18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zabawa przy ognisku.
wolfclaw • 2020-12-08, 21:46


Młodzieniec usilnie stara się popisać swoimi akrobacjami przed rówieśnikami. Zamiast gorącej nocy z koleżankami zalicza gorętszą noc z płomieniami.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-12-09, 7:46
Kamerzysta huj
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2020-12-09, 7:55
Czerstwy napisał/a:

Jak widać nawet biegać nie potrafi, a chciał skakać nad jebitnym ogniskiem, pierdolony paraolimpijczyk. Niewiele rzeczy na tej stronie mnie tak zadowala jak patrzenie na takie pokraki gdy cierpią przez własną głupote.



Alkohol biegł za niego pewnie

Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2020-12-09, 9:17
kamerzyscie allah akbar w dupe
Zgłoś
Avatar
9kamil9 2020-12-09, 10:23 2
Przypomniał mi się kawał, nawet nie wiem czy tu go nie czytałem:

Górale zrobili sobie ognisko, jedzą, piją, śpiewają - no impreza.
Jak popili to zaczęli skakać nad ogniskiem. Jeden z nich niefortunnie się poślizgnął przy lądowaniu i rozkraczony siadł na żar. Najstarszy góral patrzy - rzyć razem z jajami opalona. Mówi do nieszczęśnika:
- Jędrek leć do chałupy, maczaj jaja w zimnej śmietanie bo będzie piekło.
Jędrek na te słowa mądrości poleciał do domu i już w progu się drze - JAGNA DAWAJ ZIMNĄ ŚMIETANĘ!
Jagna podała śmietanę w misie, Jędrek śmietanę zabrał, stawia misę na taboret i okrakiem stoi nad misą maczając oparzone jaja. Na co Jagna zakrywając usta w zdziwieniu rzecze:
- Jak tryskał to widziałam, ale jak tankuje to nigdy w życiu!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2020-12-09, 12:01
Jak się nie poparzył, to znaczy że wampir - a jak spłonął, to znaczy, że był czarownikiem i poszedł do piekła.
Zgłoś
Avatar
Jumperek22 2020-12-11, 23:41
Czerstwy napisał/a:

Jak widać nawet biegać nie potrafi, a chciał skakać nad jebitnym ogniskiem, pierdolony paraolimpijczyk. Niewiele rzeczy na tej stronie mnie tak zadowala jak patrzenie na takie pokraki gdy cierpią przez własną głupote.



Przepraszam bardzo, sam jestem paraolimpijczykiem i skaczę wzwyż 219cm, więc takie ognicho to tyłem bym przeskoczył, więc proszę nie obrażać ;p
Zgłoś