18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zadyma na trybunach
o................9 • 2013-03-19, 15:38
Idziesz z rodziną na mecz a tam takie atrakcje
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-03-22, 15:42 1
Liwinech napisał/a:

wystarczyło By zrobić drugi mniejszy stadion Gdzie By Mogli w Ludzkich warunkach się po napierdalać z Kibolwami z Przeciwnej drużyny
Oni by byli zadowoleni Bo legalnie bez kary za Pobicia i bez Szukania chętnych Do Bójki By Się rozładowali
stadiony Były by nie ruszone i Ochrona By nie Była potrzebna w takich Ilościach
i dodatkowo Studenci Medycyny By Mieli " Obiekty " do rozpoznawania Urazów i ewentualnego Opatrywania
rozwiązanie 3 w 1 i szybko się By zwróciła Inwestycja w Takie stadiony i w Końcu Byśmy Mieli Lepszych Ratowników Bądź lekarzy na stanowiskach



Podobnie myślę i Cię popieram problem się rozwiązuję tak aby dwie strony były zadowolone. Skoro ktoś lubi się napierdalać to i tak będzie to robić.
Zgłoś
Avatar
emptyhuman 2013-03-22, 16:02 8
10 sekunda ,lewy dolny róg , krzesełko się broni !

Następnie ten sam osobnik pobija rekord świata w rzucie krzesełkiem
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-03-22, 16:38
Zakazać piłki nożnej, bo kibice tego "sportu" z braku emocji sami zaczynają się okładać po mordach. Niech w Polsce wprowadzą więcej sportów kontaktowych, w stylu rugby, football amerykański, czy coś innego co dla uciechy tłumu będzie sprawiać sobie ból. Dzięki temu rozładowuje się napięcie widzów.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-03-22, 16:40 1
Kurwa co jak co, ale poszli by się po napierdalać po meczu, a tak to pizdy boją się podejść do siebie, i krzesełkami się rzucają. Pizdy nie kibice.
Zgłoś
Avatar
Lunada 2013-03-22, 16:54
Nie rozumiem co ma na celu niszczenie stadionu swojej drużyny. Zwykłe bydło żadna atrakcja.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-03-22, 17:23
uciekajmy! to Śmierciożercy!
Zgłoś
Avatar
Grzmilu78 2013-03-22, 17:45 1
A ja się pytam : Gdzie było ZOMO ???
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2013-03-22, 17:55
Jedna z drużyn to portugalska Guimaraes, prawdopodobnie po meczu z Benficą.
Zgłoś
Avatar
Boston86 2013-03-22, 18:11 1
cytując klasyka:
"stadiony są tylko dla chuliganów
żadnych frajerów i dyskomanów
dla ludzi honoru klasy robotniczej
bo każdy stadion to chuligańskie życie"

chcecie kultury wypierdalać na siatkówkę lamusy, wielcy kurwa sadyści a dostają sraczko-padaczki jak widza awanturę na stadionie czy ustawkę w lesie
Zgłoś
Avatar
koziak1916 2013-03-22, 18:24
Portugalia, stadion Victorii Guimaraes.
Zgłoś
Avatar
messi169 2013-03-22, 18:28 1
Legenda głosi, że ktoś to obejrzał bez przewijania
Zgłoś
Avatar
rexxx 2013-03-22, 18:31
Dopóki jedna kurwa z drugą będzie marnować moje pieniądze, dopóty jestem za tym, żeby napierdalać w nich z karabinków! youtube.com/watch?v=jQMzfQxkXVY
Zgłoś
Avatar
Jatyon 2013-03-22, 18:44
Bądźcie przedsiębiorczy. Stadiony powinny być przystosowane do zmiany ról z piłki nożnej na walki gladiatorów. Murawa znika pod ziemią, pojawia się kamienna posadzka wysypana żwirem, banery z reklamami zamieniają się stojaki ze średniowieczną/starożytną bronią i jazda. Zwycięska drużyna chuliganów otrzymuje wieńce laurowe i dożywotnią opiekę medyczną w NFZecie . A cała ta akcja za +30zł do zwykłego biletu.
Zgłoś
Avatar
cycek69 2013-03-22, 19:39
porządek musi być ;]

Zgłoś
Avatar
enFuego 2013-03-22, 20:14
wszyscy do rozp*****lenia za niszczenie krzesełek, z których normalni ludzie wiedza jak się korzysta
potem łażą takie gnoje i tylko narzekają

dzicz i tyle w tym temacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie