18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
MadDave 2012-04-24, 23:45
zajebiście by było mieć drugi kontroler , schować się w krzakach i sprawdzić refleks kacapa na nim samym ... heheheh szkoda tylko że to fejk
Zgłoś
Avatar
vanqisher 2012-04-24, 23:46
Myślę, że zanim ustawił by się do strzału, nie było by dużym problemem ściągnąć to z nieba celnie wycelowaną w wirnik flaszką...:]
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-04-24, 23:49
niech mi ktoś jeszcze powie jak to jest ze za każdym razem jak ten rusek nie trafi to pocisk robi trochę kurzu, natomiast jak trafi to wypierdala cel niczym bomba wodorowa???
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-04-24, 23:58
Ja wiem, e to Rusek ale co to za chłop i skąd on to bierze.... sam chyba tego nie robi :]
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-04-25, 0:30
ahh już nie mogłem się doczekać kolejnej dawki rosyjskiego akcentu w j. angielskim
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2012-04-25, 1:07
ans83[Ż] napisał/a:

niech mi ktoś jeszcze powie jak to jest ze za każdym razem jak ten rusek nie trafi to pocisk robi trochę kurzu, natomiast jak trafi to wypierdala cel niczym bomba wodorowa???



W Hameryce mają dostęp do takich substancji które wybuchaja po trafieniu w nie Na swoim kanale na Yt pokazuje nawet w jakich proporcjach jakie są efekty. FPSRussia.
Zgłoś
Avatar
cekin 2012-04-25, 1:24
Fake w chuj a wy łykacie ten jego bombowiec szturmowy jak małe pelikany.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-04-25, 1:38
wszystko fajnie do momentu gdy dron wleciał do auta i jebs .. ;( az mi sie płakać zachciało , widać siana ma nadmiar a mogł mi to dać
Zgłoś
Avatar
Krzywson 2012-04-25, 8:33
zwykła zabawka sterowana z ipada + pomysł i dopieszczenie w after effects czy innego motion
Zgłoś
Avatar
mcgvr 2012-04-25, 8:57 1
tajemnica smoleńska rozwiązana...
Zgłoś
Avatar
zefel 2012-04-25, 11:49
GTA kurwa
Zgłoś
Avatar
SIC 2012-04-25, 12:51 1
FPSRussia. Born Kyle Myers May 5, 1986 (age 25) Georgia, USA to Amerykanin dlatego ma dostep do tylu zabawek
Zgłoś
Avatar
alekk444 2012-04-25, 22:19
Jak ja gram z kumplami w karty.. to zawsze mamy kanister z benzyna stole ...
Zgłoś
Avatar
misiekzmarsa 2012-04-26, 11:58
hehehe spoko ale fake. Sztucznie się porusza. Nie ma możliwości kompensacji odrzutu więc by nim miotało. Pomyślcie, gdzie tam jest ammo i po drugie ten karabinek to sama lufa z taktycznym mocowaniem. Nie ma zamka a wiec nie ma możliwości strzału. Po trzecie wątpię by to urządzonko miało dosyć siły żeby unieść ciężar: swój, amunicji i karabinu.
Zgłoś
Avatar
lololololl 2012-04-26, 15:59
ru_ziolo napisał/a:

heheh dobry fake ....
kto sie nabral ten gimbus.

Chociazby jak to na stojaku jeszcze jest to nie widac gdzie by mialo byc ammo podawane.

a luski to chyba sie teleportuja do innego wymiaru.



Jedynym fake'iem była prezerwatywa jaką Twój stary kupił 32 lata temu.

Jaki problem umieścić wzdłuż urządzenia magazynek w stylu P90?

Gdybyś choć raz w życiu był na strzelnicy, wiedziałbyś jak trudno zauważyć wylatujące łuski z pistoletu czy karabinu automatycznego jak np. MP5, łuski nie wypadają z komory tylko wystrzeliwują. A Ty się żalisz że łusek nie widać na marnej jakości filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie