18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Gebofon 2014-09-01, 23:08 1
I dobrze tak kurwie!

Żartowałem, lubię weekendowe szlauchy
Zgłoś
Avatar
b................z 2014-09-01, 23:11 1
Pewnie dawała także ich chłopakom.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-09-01, 23:14 1
Smierc kurwom
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2014-09-01, 23:15 7
"Jak się puszcza to dobrze kurwie". Wkurwia cię że inni ruchają a ty nie?

Jak daje dupy to jej cipa jej sprawa. Ale za oszpecenie połamałbym tym szmatom kończyny.
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-09-01, 23:54 7
"no jeżeli się puszcza to dobrze tak kurwie."

Masz beret zryty jak pole pod ziemniaki. Idź kurwa pilnuj własnej skarpety pod łóżkiem, a nie innym, normalnym ludziom pod kołdry zaglądasz, barani łbie. Gdybym był ojcem tej dziewczyny, to po zobaczeniu tego filmiku wszystkie te tłuste kurwy bym wystrzelał.
Zgłoś
Avatar
dzzejkop 2014-09-02, 0:05
bryknal mi
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-09-02, 0:14
BongMan napisał/a:

Panna mi się puści albo mnie okłamie.

Zastanów się może co z Tobą nie tak skoro masz takie doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-09-02, 2:22 5
sidian napisał/a:

"no jeżeli się puszcza to dobrze tak kurwie."

Masz beret zryty jak pole pod ziemniaki. Idź kurwa pilnuj własnej skarpety pod łóżkiem, a nie innym, normalnym ludziom pod kołdry zaglądasz, barani łbie. Gdybym był ojcem tej dziewczyny, to po zobaczeniu tego filmiku wszystkie te tłuste kurwy bym wystrzelał.



DiamondBack napisał/a:

"Jak się puszcza to dobrze kurwie". Wkurwia cię że inni ruchają a ty nie?

Jak daje dupy to jej cipa jej sprawa. Ale za oszpecenie połamałbym tym szmatom kończyny.



rebelka napisał/a:

Zastanów się może co z Tobą nie tak skoro masz takie doświadczenia.



nastepni rycerze cnoty jak wasza dziewczynie opierdoli koledze laske to tez tak bedziecie pierdolic? chyba z "kobietami" do czynienia nie macie
Zgłoś
Avatar
D................r 2014-09-02, 2:26 2
@Nexures przecież to są dzieci co ruchają tylko rękę i myślą że jak w filmach . To jest bardzo dobry zwyczaj golenia na zero kurwie która się puści, popieram powrót do takich praktyk
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-09-02, 3:29 1
MrFrey napisał/a:

@Nexures przecież to są dzieci co ruchają tylko rękę i myślą że jak w filmach . To jest bardzo dobry zwyczaj golenia na zero kurwie która się puści, popieram powrót do takich praktyk



przez takich ludzi jak oni kurwicy dostaje -.- nienawidze kurew i mam bol dupy jak ktos takie smuty pierdoli
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-09-02, 7:54
BongMan napisał/a:

Zawsze chciałem mieć takie koleżanki. Panna mi się puści albo mnie okłamie, to przecież nie wypada jej przyjebać (choć zasługuje) bo to wbrew godności mężczyzny. Damscy bokserzy to skończone pizdy. A tak to można nasłać koleżanki żeby jej wjebały


Pierdolisz. Nie żyjemy w XIX wieku. Równouprawnienie jest.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-09-02, 8:20
Przecież to inne zazdrosne kurwiszony są.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-09-02, 8:20 1
BongMan napisał/a:

Zawsze chciałem mieć takie koleżanki. Panna mi się puści albo mnie okłamie, to przecież nie wypada jej przyjebać (choć zasługuje) bo to wbrew godności mężczyzny. Damscy bokserzy to skończone pizdy. A tak to można nasłać koleżanki żeby jej wjebały



Kto baby nie bije temu wątroba gnije.
Zgłoś
Avatar
19888891 2014-09-02, 9:42 1
Kurcze.. już myślałem, że ją potną tymi nożyczkami. Uff, jaka miła ulga, że obcięły jej tylko włosy.. Szkoda byłoby takiej ładnej buzi, tym bardziej, że podobno puszczalska.
Zgłoś
Avatar
D................e 2014-09-02, 10:17
Oho sidian i DiamondBack już rozpoczęli pierdolololo, że "można, bo to jej sprawa", "jej ciało, bla bla". To także była sprawa jej chłopaka. Sam także kobitki bym nie uderzył, ale zachowanie koleżanek bardzo wzorowe jeśli się puszczała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie