18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Zabite jaguary
phrontch • 2019-11-14, 14:14
Myśliwy chwali się zabiciem trzech jaguarów. Film został nagrany prawdopodobnie w stanie Mato Grosso. Oburzeni Brazylijczycy wypisują w komentarzach, co zrobią z myśliwym, gdy go dopadną. Liczę na ciąg dalszy na hardzie

Zgłoś
Avatar
Pawehan 2019-11-14, 20:47
W częściach ,kompletnie rozmontowane.
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-11-14, 21:00 5
-Puk puk!
-Kto tam?
-Na pewno nie trzy jaguary.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-14, 21:18 5
Zbereźnik napisał/a:

Nie znam Cię gościu ale to co napisałeś jest żałosne jak i ty z pewnością . Co do filmiku to przykry widok bardZo przykry. Gościa bym zmasakrował



Kolejny lew kanapowy, jakby jaguar wpierdolił ci psa, koze i kota oraz polował na bachora to inaczej bys spiewał.

A takim gosciom co odpierdolili trzy jaguary z przedpotopowej strzelby to nawet gruchy byś nie strzepał. To nie jest taka prosta sprawa, wybrać się do dzungli, wytropic jaguara i odpierdolic go w naturalnym srodowisku.
Zgłoś
Avatar
W1ru2 2019-11-14, 21:50
poligon6 napisał/a:

To nie jest taka prosta sprawa, wybrać się do dzungli, wytropic jaguara i odpie**olic go w naturalnym srodowisku.


Widać, że doświadczenie przez ciebie przemawia.
Zgłoś
Avatar
Hyyc 2019-11-14, 22:11
I taki idiota myśli że dokonał czegoś wielkiego...
Zgłoś
Avatar
fdM 2019-11-14, 22:51
Chciałbym, żeby odcięli mu nogę lub rękę w nagrodę. Po jednej za każdego kotka.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-11-14, 23:17 6
Ja pierdolę! Co ja tu czytam?!
Na filmie widzę martwe jaguary. Nie wiem, jak gość je zabił i czy to w ogóle on. Jak zatem mam go osądzić?
Podejrzewam, że jaguary były w tym samy teamie, bo mają takie same skiny. Podejrzewam, że taką grupą nie zapuszczają się na obce terytoria. To samotne zwierzęta. Zakładam więc, że grały na swojej mapie. Prawdopodobnie miały przewagę liczebną.
Niestety zmarnowały dziesiątki tysięcy lat expa, na jakieś noktowizory, szpony, cammo i inne OP perki.
Gość w kapeluszu pakował punkty tylko w dexa i miał jeden perk - kciuk vis-a-vis reszty palców.
Na low levelach mało przydatny, ale z biegiem czasu wysoce efektywny.

Każde stworzenie na tej planecie miało cholernie dużo czasu, żeby sobie ogarnąć cywilizację, broń palną i mieć swoje 5 minut.
Jakby taki tygrys z ocelotem nie lizali się po jajach 4 godziny dziennie, tylko jakoś konstruktywnie podeszli do tematu, to mieliby większe szanse na dogadanie się ze szczerbatym kapelusznikiem.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-15, 0:39
Zajebiste musi być futro z takiego jaguara. Sam z chęcią odstrzeliłbym sierściucha.
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2019-11-15, 4:25
Bedzie material na harda z mysliwym
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2019-11-15, 7:45 2
Nie wiem co w tej Brazylii. Człowieka zastrzelą czy okradną to jest ok, a za odstrzał niebezpiecznych kotków bulwers :d
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2019-11-19, 22:26
poligon6 napisał/a:

Juz zaczeło sie buldupienie sadisticowych ciot.
Dojechac moze ich sąd jeżeli jaguary były pod ochrona lub odstrzelili je poza sezonem. A tak morda sadolowe cioty, nie kwekac tu jak małe dziewczynki.
"Liczę na ciąg dalszy na hardzie"
Ale na co liczysz dokładnie? Że będzie pokazane jak wyprawiaja skórę? Bo chyba nie myslisz że tobie podobne pizdeczki piszace zza szklanego ekranu cos zrobia?



Odezwał się internetowy kozak.
Zgłoś