18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Guangdong, Chiny. Matka wyszła na chwilę z pokoju, żeby umyć butelkę dla małej. Braciszek (2,5 roku) w tym czasie doglądał siostrzyczki.


I jeszcze jaki chytry na końcu: Ja nic nie robię, tylko sobie leżę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-30, 0:14
Verdi napisał/a:

Sie kurwa smieją, a połowa z nich na sadolu skończyła bo stary tak ich chujem dusił


Większa połowa

Zpider napisał/a:

Nie paczeć. Nie zdechła.


Miałeś również dużo szczęścia, nawet więcej bo zanim worek z kamieniami dotknął dna jeziora rozwiązał się i wypłynąłeś bo stary był pijany jak wiązał?
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-04-30, 0:41
Próba eliminacji konkurencji do serduszka mamuni. Za którymś razem mu wyjdzie
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-30, 5:08
eliveruss napisał/a:

Dwójka dzieciaków, które nic nie ogarniają i nie powinno ich się na więcej jak 5 sekund spuszczać z oczu, choć i tyle może okazać się za dużo, a matka sobie zostawia je na minutę i idzie w pizdu...

A butelkę dla bachora to kto zrobi, służąca?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-30, 8:29
majeńka napisał/a:

A butelkę dla bachora to kto zrobi, służąca?


Może jescze z cyca opierdala mama poszła kupę
Zgłoś
Avatar
devonisch 2024-04-30, 10:29
Ty rozumiesz znaczenie słowa: "chytry" ?
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-04-30, 23:13 1
Pierdoleni skośni już od małego są sadystami. Jestem w pewnym stopniu socjopatą, ale kurwa krzywdy jaka spotyka dzieci nie znosze.
Ciekawie tam tych małych pierdolców wychowują, że skurwiel w tym wieku próbuje zamordować siostre.
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-05-03, 1:19
majeńka napisał/a:

A butelkę dla bachora to kto zrobi, służąca?



A to problem zabrać dziecko ze sobą do kuchni?
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-05-08, 7:54
Jedyna psychiczna osoba na tym filmie to matka, która zostawia dwójkę małych dzieci bez opieki. Dwulatek średnio ogarnia co robi bo nie ogarnia jeszcze zależności przyczyna-skutek.
Zgłoś