18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
stefanmusialxx 2020-04-14, 20:10
To jest kurwa sadistic? Liczyłem,że albo owczarek ja zapnie,albo chociaż zje gówno pchlarza
Zgłoś
Avatar
rafalzmarek 2020-04-14, 20:29 2
Poligon ty kurwa śmieciu gdybym miał uratować psa albo Ciebie
wybrałbym psa chociaż ich też nie lubię
Zgłoś
Avatar
castagir 2020-04-14, 20:37 1
chico35 napisał/a:

albo średnia wieku ludzi trutaj to max 13 lat albo są tu w większości osoby niepełnosprawne umysłowo



Nie określaj użytkowników i portalu po wypowiedzi jednego chorego psychicznie kolesia. poligon6 to niestety ewenement, przypadek beznadziejny.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-14, 20:53 3
stefanmusialxx napisał/a:

To jest kurwa sadistic? Liczyłem,że albo owczarek ja zapnie,albo chociaż zje gówno pchlarza



A dostałeś płacz sadolowych pizdeczek, patrz dwa wyżej. przyjdą tacy wielbiciele psich odbytów i wylewają swoje żale bo im "pieski obrażajom".
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-04-14, 21:01 3
poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.



Akurat tu masz rację. Mam mieszkanie w wieżowcu i na szczęście na moim piętrze nikt nie ma psa ale jak winda stanie na prawie każdym innym to czuć ten fetor. Kurwa do tego doliczyć 60 letniego pierdziela na rencie palącego popularne w mieszkaniu i jakieś popłuczyny w garze gotowane przez jego babę + kapcie i buty przed drzwiami i jest komplet, chce się wyjebać z tej windy jak najszybciej ale nie ma dokąd.
Zgłoś
Avatar
mystery0987 2020-04-14, 21:20 1
Po komentarzach widać jak zostaliście wychowani i jakie pełnicie funkcje w swoim życiu.
Najlepsi są tacy co mieszkają w tak sterylnych warunkach że mają alergię na wszystko, łącznie z mydłem;)
Osobiście uważam że posiadanie dużego psa ma same plusy.
W kraju gdzie nie ma dostępu do broni i taki kajtek z filmiku trochę by pomógł.
Pełno też tu Nie homo sapiens
Zgłoś
Avatar
depech 2020-04-14, 21:32 1
"latała, skakała aż się zesrała"
Zgłoś
Avatar
kometool 2020-04-14, 21:39 2

poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.



Świnia jest czystszym zwierzęciem niż połowa użytkowników internetu... A od Ciebie jeszcze mądrzejsza...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-14, 21:45 1
kometool napisał/a:

Świnia jest czystszym zwierzęciem niż połowa użytkowników internetu... A od Ciebie jeszcze mądrzejsza...



A co kapiesz się ze swoja świnia?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-04-14, 22:45
Jak klęknęła za tym psem to myślałem, że będzie gówno na rękę łapać.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-14, 22:46
Muszę się zgodzić z polignojem, niektórzy właściciele psów, szczególnie małego gówna, są totalnymi, śmierdzącymi zjebami.

Pierwsza oznaka zjebaństwa umysłowego - mówienie o sobie "mama" czy "tata" w odniesieniu do zwierzaka, od razu wiadomo, że mamy doczynienia kimś niespełnionym życiowo, uzupełniającym luki zwierzętami (syndrom mogliego).
Drugą oznaką jest bezczynność i radość gdy coś sra ci pod nosem - ewidentny dowód na to, że ten humanoid uwielbia smak i zapach gówna.
Trzecią oznaką jest dalsza bezczynność postfactum - widać, że to gówno będzie na podwieczorek.

Ohydne.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-04-14, 23:27 1
Dobrze zrobił. Następnym razem może częściej z psem wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2020-04-15, 5:42 1
poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.



A ten znowu swoje. Jakiś fetyszyk co do tych psów masz? Gdzie temat o psach tam poligon ze swoimi wypocinami.
Zgłoś
Avatar
gumismdma 2020-04-15, 7:36
NieZmienny napisał/a:

A ten znowu swoje. Jakiś fetyszyk co do tych psów masz? Gdzie temat o psach tam poligon ze swoimi wypocinami.



Pewnie pies go jebał
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-04-15, 16:08
darayavahus napisał/a:

Mógł jej na gębę nasrać.


Dlaczego jesteś tak ohydny?
Skąd ta twoja nienawiść do ludzi?
Czy twoje życie jest aż tak bezwartościowe?
Zgłoś