18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Zaczepny w metrze
~Velture • 2023-07-05, 1:34
W metrze mężczyzna gwałtownie krzyczy i macha rękami w kierunku kobiety, naruszając jej przestrzeń osobistą. Sytuacja staje się jeszcze bardziej niepokojąca, gdy mężczyzna próbuje dotknąć kobiety. Na szczęście, kilku odważnych mężczyzn reaguje natychmiast i podbiega do obrony kobiety. Zdecydowanie broniąc swojej współpasażerki, biją napastnika, aby zapewnić bezpieczeństwo i zakończyć jego nieodpowiednie zachowanie. Ten incydent ukazuje, jak ważne jest stanowcze działanie w obliczu agresji i jak społeczność może działać razem, aby chronić i wspierać się nawzajem w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych.

Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-07-05, 14:50 1
Ten opis to dla niewidomych? .XD a druga sprawa ze to może gosc byl ofiarą... wszyscy wiedzą jakie sa "kobiety" (sorry feminizdki) w krajach "rozwinietych"... potrafią faceta zgwałcić mentalnie... bo ten jej powiedział dzień dobry np. W takiej Szwecji za nieobyczajne - Dzien dobry do kobiety mialbys wyrok.
Zgłoś
Avatar
kest 2023-07-05, 15:43
Velture, ty chyba tymi opisami cwiczysz do matury, co?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-05, 16:19
SantaMaria napisał/a:

suka go mogła prowokować ciągle... a ilu białorycerzyków się zleciało XD


jjzz26 napisał/a:

Ten incydent pokazuje jak bardzo zakorzenione jest w naszym społeczeństwie białorycerstwo. I jak każda jedna pinda czuje się bezkarna obrażając mężczyznę.


Gamonn1 napisał/a:

Nie znamy całej sytuacji. Nagrane jest tylko jak facet nie wytrzymał, co było wcześniej nie wiemy. Kto tak naprawdę winny tego się nie dowiemy.


Pawel. napisał/a:

Znowu się kurwa pełno białorycerzyków zleciało tak jak ktoś już napisał powyżej jak by była brzydsza to nikt by jej nie bronił


Za to tutaj zlecieli się sami stulejarze kipiący nienawiścią do kobiet. Róbcie tak dalej, a do końca życia pojedziecie na ręcznym.

John-Flopp napisał/a:

Wystarczyło by że zaczepiający był by czarny i już nie było by tylu rycerzy skaczących z łapami do małpy bo to rasizm przecież..


Pierdolisz. Po pierwsze, pełno tam kolorowych. Po drugie, wyobraź sobie, że UK to taki kraj, gdzie ludzie czują się odpowiedzialni za bezpieczeństwo innych, a nie jak w Polsce, gdzie każdy ma wszystkich w dupie.
Zgłoś
Avatar
loky 2023-07-05, 17:05
Jak by był czrany to by trzymali mordy w kuble.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-07-05, 18:16
Napracowali się a i tak nikt nie zaruchał
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-07-05, 18:46 1
35i napisał/a:

Walnąłeś komentarz, jak ze starej kroniki filmowej. Przypomniał mi się jeden, gdzie lektorem był Andrzej Łapicki, a bohaterem był "obywatel chuligan" (bikiniarz).



Ten dzban swoją "twórczość" opiera na generowanych algorytmem opisach... kombinacja bycia zarówno głupim jak i żałosnym, żeby taki śmietnik urządzać. Dziwię się, że moderacja na coś takiego pozwala.
Zgłoś
Avatar
Piisigma 2023-07-05, 19:37
coraz bardziej bawią mnie te opisy filmów wygenerowane przez chatgpt
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-07-05, 21:54
Zwykła ewolucja , w naturze

Częste ofiary modyfikuja swoje dna , w kilku pokoleniach i stają się drapieżnikami ,
Zgłoś
Avatar
35i 2023-07-06, 4:22
xv89 napisał/a:

Ten dzban swoją "twórczość" opiera na generowanych algorytmem opisach... kombinacja bycia zarówno głupim jak i żałosnym, żeby taki śmietnik urządzać. Dziwię się, że moderacja na coś takiego pozwala.



Lans na Fantastico?
Przez niego przestałem wchodzić na sadola przez dwa lata, bo dostawałem cofki.
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-07-07, 8:56 1
35i napisał/a:

Lans na Fantastico?
Przez niego przestałem wchodzić na sadola przez dwa lata, bo dostawałem cofki.



Fantastico "tworzył" swoje specyficzne opisy od podstaw, a Kulawy zupełnie jak mucha pluja zasrywa żarówkę w piwnicy, tak on zasrywa ten portal zwykłymi, miałkimi śmieciami o niczym.
Zgłoś