18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
kreska90 2023-03-08, 1:25
Co by nie mówić dobrze siadło do muzy
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-03-08, 2:05 8
Safko666 napisał/a:

Wszyscy którzy dalej poruszają ten zjebany temat są odklejeni. Od dobrego roku nie słyszałbym o tym całym gównie, gdyby nie wojownicy sprawiedliwości za i przeciw szprycom. Dosłownie nikt z moich znajomych i współpracowników nie porusza już tego tematu, bo się nam dawno przejadł. Tak jak się nie powinno wpierdalać komuś do tego co w łóżku robi, tak nie powinno się zaglądać komuś w talerz, czy decydować o tym co chce ze sobą, swoim zdrowiem czy uzależnieniami zrobić (o ile żadna z tych rzeczy nie wpływa na drugą osobę, bo wtedy możesz być po prostu chujem).
Wtorek a ja chyba jedno, czy dwa wypiję



Może trochę bokiem do tego co napisałeś ale to ważne żeby nie zapomnieć o tej covidowej chujni i kto wtedy swoją prawdziwa „maskę” pokazał, zjeby zostały naznaczone
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-08, 2:10
Od szczypafki. Mój sąsiad też rak miał, jak jeszcze żył, chyba w '90-tych
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-03-08, 8:43 1
Mistrz Tai-Chi
Zgłoś
Avatar
uziemiony 2023-03-08, 16:31
Ewidentny brak tlenu .
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-03-08, 16:41
Szkoda że nie przyspieszył
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-03-08, 16:51 6
Kiedyś w szkole kolega z ławki dostał padaczki, byliśmy akurat skłuceni i myślałem że mnie przedrzeźnia i odruchowo go oplułem
Zgłoś