18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2014-10-11, 0:47
Saynel napisał/a:


wydaje mi sie ze to pan mlody. z tego co wjem to w regulaminie jest ze nie wypada nokautowac pana mlodego



Wersja z panem młodym nieco komplikuje sytuacje, ale na dupe mogli go posadzić...
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-10-11, 6:33 3
ulifont napisał/a:

Nie rozumiem tych "polskich" zwyczajów w biciu się na weselach. U nas na Śląsku ujmą są bijatyki na ślubie/weselu czy innych imprezach.


Za to w dobrym tonie jest napierdolić się do nieprzytomności przed północą żeby zapomnieć gdzie się mieszka
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-10-11, 9:50
jak to nie wyszło,wyszła pijana pizda
Zgłoś
Avatar
LordFlorex 2014-10-11, 10:24
Ale troszku się chłopak rozerwał i już wszyscy do niego burzą
Zgłoś
Avatar
Lucian201 2014-10-11, 10:53
jebany cwaniaczek tylko na mniejszych potrafi się rzucać
Zgłoś
Avatar
minetek 2014-10-11, 11:03 1
świeża małżonka zapewne bardzo zadowolona
a wy dziewczyny narzekacie że z kwiatami nie przychodzimy....
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-10-11, 11:07
Zastał Panne młodą z szoferem i sie wkurwił.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-11, 11:34
Tak nie działa alkohol proszę mi tu wódeczki nie obrażać nażarł się czegoś, może nieświeży bigos?
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-11, 11:44
i dobrze tak piździe
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-11, 12:03 1
Saynel i Tradyt, gdzie ja kurwa najeżdżam na Polaków? Po prostu tutaj niektórzy traktują mordobicia na weselu jako tradycję i normalność, ale zaraz musi być gównoburza i pojazd po "wunglu", co nawet nie jest po śląsku! I nie kurwa żaden naród wybrany.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-10-11, 12:07
no cóż bywałem na na prawdę wielu wielu weselach, takich wiejskich i tych z wyższych sfer, jeszcze ani razu nie widziałem żeby ktoś się na nich napierdalał.
Mimo to najwięcej dzieje się na tych wiejskich gdzie po kilku głębszych niektórzy sobie przypominają dawna zatargi i jak to bywa z prostymi ludźmi nie rozwiązują problemu dyplomatycznie, ci miastowi raczej są bardziej ogarnięci bo chyba uważają - że tak nie wypada.
Kwestia jest jeszcze taka że młodzi prosząc na wesele zawsze muszą pamiętać który to jest ten któremu mocno odpierdala po wódzie, chociaż z tym to akurat loteria bo taki wojownik może przywędrować jako osoba towarzysząca.
Znam takiego gościa który na trzeźwo jest spoko wręcz do rany przyłóż- ale jak się napije to wychodzi z niego takie bydle że nikt nie może czuć się bezpiecznie w jego otoczeniu. Raz jak popił na domówce to złapał go taki agresor że spuścił srogi wpierdol niewinnemu gospodarzowi, wyjebał go za drzwi i to samo chciał zrobić z gośćmi ale został jakoś uspokojony. Ten z filmiku jest nawet nieco podobny.
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2014-10-11, 12:55
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
nemo1123 2014-10-11, 13:18
Bardzo dobrze. Cwaniak pierdolony
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2014-10-11, 13:45 2
ulifont napisał/a:

Saynel i Tradyt, gdzie ja kurwa najeżdżam na Polaków? Po prostu tutaj niektórzy traktują mordobicia na weselu jako tradycję i normalność, ale zaraz musi być gównoburza i pojazd po "wunglu", co nawet nie jest po śląsku! I nie kurwa żaden naród wybrany.


A gdzie ja kurwa napisałem, że najeżdżasz ? Jestem z Mazowsza i jakoś u nas też mordobicie na weselu to przypał.Byłem już na kilkunastu i nigdy bójki nie było.Więc się dziwię, że piszesz, że to polski zwyczaj.Sam oddzieliłeś,że u was na Śląsku jest inaczej.A wungiel to mi się tak z komedii "Miś" przypomniało
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-11, 14:48
Tradyt
Tzn, Ty nie, ale Saynel. Wungiel z "MIsia" dotyczył jakiejś wsi z taką gwarą dziwną, tylko nie pamiętam gdzie tak mówią, wiem że w "Kopydłowie" :p.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie