18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-14, 11:08
Sytuacja dzisiaj z roboty pracujemy w jednej firmie sprzątającej ja jeżdżę na maszynie a sprzątaczka wiadomo co:

Ja S-Sprzątaczka

Ja-Czy mogła by Pani posprzątać rozbite szkło?
S: Mogłabym, zachowujesz się jak typowy cygan
Ja:Dlaczego?
S:Siedzisz i nic nie robisz



Zgasiła mnie jak peta nie zdążyłem zripostować



P.s jak się nie podoba to do kosza
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-12-31, 2:10 7
roma21 napisał/a:

Czy mogła by Pani



roma21 napisał/a:

Mogłabym, zachowujesz się jak typowy cygan



Nie dziwię się, że pracujesz w firmie sprzątającej.

Błędy zdarzają się każdemu, ale, jeszcze nie widziałem, żeby ktoś sam sobie zaprzeczył w dwóch sąsiadujących ze sobą zdaniach.

No dobra, nie bierz sobie tego za bardzo do siebie, życzę Ci powodzenia w robocie. Czytaj więcej książek, sprawdzaj to, co piszesz, czasem nawet dwa razy, a na pewno trafi ci się lepsza praca.
Zgłoś
Avatar
cazzal 2014-12-31, 2:56 2
Takie przygody... to się nazywa życie na krawędzi.
Zgłoś
Avatar
Vongin 2014-12-31, 3:25 1
A ja to bym ją potrącił i w to szkło wjebał, by się nauczyła że nie wolno pyskować do wyższych rangą
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-12-31, 9:34
Wielki menago jeździ odkurzaczem, zarabia pewnie tyle samo co ta sprzątaczka a jej rozkazuje...
Zgłoś
Avatar
lajka 2014-12-31, 9:55
i pojechałeś jak gówno dalej
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-31, 12:28
Swoją drogą pracownicy fizyczni wychodzą z założenia, że praca umysłowa to zbijanie bąków: mało się wiercisz przed komputerem czyli mało robisz. A projekty, logistyka, zaopatrzenie, pozyskiwanie klientów i kasy na ich wypłaty to się jakoś samo tak dzieje. Sprzątaczka jest od sprzątania i jak zaczyna narzekać, że ktoś sam sobie nie posprząta to za co chce ona wypłatę dostawać?
Zgłoś
Avatar
adik300i 2014-12-31, 12:29
Ty nierobie!
Zgłoś
Avatar
Ragar 2014-12-31, 13:22
olewojciech napisał/a:

Jeżeli już robisz wstawkę na sadistic to wysilił byś się trochę i użył jakiegoś przecinka albo coś bo bardzo ciężko się to czyta weź popracuj nad interpunkcją ewentualnie cofnij się do szóstej klasy podstawówki naprawdę tragedia pozdrawiam



Napisał to ten, który nie użył interpunkcji.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-12-31, 14:41
roma21 napisał/a:

Ja S-Sprzątaczka



Mogłeś napisać

Cytat:

Ja-Ja, S-Sprzątaczka



bo byśmy się nie domyślili.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2014-12-31, 15:16
Roma21....przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś