18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
werka 2011-10-25, 20:35
pękła nie pękła i tak psy to dobre kurwy!!!!
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-10-25, 20:36
To ja dorzucę od siebie - z powodu uszkodzenia śledziony nie da się umrzeć, no chyba że go tak zostawili a tam mu coś pociekło, ale sama śledziona to chuj - można bez niej żyć.

PS. Trochę przejebane jak kolega, który nagrywał filmik dla żartu, wrzuca go do sieci pomimo tego że widać na nim jak dla żartu mordujesz jakiegoś typa...
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2011-10-25, 21:17
Otóż właśnie z powodu uszkodzenia śledziony można kopnąć w kalendarz. Uderzenie w lewą stronę brzucha może spowodować jej pęknięcie i krwotok wewnętrzny. Jeśli w porę nie zadziała chirurg to gość odwala kitę. Po takiej interwencji(usunięciu uszkodzonego narządu) można żyć jak najbardziej. Trzeba tylko do końca życia przyjmować leki-tak w skrócie.
Zgłoś
Avatar
arnold777 2011-10-25, 21:28
Po pierwsze primo to śledziona jest po lewej panie psorze

Może i pękłaby, ale wtedy ten pałarz musiał by mieć moc co najmniej pudziana żeby w taki sposób(technika) rozerwało śledzionę. Niektórzy zawodnicy MMA z wagi średniej/ciężkiej mają z tym problemy a tu mały niedojebany ruski miliś...
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2011-10-25, 22:00
Moim zdaniem to on go rabnal po nerach
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2011-10-25, 22:02
arnold777 napisał/a:


Niektórzy zawodnicy MMA z wagi średniej/ciężkiej mają z tym problemy a tu mały niedojebany ruski miliś...



A co kurwa zawodnicy mma trenują rozpierdalanie śledzion na 60kilowej rosyjskiej młodzieży? gdzie takie testy robią? co ty pierdolisz? Pojechałeś z tym jak chuj po maśle
Zgłoś
Avatar
Puzoniasty 2011-10-25, 22:37
Nie znam tematu, ale jeśli gość miał powiększoną (przerośniętą) śledzionę to mógł umrzeć nawet od np oparcia się brzuchem o umywalkę.
Zgłoś
Avatar
donfelipe29 2011-10-26, 0:50
W roli głównej (rozmowy) : Janusz Śledziona .
ps- ale skurwysyństwo ... ale tam to normalne chyba .
Zgłoś
Avatar
deniZ 2011-10-26, 8:38
niejakub napisał/a:


betonową przegródkę, to usuń sobie z pomiędzy półkul mózgowych, więcej się rozumie i w ogóle fajniej się żyje Bez śledziony się żyje, tylko słabsza głowa do picia.



Geniuszu, bez sledziony sie zyje, jesli ci ja usuwaja, a nie peknie w jamie brzusznej.
A co to betonu, to ty masz go raczej zamiast obydwu polkul...
Zgłoś
Avatar
niejakub 2011-10-26, 9:23
Skończ pierdolić. Kto usuwa całą śledzionę? Usuwa się między innymi jak jest pęknięta. A beton to już mieszam na twoje giczoły. bul bul bul...
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-10-26, 9:25
niejakub napisał/a:

giczoły



A cóż to takiego?

A dobra, już wiem.
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2011-10-27, 13:31
Uhhh gimbus poszedł do wojska .... i oto efekty, chuj wie co mu pękło ale faktycznie człowiek nie przewraca się tak po prostu.
Zgłoś