18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rimogyz 2012-11-12, 1:35 2
Z ONR? Wątpię - to prawdopodobnie zwykły idiota na codzień siedzący pod klatką z piwem w łapie.

Jak chcą mieć spokój, to niech wypie...lają z tych marszy idiotów z pozasłanianymi twarzami. Przecież to oczywiste, że taki koleś chce robić syf.

Prawica powinna mi teraz podziękować, bo właśnie rozwiązałem problem czarnego PR ich imprez masowych ;d
Zgłoś
Avatar
N................j 2012-11-12, 1:44
Cytat:

Antifa gorsza jest od faszyzmu. Banda pasożytów...



Antifa to faszyści pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-12, 1:46
Jak mówiłem kilka dni temu, macie swoje ONR, Młodzież Wszechpolską, ale i Antife i inne radykalne gówna. Oczywiście znów Winnicki będzie pierdolił, że zadym nie było i znów bezmózgie lemingi będą pisać pod filmikami "jaaaa, to dało mi do myślenia. Wyjdę z nimi na ulicę." Zrozumcie wreszcie, że każdy radykał powinien wisieć.

Dalej nie widzicie manipulacji w tym filmiku?



Poczytajcie komentarze pod spodem.

[sarkazm] BO NIE BYŁO ŻADNEJ ZADYMY> TO MANIPULACJA MEDIÓW!! [/sarkazm]

Jak teraz prawicowe śmieci skomentują powyższy film?
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-12, 1:53 1
szczerkos napisał/a:

Prowokacja nagrana z innej kamery niż inne filmiki. Chuj wie czy to prowokacja policji, czy też prowokacja, żeby winę zrzucić na policje. Fakt taki, że zdjęcia i filmy nie kłamią, no ale co tam, w takim już żyjemy kraju, że jebane media muszą mieć o czym gadać.


Dokładnie, zdjęcia i filmy nie kłamią a mimo to niektórzy się zapierają że tak nie było, że to zmyślona historia faszystów... ja wnioski wyciągnąłem sam z tych wydarzeń. Tym bardziej, że widziałem to na żywo, a rok temu miała miejsce taka sama prowokacja co pokazują liczne filmiki. Ale lewicowcy będą zaprzeczać i zaprzeczać
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-11-12, 1:56 3
TyTakTwierdzisz napisał/a:


Jak teraz prawicowe śmieci skomentują powyższy film?



Wyjdz, lewa gnido
Zgłoś
Avatar
szczerkos 2012-11-12, 2:06 1
A pytanie z innej beczki, była taka dość głośna afera z panem policjantem w cywilu, który pobił uczestnika Marszu w zeszłym roku - było to uwiecznione na wielu zdjęciach i filmach. Moje pytanie brzmi, czy policjant ten został jakoś ukarany?
Zgłoś
Avatar
BamaBoyGRR 2012-11-12, 2:12 1
szczerkos napisał/a:

A pytanie z innej beczki, była taka dość głośna afera z panem policjantem w cywilu, który pobił uczestnika Marszu w zeszłym roku - było to uwiecznione na wielu zdjęciach i filmach. Moje pytanie brzmi, czy policjant ten został jakoś ukarany?



Został uniewinniony, a kolesia którego pobił sądzi o odszkodowanie... i to się nazywa "sprawiedliwość"...
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2012-11-12, 2:19 1
Cytat:

Pod koniec października prokuratura zaproponowała sądowi aby sprawę umorzyć, a funkcjonariusza poddać rocznej próbie. Funkcjonariusz miałby też zapłacić 500 zł na cel społeczny. prokuratura argumentowała, że policjant działał w stanie napięcia.


w efekcie nic mu nie zrobili
macie państwo POlicyjne
Zgłoś
Avatar
speed23 2012-11-12, 2:30 2
nie byles nie wiesz nie szczekaj
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-11-12, 2:53 4
Jeśli ktoś dotrwał do tego momentu, bo ja po pierwszej stronie wymiękłem, to chciałem podsumować, nawet warnem.

Wielkie wypierdalaj, do każdego tutaj który nie był a komentuje jakby był w każdym miejscu i o każdej porze marszu. Było nas kilkadziesiąt tysięcy, którzy nie szukali zaczepek, racja, było 132 (jeśli to prawda) zatrzymanych agresorów (zatrzymany nie znaczy, że dostanie zarzut, tylko go sprawdzają). To sobie kurwa policzcie proporcje kretyni. Pozdrawiam wszystkich którzy szli na przodzie marszu i zostali wraz ze mną traktowani pałami i gazem, śpiewając tylko antykomunistyczne wrzuty. Jak ktoś nie wierzy w prowokacje - wielki chuj mu w dziób, tacy ludzie jesteście pionkami na szachownicy rządu (i to nie naszego)

Jeśli ktoś wstawi materiał z przemówień tu, ma wielkie piwo, może wam coś wleci oleju do głowy, komputerowe pacany, a tym co mówili, że od razu gumowa broń i armatka, życzę żeby was i wasze dzieci też spotkała taka przyjemność, debile.

Zawsze znajdzie się ktoś jebnięty, na klasę w szkole na 30 osób przypada 1, czyli jakieś 3,3% klasy jest głupie, przykładowo na 50000 uczestników marszu przypadło 200 imbecyli, ile to procent? Mniej niż 0,01%...
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-12, 3:14 2
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Jak teraz prawicowe śmieci skomentują powyższy film?


Śmieci szukaj u siebie w domu komunisto.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-11-12, 8:30 1
We Wrocławiu jakieś 3k-4k ludzi 90% kibice, NOP, NS i zero jakichkolwiek incydentów.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-12, 9:48 8
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-11-12, 10:22
"...znów będę miał robotę"
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2012-11-12, 11:00
Tak się zastanawiam czemu wszyscy związani z takimi ruchami mają tak niskie IQ coś na poziomie kamienia a deski do prasowania.... Pani dziennikarka klick z filmików ze stronki podanej w linku jest tak elokwentna w swych wypowiedziach że nawet bym jej nie wyruchał a wybredny nie jestem jedyne co mi przychodzi do głowy to
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie