18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z tłuściocha do monstera.
E................k • 2013-05-21, 0:11
Znany Popek zrobił projekt "z tłuściocha do monstera " .
Jakiś murzynek ważący 152 kg ma w 12 tygodni spalić do 105 KG ,
ciekawy projekt pokazujący że jak się chce to można wszystko rzucić .

Zgłoś
Avatar
Boewolf 2013-05-21, 8:33
A czy ten cały Popek jest kimś tak ważnym żebyśmy marnowali na niego swój czas?
Zgłoś
Avatar
mazi 2013-05-21, 8:51
on robi taki rap dla patoli sam jest patolem ze zjebanym mózgiem. wyciął sobie skórę i wsadził komuś do kebaba czy chuj wie czego
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-05-21, 9:11
Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa

Teraz głupki bedą rozprawiać o wartości życia
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-05-21, 9:15
małpy szkolą, niedługo walki w klatkach będą
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-21, 9:18 7
Popek wykorzystuje tylko swoją szansę i żeruje na naiwnych ludziach, którzy mu dają kasę. Ostatnio podjebał ścieżkę dźwiękową od Pantery (metal) by dukać ten swój chujowy hip hop. Ale nie to jest najgorsze, najgorsi są ludzie którzy to słuchają. Nabijają mu kasy i fejmu i potem takie coś ląduje na sadolu. Dla mnie koleś to zero. Kurwi się na atencję, śpiewa chujowo (nie żebym hejcił rap, ale popek to gówno), dziarga swoje ciała, na dodatek ma za sobą odsiadkę. I ktoś na sadolu go kurwa broni? Się kurwa lepiej za Breivika wstawcie. On przynajmniej reprezentował jakieś wartości, coś ponad "reprezentuje JP"
Zgłoś
Avatar
quiknes 2013-05-21, 9:56
"Znany Popek zrobił projekt "z tłuściocha do monstera " .
Jakiś murzynek ważący 152 kg ma w 12 tygodni spalić do 105 KG ,
ciekawy projekt pokazujący że jak się chce to można wszystko rzucić . "

I Wy w to wierzycie ?

Grubas, z zewnątrz pokryty cały tłuszczem , wewnątrz wszystkie żyły i tętnice wyłożone blaszką miażdżycową i pozarastane skrzepami. Każdy kto choć trochę interesuje się zdrowiem czy treningiem, wie jakby skończył się dla grubasa taki wysiłek. Nie ważne czy pod okiem instruktorów i czy z użyciem "suplementów" ( które powodują w organizmie więcej zniszczeń niż pożytku
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-21, 10:37
Popek to beztalencie które nie potrafi rapować... Popek to taki agresywny PiKej
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-05-21, 10:45
za popka zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
kossa69 2013-05-21, 11:19 1
Zawsze jak jest popek to jest wielki "bul" dupy. Nie podoba wam się to nie oglądaj nie słuchaj i nie komentuj - to takie trudne. I nie jestem fanem pompka, dla mnie debilem który dorobił sie na innych debilach.
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2013-05-21, 11:48
Hacerking napisał/a:

@Up w chuj mądry, zwłaszcza potwierdza to filmik na którym daje sobie wyciąć "tatuaż" w skórze ;P



Idiota... to się Skaryfikacja nazywa...
Zgłoś
Avatar
marcinek505 2013-05-21, 13:02
ten gruby jak chodzi to już ćwiczy
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-05-21, 13:45
Spodziewałem się czegoś innego liczyłem że to będzie program typu strzykawki, sterydy, anaboliki i przemiana w potwora przez samego Popka a tutaj jakiś program typu MTV Made
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-05-21, 14:51
Koniec Świata napisał/a:

@up

Oceniasz wartość osoby po stanie posiadania? Niedobrze.



On moze sobie oceniac ludzi nawet po kolorze oczu albo ilosci pryszczy, a tobie chuj do tego, jeszcze takie pierdolenie ma tyle piw.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-05-21, 15:00 1
@Iren, a chuj nie warto pisać całego Twojego nicku, bo pierdolisz. Ma prawo oceniać, ale kolega ma prawo po nim pojechać i zjebać go nawet jak burą sukę, bo pierdoli jak potluczony.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2013-05-21, 15:04
Słyszę początek, mówię sobie, DAM PIWO ZA NUTĘ. No, ale nie wiedziałem, że tak zajebisty kawałek da się tak spierdolić...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie