18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Elanez 2013-04-07, 23:34 1
Czekam aż ktoś się pojawi od praw zwierząt ;D

BTW.

Zgłoś
Avatar
GrzesiekCzH 2013-04-08, 2:05
Ludziu jak myślicie jak to jest gdy się nie ma łba:

1. Ciało myśli, że nie ma głowy.
2. Głowa myśli, że nie ma ciała.

Raczej to drugie, tam jest mózg. Ciekawostka, jak człowiekowi odetnie się łeb to jeszcze kilka sekund żyje. Tylko nie zachowuje się tak jak kulczak.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-08, 2:05
dzieciństwo na wsi to jest to, a takie akcje z kurczakami czy innymi zwierzętami są o wiele ciekawsze niż jakieś deski, piłki nożne czy gry komputerowe. Ja osobiście bardzo miło wspominam obserwowanie transformacji kurczaka w mięsko. A i o wiele zdrowiej i smaczniej jest jeść to co kilka godzin wcześniej gdakało niż jakąś padlinę leżącą wiele dni w lodówce.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-04-08, 12:54
Aż mi się stare, dobre czasy przypomniały. Z tą różnicą, że z innymi dzieciakami za taką kurą musiałem gonić, żeby pies nie chwycił a na wesele to nieraz po kilka sztuk szło (kur, nie dzieciaków )
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2013-04-08, 16:11 1
dlatego kure, czy koguta sie za skrzydla przytrzymuje na pienku, zeby po calej wsi potem nie szukac

i dla tych co sie spinaja. byscie dostali rosolek na takiej kurze z wiejskiego wybiegu to by wam jezyki do dupy pouciekaly i dopiero byscie sie w leb jebli co wam hipermarkety serwuja na miesnym. moze i nie wyglada to przepieknie ale taka jest juz kolej rzeczy, na kielkach nie wyrobimy, a zeby dobrze zjesc trzeba zabic.
Zgłoś
Avatar
patryk487 2013-04-08, 17:17
Kaprys napisał/a:

Co w tym sadystycznego? Na wsi tak się robi, łeb na pieniek, ciach siekierą i na niedzielny rosół.

A w ubojniach, tam to dopiero się nie pierdolą. Na żywca nawet już oskubują.



Sęk w tym że tak się nie robi.
Z tego co ja wiem to:
1. łapiesz kurę
2. uderzasz ją w łeb np. trzonkiem od siekiery, ewentualnie kurą uderzasz o pieniek - żeby ją ogłuszyć
3. łeb na pieniek no i siekierą w niego
4. kura do wiadra lub miski, żeby krew zleciała

Jest to wersja cywilizowana, no chyba że lubisz takie widoki jak na tym filmiku....
Zgłoś
Avatar
Kurghan 2013-04-08, 20:01
Jak motylek.
Zgłoś