18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Zabiła go gitara
J................V • 2014-03-01, 11:50


Cytat:

Młody muzyk zginął w Lesznie (woj. wielkopolskie) porażony prądem z gitary elektrycznej. Padł martwy, gdy wziął instrument z rąk swego kolegi.

20-latek uczył znajomego grać na gitarze. Policjanci przypuszczają, że do tragedii doszło gdy 20-letni instrumentalista trzymający w jednej ręce swoją gitarę elektryczną dotknął strun drugiej.

– Porażonego mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu – mówi Andrzej Borowiak (42 l.) z wielkopolskiej policji.
Śledczy zatrzymali instrumenty i wzmacniacze. Dokładną przyczynę śmierci chłopaka wyjaśni sekcja zwłok.



Dla muzyka zginąć trzymając w ręku instrument to zaszczyt, jednak zginąć w tak głupi sposób... Wrzucam dla wszystkich przyszłych, doszłych i niedoszłych gitarzystów jako przestrogę. Nie uczcie kolegów.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-03-02, 14:04
lajtek12 - a Ty co w zyciu robisz ? Twoje hobby to pewnie siedzenie przed kompem, wpierdalanie chipsów, drapanie sie po jajach i pisanie debilnych komentarzy.
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-03-02, 14:04 1
rockface123 napisał/a:

O kurwa, gitara ochrzczona śmiercią teraz można nakurwiać black metalowe riffy



jeszcze tak futerał z jego skóry i całkiem fajna sumke na jakies aukcji mozna by dostać
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-03-02, 14:13
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ktoś chyba pytał o to coś ze zdjęcia.

Proszę tutaj stronę:

tggirlfriends.com/



Czyli jeszcze mnie wzrok nie myli

tihomax napisał/a:



jeszcze tak futerał z jego skóry i całkiem fajna sumke na jakies aukcji mozna by dostać



W ogole jak cialo jeszcze "cieple" to moze jakies organy sie zachowaly $$$$
Zgłoś
Avatar
cycu19922 2014-03-02, 17:19
Mnie też raz kopnęła gitarka, aż przysiadłem.
Zgłoś
Avatar
longmanslownik 2014-03-02, 17:20
On to jakiś transwestyta na levelu 99 czy to po prostu jakaś dobra dupa, bo nie wiem czy walić :<
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-03-02, 20:00 1
Polecam nieuziemiony "piecyk" lampowy, gołe szkity, łapkę na struny i chwyt za kaloryfer...

Gwarantuję, że nawet w lecie poczujecie, że grzejnik jest "gorący".
Zgłoś
Avatar
SoundsGoodMan 2014-03-02, 20:13
Up Up
Aktywne przetworniki są zasilane przez baterię 9v. Całe życie dotykałem takie językiem. Balansowałem na granicy śmierci :O
A serio, to musiała być awaria wzmacniacza. Lampy potrafią nieźle nałapać prądu (dlatego lampa się musi nagrzać)
Zgłoś
Avatar
kiool2 2014-03-02, 21:44
@JankoMuzykantV
dobrze ci się musi w domu nudzić żeby odkopywać takie tematy. Fakt o tym pisał jakoś w kwietniu 2010 roku
Zgłoś
Avatar
konik3d 2014-03-02, 21:53
Elektryczne gitary...
Zgłoś
Avatar
DonMiguel 2014-03-02, 22:03
z tego co wiem to grali w jakiejś blaszanej budzie czy gdzieś, gdzie elektryka była chujowo zrobiona i mieli podpięty sprzęt na dwóch końcach pomieszczenia. Efekt taki, że masy obu wzmacniaczy nie zbiegały się razem i zamiast zerowego pomiędzy masą jednego wzmacniacza (a tym samym strunami gitar) a drugiego było napięcie 460V. Bardzo możliwe że gdyby przybił kumplowi piątkę spoconą łapą podczas gdy obaj trzymaliby gitary za struny to obu by popieściło (ale raczej nie aż tak mocno).

Nie jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
konwogniu 2014-03-04, 2:39
Kolega z zespolu mial podobnie lecz ledwo przyzyl gdyz osoba trzecia wylaczyla prad, co sie potem okazalo byla to wina zle podlaczonych wtyczek kontaktowych w miejskim domu kultury...
Zgłoś