18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
daniel1040 2022-08-17, 11:31 1
Ojej - jaka szkoda - a ja tymczasem raz na miesiąc widzę murzyna żyjąc w moim pięknym 99.6% białym rasistowskim nacjonalistycznym kraju (moja babcia dalej jak widzi murzyna to wskazując na niego palcem krzyczy "patrz murzyn!" )
Sami chcieli być poprawni politycznie to mają - tak samo jest w francuzów/szwedów/hiszpanów - stracili kraje na rzecz tolerancji i punktów u sorosa
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-08-17, 12:04
KrwawyEric napisał/a:

Mogą podziękować tej całej debiliadzie, gdzie czarnym pozwala się teraz na 'więcej' ze względu na ich historię. Niestety coraz więcej będzie tego typu filmików, mamy szczęście że najwięcej tego gówna jest w stanach - daleko od nas



Mówisz, że nasze gówno lepsze? Nie byłem w USA, ale ziomal jak wrócił to twierdzi, że żadnego motłochu nie wiedział, jest inaczej ale a) spoko ludzie b) o kurwa jakie tanie żarcie tam jest c) bal się co będzie jakby stało mu się coś spoza jego ubezpieczenia zdrowotnego.
Zgłoś
Avatar
_Tytanowy_Janusz_ 2022-08-17, 13:52
KrwawyEric napisał/a:

Mogą podziękować tej całej debiliadzie, gdzie czarnym pozwala się teraz na 'więcej' ze względu na ich historię. Niestety coraz więcej będzie tego typu filmików, mamy szczęście że najwięcej tego gówna jest w stanach - daleko od nas



w stanach? chyba we francji nie byłeś.
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-08-17, 14:03
Historia jest taka że mają kurwa nosić kajdany , żreć gruz i zapierdalać dla pana i koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-08-17, 18:36 3
KrwawyEric napisał/a:

Mogą podziękować tej całej debiliadzie, gdzie czarnym pozwala się teraz na 'więcej' ze względu na ich historię. Niestety coraz więcej będzie tego typu filmików, mamy szczęście że najwięcej tego gówna jest w stanach - daleko od nas



Cudze chwalicie a swego nie znacie A co z finansowaną przez pracujących, patolą?
Zgłoś
Avatar
sadol001 2022-08-17, 20:25 2
KrwawyEric napisał/a:

Mogą podziękować tej całej debiliadzie, gdzie czarnym pozwala się teraz na 'więcej' ze względu na ich historię. Niestety coraz więcej będzie tego typu filmików, mamy szczęście że najwięcej tego gówna jest w stanach - daleko od nas



jak ci czarny powie że masz się pieprzyć to też mu dasz w ryj

eMCeONe napisał/a:

Cudze chwalicie a swego nie znacie A co z finansowaną przez pracujących, patolą?



właśnie taka patola narzeka na ucisk "rdzennych" amerykanów przez murzynów.
Zgłoś
Avatar
BorysekKlinga 2022-08-18, 18:43
Dlaczego nie ma filmów jak napierdalają czarnych
Zgłoś
Avatar
b................o 2022-08-21, 23:23
Niech ida na groby podziekowac dziadziusiom za wojne secesyjna
Zgłoś
Avatar
betoon 2022-08-25, 14:00
a to nie mogli w kilku ujebać tej czarnej małpy, troche lipa że scierwo jeszcze zyje
Zgłoś
Avatar
Themiki 2022-08-27, 14:28
Zabawy małp, dla mnie to juz nie jest młodzież amerykańska tylko bydło do ktorwgo trzbe strzelac, naprawde z tymi negatywami trzeba cos w koncu zrobic bo to jak oni sie poczuwaja to juz przechodzi wszelkie granice
Zgłoś