18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Z Piłki Dostałam Ty
lacross • 2012-03-19, 11:07
Być jak Roberto Carlos

______________

Czasem Myślę Sobie Że Cudownie Jest Mieć Nierówno Pod Sufitem To Normalna Jest Rzecz
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-03-19, 18:31
ej kurwa jak tak mozna pilke kopac tox to trzeba byc niepelnosprawnym

______________

Brak komentarza ,za duzo gowien na swiecie.
Zgłoś
Avatar
Xyanide 2012-03-19, 18:45 1
Kurwa... Aż odruchowo unik zrobiłem
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-19, 19:17
@hiperbolizacja

A ja rozpierdalałem w szkole co się dało, bo w zdrowej szkole, kto rozjebie więcej, ten jest fajniejszy. Domyślam się, że byłeś jednym z tych, co na przerwie siedzi na podłodze pod ścianą i się kurwa uczy na sprawdzian, od czasu do czasu dostanie lepę na odmuł. Częścią szkolnego życia jest wyrywanie desek w kiblach, wyginanie kranów, dziurawienie czym się da kartonowych drzwi, upierdalaniu wieszaków w szatniach, łamanie koszów na śmieci. Napierdalanie piłką w co się da, podczas nieobecności nauczyciela WFu na sali gimnastycznej, to jak najbardziej prawidłowy odruch.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-03-19, 19:54
nie było przekleństw, jakieś dziwne te gimnazjalistki
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-03-19, 19:59
@kietong

a po wyjściu z gimbazy do lasu na szluga?
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-19, 20:32
@up

Nie palę, palenie to głupota, która nie jest zabawna. A robienie czegoś głupiego, co nie jest zabawne jest bezsensowne.
Zgłoś
Avatar
szmaja 2012-03-19, 20:38
aż się uchyliłem
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-03-19, 21:36 3
@Hiperbolizacja
Co ty się dopierdalasz, że baby mózgu nie mają. A że właśnie mają, i to większy niż ty, bo wiedzą że okratowanego oświetlenia nie da się piłką tak łatwo popsuć! No chyba, że ty tylko w tych wiejskich świetlicach gdzie się w szachy gra grałeś w piłkę albo w Twoim przedszkolu nie okratowali oświetlenia bo stwierdzili, że takie dzieciaszki nie są w stanie piłki wyżej niż do okna kopnąć...
Wymóg jest taki, że na sali gimnastycznej oświetlenie musi być odpowiednio zabezpieczone, albo szkoła musi to zrobić gdyż nie będą mogły się odbywać lekcje w-f.

A przynajmniej tak mi się zdaje bo to jest trywialne i aż żal kolegi hiperGimnazjalizacji, że się nie domyślił i zawsze uważał na to by nie rozjebać okutych w stal lamp

______________

Let's rock'n'roll
Zgłoś
Avatar
Kremol 2012-03-19, 21:56
Durne puste pizdy ..
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2012-03-19, 22:46
Kurwa... Fake jak chuj.
Nie widzicie, że na chwile przed kopem na miejscu piłki część podłogi zmienia odcień?
Jebać to

______________

HELL YEAH!
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-03-19, 23:03
hiperbolizacja napisał/a:

Fajny moment, kiedy piłka uderza w urządzenie nagrywająco-rejestrujące...
Druga sprawa jest taka: czy samica człowieka nie posiada absolutnie wyobraźni? No przecież na tym suficie były jakieś jarzeniówki, czy chuj wie co! Jak miałem 7 latek i pierwszy raz wszedłem na salę gimnastyczną w życiu, to sam się domyśliłem (tak jak większość moich kolegów z klasy), że nie należy nakurwiać tą piłką w sufit, bo się może coś rozjebać. A one jak się dobrały do sprzętu sportowego, to od razu napierdalają tą piłką jak Schleswig-Holstein w Westerplatte... Ale chuj! Przecież to jest mienie publiczne (czyt. rzecz niczyja, sfinanasowana przez podatników).



to gdzie Ty miales wf? w klasie? u mnie w szkole kazda lampa byla zabezpieczona siatka metalowa a okna zwykla
Zgłoś
Avatar
alanbdf 2012-03-19, 23:32
0:22 fajna dupa btw xD
Zgłoś
Avatar
Zenit00 2012-03-20, 12:07
Aż sie przestraszyłem

______________

Co wariat to wariat.
Zgłoś
Avatar
gruszkins 2012-03-20, 14:35
e tam ja jak bylem maly to zawsze lubialem cos rozpierdolic.Mielismy w szkole magazynek z pilkami i zawsze jak wf sie zaczynal bieglismy do tego magazynku i wykopywalismy wszystkie pilki na hale a potem przewracalismy szafe w nim...to byla wolna amerykanka a nie przejmowanie sie jakies ze cos sie zbije ...bla bla bla plecienie starej baby
Zgłoś
Avatar
niemamfarta 2012-03-20, 16:26
hiperbolizacja napisał/a:

Fajny moment, kiedy piłka uderza w urządzenie nagrywająco-rejestrujące...
Druga sprawa jest taka: czy samica człowieka nie posiada absolutnie wyobraźni? No przecież na tym suficie były jakieś jarzeniówki, czy chuj wie co! Jak miałem 7 latek i pierwszy raz wszedłem na salę gimnastyczną w życiu, to sam się domyśliłem (tak jak większość moich kolegów z klasy), że nie należy nakurwiać tą piłką w sufit, bo się może coś rozjebać. A one jak się dobrały do sprzętu sportowego, to od razu napierdalają tą piłką jak Schleswig-Holstein w Westerplatte... Ale chuj! Przecież to jest mienie publiczne (czyt. rzecz niczyja, sfinanasowana przez podatników).



Nie rozumiem, co wyobraźnia ma z tym wspólnego. Bardziej wyszukanym słowem byłaby inteligencja lecz to nie ma nic wspólnego z możliwością zbicia lampy, bądź też reflektora znajdującego się na sali gimnastycznej. Jeśli nie masz pojęcia, to nie zabieraj głosu, czy też nie odwołuj się do takich tekstów.
Jeśli jest to sala gimnastyczna, bo na taką wygląda to reflektory wręcz powinny być osłonięte kratką ochronną na wypadek ich strącenia, czy też zbicia. To normalne, że można trafić piłką w sufit, szczególnie na tak nisko umieszczonym suficie wynikającym z konstrukcji budynku dlatego lampy nie dość, że umieszcza się w narożnikach sufitu do dodatkowo się je zabezpiecza. Sam, w ubiegłym roku strąciłem wraz z kolegą reflektor na sali gimnastycznej. Prosta sprawa, gdy poszła mocna zagrywka i nieumiejętny odbiór piłki, ale czy to moja wina, że piłka trafiła w lampę? - absolutnie nie, bo jest to rzeczą oczywistą na takiej sali.
Lampa nie działa już rok, ale nikt z nas sobie z tego nie robi, bo to nie nasza wina tylko tego, kto to projektował.

Również uważam, że to fajna rzecz, gdy piłka uderzyła w telefon. Będzie to z pewnością nauczką dla tej dziewczyny, która umieściła go w takim miejscu co nie było do końca przemyślane. ; )
Zgłoś