18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zabawa z Misiem
t_3 • 2010-10-27, 20:32
Mały jasiu wchodzi do pokoju i widzi swojego Tatę jak się zabawia. Pada pytanie :
- Tato co ty takiego robisz ?
Tata zdezorientowany spogląda na syna i po chwili namysłu odpowiada:
- Głaszcze misia po główce
Jasio zadowolony z odpowiedzi taty udał sie do swojego pokoju. Po chwili słychać krzyki z pokoju syna. Ojciec zrywa się i biegnie , otwiera drzwi i widzi cały pokój w krwi a jasiu siedzi po środku. Tata pyta:
- Co się stało Jasiu
Na to odpowiada mu syn
- Głaskałem misia po główce jednak ten C**j mnie opluł wiec urwałem Sku*******wi łeb...
Zgłoś
Avatar
qrczaksmp 2010-11-01, 10:54
@Kirkor

z krocza Twojej matki
Zgłoś
Avatar
Buszu92 2010-11-01, 12:39
jeśli bawią Was takie "dowcipy" to serdecznie współczuję poczucia humoru..
Zgłoś
Avatar
TheViper 2010-11-01, 12:43
Mądry Jasio po szkodzie xD
Zgłoś
Avatar
Hoxie 2010-11-01, 12:56
Aż dziw że jeszcze nie padło hasło "suchar", o zidiociałych obrazkach już nie wspominając.

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-11-01, 13:01 ]
Obrazki są usuwane, "suchar" podobnie.
Zgłoś
Avatar
CKM88 2010-11-01, 13:12 1
Kurwa ! to nie tak było !
Prawdziwa wersja wygląda następująco !

Mały jasiu wchodzi do pokoju i widzi swojego Tatę jak się zabawia. Pada pytanie :
- Tato co ty takiego robisz ?
Tata zdezorientowany spogląda na syna i po chwili namysłu odpowiada:
- Bawię się z krasnalem !
- Popatrz , jest krasnal nie ma krasnala ! Jest Krasnal , nie ma krasnala
Jasio zadowolony z odpowiedzi taty udał się do swojego pokoju. Po chwili słychać krzyki z pokoju syna. Ojciec zrywa się i biegnie , otwiera drzwi i widzi cały pokój w krwi a jasiu siedzi po środku. Tata pyta:
- Co się stało Jasiu
Na to odpowiada mu syn
- Bawiłem się z krasnalem a ten C**j mnie opluł wiec urwałem Sku*******wi głowę !
Zgłoś
Avatar
malibu2 2010-11-01, 15:38
na początku podstawówki już ten żart znałem...
(student)
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-11-01, 16:09
ja już w przedszkolu...
(emeryt)
Zgłoś
Avatar
Ver4ndos 2010-11-01, 17:31 1
A ja go słyszę pierwszy raz ale i tak jest CHUJOWY
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2010-11-01, 21:00
no dobra, może być, tylko na chuj ta cenzura?
katolicy.pl?
Zgłoś
Avatar
Hoxie 2010-11-01, 21:35
GęsiorSB napisał/a:

no dobra, może być, tylko na chuj ta cenzura?
katolicy.pl?



Biorąc pod uwagę Twój awatar, oraz tekst pomiedzy nim, a nazwą użytkownika (zapomniałem jak to ustrojstwo się nazywało) można śmiało stwierdzić że jesteś stałym użytkownikiem wymienionego przez Ciebie serwisu.
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2010-11-02, 18:56
Hoxie napisał/a:



Biorąc pod uwagę Twój awatar, oraz tekst pomiedzy nim, a nazwą użytkownika (zapomniałem jak to ustrojstwo się nazywało) można śmiało stwierdzić że jesteś stałym użytkownikiem wymienionego przez Ciebie serwisu.


to ustrojstwo to nick .
Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź to sarkazm, ponieważ nie myślisz chyba, że ustawiłbym sobie taki avatar i ten 'opis' by wykazać jaki to ja jestem religijny (ponieważ musiałbym wtedy ustawić sobie avatar, na którym nie byłoby nic).
Jest to w 100% dla jaj, a kawał naprawdę nie wymaga ocenzurowania na tej stronie. Myślę, że użytkownicy tej strony to ludzie, których nie ruszają słoiki w tyłkach, a co dopiero kilka przekleństw.
Pozdro
Zgłoś
Avatar
Hoxie 2010-11-02, 22:06
GęsiorSB napisał/a:


to ustrojstwo to nick .



NIe, nie. Chodziło mi o to co jest pomiędzy nickiem, a avawaterm i to jest... Tytuł użytkownika (co mogę stwierdzić po krótkim przypomnieniu). To całe "Jezu Prowadź".

A co do sarkazmu, awatara i "tytułu użytkownika" dla jaj. Wiesz. Różne przypadki stąpają po Ziemi.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-11-02, 22:57
Buszu92 napisał/a:

jeśli bawią Was takie "dowcipy" to serdecznie współczuję poczucia humoru..



A dziękuję, dziękuję, dalej dumaj i szukaj idealnego kawału, zamiast pośmiać z tego co jest
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2010-11-10, 23:03
Hoxie napisał/a:



NIe, nie. Chodziło mi o to co jest pomiędzy nickiem, a avawaterm i to jest... Tytuł użytkownika (co mogę stwierdzić po krótkim przypomnieniu). To całe "Jezu Prowadź".

A co do sarkazmu, awatara i "tytułu użytkownika" dla jaj. Wiesz. Różne przypadki stąpają po Ziemi.


eh, ale błagam Cię, nie na tym forum. chociaż, kto wie... ostatnio wykop się z sadola zrobił. jedynie hard się trzyma.
Zgłoś