińczyków zdechłoby z głodu, gdyby iPhone nie był składany przez nich ręcznie.



No pewnie że nie. Tranzyt do systemu opartego na zasobach (budowanie infrastruktury, fabryk, szpitali, nowych miast, opracowanie nowych technologii...) zajęło by ok 10 lat. Póki co będziemy żyć używając starych wynalazków jak np. pieniądza. Ale pieniądza nie tworzonego przez dług! Jak obecnie powstaje pieniądz? Rząd pożycza kasę z prywatnego banku (zadłuża się) a ten prywatny bank dodrukowuje (lub nie, jeśli nie chce) walutę. Jesteśmy niewolnikami prywatnych banków. Jesteśmy niewolnikami długu którego nie da się nigdy spłacić!

Twoje dziecko, jeśli kiedyś będziesz miał (lub już masz), rodzi się automatycznie z DŁUGIEM!
Zgłoś