18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Xevik20 2022-03-19, 20:41 2
W tym momencie przydałby jej się nóż i prosto w gardło. Chciałbym też zobaczyć właściciela tego potwora, bo psem już tego czegoś nazwać nie można. Do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-03-19, 20:43
radek225 napisał/a:

Najstarsza i najprostsza metoda



Najlepsza metoda, to wyjęcie oczu wolną ręką. Większego psa można uśmiercić, wciskając palec wskazujący dalej, ale zwykle samo wydłubanie oczu dezorientuje na tle, że jest po ataku.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-03-19, 21:00
ruchać się psu chciało a suka dać nie chciała po dobroci

radek225 napisał/a:

Najstarsza i najprostsza metoda - udawanie martwego. Zwijasz się w kulkę, ręce i nogi przy sobie, zakrywasz nos, twarz, a dłońmi zasłaniasz uszy, by skurwiel tobie ich nie odgryzł. Krzyk i ruch działa na te bydlaki jak płachta na byka, a bicie gdziekolwiek tylko je nakręca. Jedyna skuteczna metoda walki z takim czymś to zastrzelenie "pimpusia" na miejscu. Wciąż nie mogę doczekać się na podobny film, w którym oprawcą będzie kot. Nie lew, tygrys, puma, jaguar, tylko koty trzymane w domach, jak dachowiec, albo perski, maine coon, norweski leśny.



mam Norweskiego Leśnego. Wariatka lecz wychowana jak pies.
poważnie, świr. świruska.
Zgłoś
Avatar
Małpkiskaczą 2022-03-19, 21:12 8
Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
Hektor 2022-03-19, 21:30 18
Małpkiskaczą napisał/a:

Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.



zesrasz sie
Zgłoś
Avatar
tlustafrytka 2022-03-19, 22:00 1
zwiazku kynologicznego? chyba debile rozmnażający takie rasy w piwnicach.
Mazi118d napisał/a:

I tak zaraz się pojawią zjeby ze związku kynologicznego i powiedzą że laska na pewno sprowokowała tego pieska i że nie ma czegoś takiego jak groźne rasy, tylko ludzie powodują takie zachowania psów

Zgłoś
Avatar
sicarius 2022-03-19, 22:03
Co tu się odjebałob oO
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-03-19, 22:32 2
Małpkiskaczą napisał/a:

Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.



Już ci mówię jak będzie: akurat tego jednego dnia gdy zapomnisz wziąć ze sobą kozika, podbiegnie do ciebie znienacka taki pies i upierdoli cię w dupę, następnie ucieknie, przycupnie gdzieś w krzakach i będzie się z ciebie śmiał, że dałeś się tak podejść. Niestety tak to działa.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2022-03-19, 22:45 1
radek225 napisał/a:

@~DMT
lądowało tutaj wiele razy i wiele razy było mówione, że to fejk. A nawet jeśli nie, to facet nie umarł.



Fejk dla ludzi, którzy to oglądają, bo się nie znają, a tak naprawdę, to łapa/pazur/palec tego kota się zaklinował i kot wpadł w szał. Kiedyś mój kot sobie palca zaklinował między żeberka w kaloryferze jak schodził z parapetu i też wpadł w szał, a jak chciałem go wydostać to przegryzł mi skórę między kciukiem a palcem wskazującym.
Zgłoś
Avatar
njminime 2022-03-20, 0:54
Cos wiecej o sprawie? Zrodlo?
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-03-20, 3:10
@~DMT

Kotu lapka sie za szlufke wsunela...
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-03-20, 8:59
To kto tu kurwa kogo wyprowadza, ona tylko wcisnęła guzik
Zgłoś
Avatar
gumbi3 2022-03-20, 9:06
Głupia ściera, kupiła sobie pieska, który ją teraz zżera.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-03-20, 10:04
Za fraki z windy ja sobie jak patyczka wyciągnął
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-03-20, 10:53
parekselans napisał/a:

Już ci mówię jak będzie: akurat tego jednego dnia gdy zapomnisz wziąć ze sobą kozika, podbiegnie do ciebie znienacka taki pies i upierdoli cię w dupę, następnie ucieknie, przycupnie gdzieś w krzakach i będzie się z ciebie śmiał, że dałeś się tak podejść. Niestety tak to działa.



I on już wie, że ja go w tych krzakach dojebie. Z kundla nie będzie co zbierać.

W bloku naprzeciwko jest Wilczak czechosłowacki. Za chuj nie szanuje swojego wlasciela. Na małe psy motory dzieci patrzy się jak na łup. Ale skurwiel już wie, że mnie ma omijać szerokim łukiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie