18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Quba23 2021-06-07, 15:09 1
Polska śmietanka,śmiecie.
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-06-07, 15:19
dzwonie na policje
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-06-07, 15:21 4
Aramanga napisał/a:

Przy takich zamachowym to bym mu 4 zdążył wyjebać a ważę 116.


Liczysz z kupą w majtkach?
Zgłoś
Avatar
eMTe87 2021-06-07, 15:40 4
Co za frajernia . W 5 osób na 2 . Cioty bez honoru . Postpenitenciarne wycieraczki z pod komendy. Cwele więzienne. Nie mogą dojść jak się pucują w dupsko nawzajem w piwnicy więc szukają atencji.
Zgłoś
Avatar
lajka 2021-06-07, 15:59 3
"W Polsce jak w lesie" a to jest dopiero początek sezonu powiedzmy, nasza husaria po takiej przerwie covidowej jest tak naładowana "pozytywną" energia że nie mogę się doczekać jak do Władysławowa przyjadą się poprzytulać, fajnie się tak z boku stoi i patrzy na tą patole.
Zgłoś
Avatar
Ahmed1993 2021-06-07, 16:05
juderaus napisał/a:

Standard. Jogger, bluza Calwin z Kalwarii ze znaczkiem wypierdolonym na pół klaty , która jest zwykłą przepłaconą szmatą, jakis tani świecący sikor koszulowy typu Majkel z Korso no i dziara na cała łapę. AAA zapomniałem, że buty Tommy ''HillFinger'' , które w stanach kosztują 10 dolores i koniecznie saszeta, może byc Armandżi na drobne, fajki i syntetyczną kokę z pyłem z jarzeniówek. Ja pierdole.


Zapomniałeś dodać,że wyłączyli telewizor włączyli myślenie i otworzyli oczy

konradkonradkonrad napisał/a:

dzwonie na policje


Wypierdalaj kurwa !
Zgłoś
Avatar
Raider 2021-06-07, 16:14
Grymson napisał/a:

Chuj w dupe kamerzyscie!!!



Dwa chuje w dupę kamerzyście!!! I to te małpie "murzyńskie"
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-06-07, 16:16
Najwięcej larma robi jedna baba
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-06-07, 16:37 7
Niektórzy ludzie nigdy nie nauczą się tego prostego chwytu podczas filmowania .
Chuj w dupę kamerzyście !



Zgłoś
Avatar
Lussy 2021-06-07, 17:13 1
Ten na końcu widać ze pare lat posiedzi teraz
Zgłoś
Avatar
Odilla 2021-06-07, 17:36
O i bunkier słynny
Zgłoś
Avatar
bojleros 2021-06-07, 18:16 5
bercisko napisał/a:

Są balkoniki do obserwacji. Można rzucać jakimś jedzeniem w bydło na dole. Kulturka



Jaki Rzym takie koloseum
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-07, 19:01 3
ablablabl napisał/a:

Mieszkam w okolicy. Ci aktualnie młodzi ludzie z tych wszystich zapizdziałych dolnośląskich miasteczek, zasiedlanych po wojnie w przeważającej mierze wszelką możliwą patolą wyrwaną z chatek z gówna na kresach myślą, że sa czarnymi gangusami z USA i takie wzorce naśladują - ćpają, w kraju Szopena słuchają murzyńskiego rapu, ubierają się jak nygusy, handlują dragami, itd. itd. To co widać na filmie to tylko jeden z lżejszych przykładów.



widać, że jesteś z wyższych sfer
jeszcze się pochwal dziadkiem z wermachtu
Zgłoś
Avatar
Presty 2021-06-07, 19:27
mygyry napisał/a:

"dugi" weekend dla plebsu, kilka godzin w korkach w jedną stronę, kilka godzin w korkach w drugą stronę a na miejscu ścisk, drożyzna i nuda, dlatego gdziekolwiek jadę dopiero od września.



Dokładnie tak.
Od czasu "pińceplus" nie da sie wejśc w czasie długich weekendów i wakacji/ferii między ludzi w wiekszych miejscowościach (o turystycznych nie wspomnę), bo tłumy Januszy i Grażynek, którzy pierwszy raz wyjechali poza swoja parafię "rzoNdzoM".
Widze to od kilku lat u mnie, w Grodzi Kraka
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-06-07, 19:41
wyszły jebane kidy z domu.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie