18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
m................z 2011-04-23, 13:10 1
uwazam ze ciapaty, maly karateka postapil nieuprzejmie zabijajac swojego przeciwnika.
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-04-23, 13:25
garda w stójce, styl kopania, przechodzenia z hidari kumite w migi kumite (lewy styl walki, prawy styl walki) hmmm, kyokushin karate jak nic. parter, jedno przychodzi mi do głowy, a tylko dlatego że i ja kilka takich duszeń zrobiłem ^^ jiu jitsu...
on musi trenować właśnie te style walki, bo je często się łączy w nauce, a widać że znał się trochę na obu.

cóż, dobrze tak dużemu palantowi, do mniejszego mu się zachciało startować xD
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2011-04-23, 14:53
Prawdopodobnie nic mu się nie stało. Za krótko był przyduszany żeby mówić tu o uduszeniu, a krew z nosa i ucha to akurat dobry znak. Uderzył go w głowę i zrobił mu się krwiak, z którego krew znalazła ujście przez ucho i nos. Gorzej gdyby ta krew nie wypłynęła. Wtedy krwiak uciskałby mu mózg i bez interwencji chirurga prawdopodobnie by zmarł
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-04-23, 14:58 3
@ Butoonosy
Chyba za dużo Naruto się naoglądałeś
Zgłoś
Avatar
Lukadepailuka 2011-04-23, 15:28
butlonosy napisał/a:

on musi trenować właśnie te style walki, bo je często się łączy w nauce, a widać że znał się trochę na obu.



MMA po prostu. A gość średni, skrzyżował nogi przy wpięciu.
Zgłoś
Avatar
Vireek 2011-04-23, 15:49 2
Gdzie wy kurwa tam krew z ucha widzicie? Tworzycie historie jak Pisowcy o Tupolewie.
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-04-23, 16:46
Virdos napisał/a:

Gdzie wy kurwa tam krew z ucha widzicie? Tworzycie historie jak Pisowcy o Tupolewie.



masz racje... krew nie jest taka czarna ^^ on musiał się nie myć po prostu przez, hmm, co najmniej od bożego narodzenia do wigilii

ty rzeczywiście... to chyba bugi aparatu
Zgłoś
Avatar
tarnold 2011-04-23, 16:58 2
Wkurwił mnie koleś zamiast potrzymać go troszkę żeby się przestraszył ten trzyma go tyle czasu ja bym mu palce w oczy wjebał jakby mnie tyle dusił
Zgłoś
Avatar
kratek71 2011-04-23, 19:14 1
tarnold napisał/a:

Wkurwił mnie koleś zamiast potrzymać go troszkę żeby się przestraszył ten trzyma go tyle czasu ja bym mu palce w oczy wjebał jakby mnie tyle dusił



Widac ze cie nigdy nikt nie dusil
Zgłoś
Avatar
tarnold 2011-04-23, 19:41 1
kratek71 akurat tu nie trafiłeś trenowałem kiedyś MMA i wiem co się z czym je ale w MMA panują pewne zasady kiedy ktoś nie daje żadnych znaków odpuszczamy a dla mnie ten kolega zachował się tak jakby trenował z jakimś downem który na treningu stał nad nim i krzyczał duś chuja.Jak dla mnie nic nie wyniósł oprócz 1 duszenia które wyszło mu na kolesiu co nie ma pojęcia o tym zachował się słabo.Nie chcę się wymądrzać bo nie o to tu chodzi ale jak byś był na miejscu tego chłopaka mówił byś zupełnie inaczej.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-04-23, 19:53
widzę że zaraz temat przejdzie z cipy do dupy :|
znawcy jebani...
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-04-23, 21:40
nie wydaje mi się że ma pojęcie bo za długo go dusił ... matoł mam nadzieję że go będą ruchać w pierdlu
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-04-23, 23:26
nie ma doswiadczenia ten duzy, przeciez mogl odklepac poddanie a ten chcial udawac kozaka i wytrwac do konca
Zgłoś
Avatar
Lukasz831 2011-04-23, 23:29
Mały spanikował i nawet nie odczuł, że tamten już odpłynął.... Ale za długo go dusił po odpłynięciu za długo. Tym duszeniem, nie odcina się powietrza tylko dopływ krwi do mózgu....
Zgłoś
Avatar
olosz 2011-04-24, 1:05
Wow to jest tak zajebiste, że aż gacie mi spadły...
a serio mówiąc to brakuje starego z pasem ,który by gówniarstwo rozpędził !
No ale to ameryka i tam większość pojebów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie