18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zabawy brytyjskiej młodzieży
zenasek • 2020-02-03, 16:36
Wnioskując z materiału miejsce akcji to UK.
Dalszych informacji brak.
Widocznie zabawy młodzieży z rozwiniętego zachodu są dużo ciekawsze niż w naszym zaścianku. Policja również jakby bardziej powściągliwa i tolerancyjna, o byle bzdurę nie strzelają

Zgłoś
Avatar
Muhannad 2020-02-03, 22:30
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



Nie można człowieka gasić gaśnicą bo tylko możesz mu zaszkodzić więc zrobił jak był uczony na szkoleniu
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-02-03, 22:55
Faktycznie tak zbyt spokojni trochę .
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-02-03, 23:02
Pan_Przecier napisał/a:

Gratuluję pomysłowości.
Ps. Zamrozilby go tam psika -60 stopni chyba


Chyba chuj ci w dupie psika! Jak, kurwa gaśnica trzymana w temperaturze średnio kilku-kilkunastu stopni powyżej zera, nieraz całymi LATAMI ma mieć w sobie zawartość o temperaturze -60 stopni?!? No jak?? A ja głupi mam termos co trzyma temperaturę przez kilka godzin. Oj ja naiwny! Na drugi raz wleję sobie herbatę do zużytej gaśnicy skoro jest ona tak doskonałym izolatorem. Ja pierdolę! Ludzie myślcie coś! Fizyka była, jest i będzie obowiązkowym elementem wykształcenia od podstawówki!
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2020-02-03, 23:30
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



Bo gdyby auto pierdolnęło to by inni musieli dwóch gasić. W pierwszej pomocy wypadałoby ogarnąć to, co może wybuchnąć - skoro drugi żandarm był już poza samochodem, to kit że się trochę przyrumieni - jakby samochód jebnął to by mieli dwa grillowane ciała.
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-02-03, 23:30 1
DzidaZawodnik napisał/a:

Z początku pomyślałem "co to za pierdolenie", że niby biali angole scigają twojego brata, a ciapaci do niego z pełną kulturą ale potem przypomniałem sobie, że to tylko moja zaściankowość.
Twójbrat po prostu jest czarny.



Oj,oj aleś mi pocisnął... inteligentnie i z polotem. Niezły z ciebie jajcarz...
Zgłoś
Avatar
kubi9b 2020-02-03, 23:32 7
ellsworth napisał/a:

Chyba chuj ci w dupie psika! Jak, kurwa gaśnica trzymana w temperaturze średnio kilku-kilkunastu stopni powyżej zera, nieraz całymi LATAMI ma mieć w sobie zawartość o temperaturze -60 stopni?!? No jak?? A ja głupi mam termos co trzyma temperaturę przez kilka godzin. Oj ja naiwny! Na drugi raz wleję sobie herbatę do zużytej gaśnicy skoro jest ona tak doskonałym izolatorem. Ja pierdolę! Ludzie myślcie coś! Fizyka była, jest i będzie obowiązkowym elementem wykształcenia od podstawówki!



Gaśnica śniegowa (prawidłowa nazwa: Gaśnica CO2) – gaśnica, w której środkiem gaśniczym jest zawarty w wysokociśnieniowej butli, skroplony dwutlenek węgla, który rozprężając się adiabatycznie oziębia się do ok. -78 °C. (Cyt. Wikipedia)

Nie wiem czy to troll czy nie, ale na wszelki wypadek wstawiam żeby nie powielać głupoty.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2020-02-04, 0:43
kubi9b napisał/a:

na wszelki wypadek wstawiam żeby nie powielać głupoty.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.




Igorek95 napisał/a:

@Pan_Przecier Tobie łeb zamrozili, widać że nie wiesz a się wypowiesz. Płomień ma 900 stopni, co lepsze? W kriokomorach może być -140, czy ludzie zamarzają? Poza tym pierwsze słyszę o -60 stopniach z dyszy gaśnicy. A idź w chuj z taką ciekawostką


Wilgotność powietrza, ciepło właściwe, ciepło parowania, rodzaje gaśnic i sposoby gaszenia pożarów, w tym ludzi (płonąca odzież)... jak ogarniesz te tematy, to podejmij dyskusję jeszcze raz.
Takich rzeczy uczyli kiedyś na przysposobieniu obronnym w szkole średniej, po szkole pierwsze lepsze szkolenie BHP w pracy (przy zatrudnieniu i powtarzane co rok lub trzy lata) powinno odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2020-02-04, 10:53
to Irlandia północna.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-02-04, 13:04
Z takiego gówna już nic dobrego nie wyrośnie.. gliniarze powinni to odstrzelić na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-02-04, 19:10
Często to mówię więc tym razem napiszę. Ale zjeby.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2020-02-04, 20:18
Gruba chudnie w oczach, 30 metrów i zgubiła 2kg
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-02-05, 20:18
ale ci angole to sa niedorajdy hahaha jak oni kurwa podbili tyle świata? To jest kurwa jakiś żart
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-02-11, 12:39
Anonimowyja napisał/a:

Wilgotność powietrza, ciepło właściwe, ciepło parowania, rodzaje gaśnic i sposoby gaszenia pożarów, w tym ludzi (płonąca odzież)... jak ogarniesz te tematy, to podejmij dyskusję jeszcze raz.
Takich rzeczy uczyli kiedyś na przysposobieniu obronnym w szkole średniej, po szkole pierwsze lepsze szkolenie BHP w pracy (przy zatrudnieniu i powtarzane co rok lub trzy lata) powinno odpowiedzieć na wszystkie pytania.



No dobra przy rozprężaniu może być i -78 stopni, tematy tego typu ogarniam bardzo dobrze, ale taka temperatura jest przy samej dyszy, z metra żadnego zamrażającego podmuchu nie ma
Zgłoś