18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chory facet, wpada do szkoły 7 września 2020 i rozkręca zadymę z powodu maseczek.
Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał, ale to co odwalił ojciec dwóch córek chodzących do tej szkoły to cring roku.

Miejsce akcji szkoła podstawowa nr 2 w Koluszkach, godz. 8 rano





link do artykułu:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26282223,koluszki-agresywny-mezczyzna-wtargnal-do-szkoly-kazal-dzieciom.html

Niestety nagrania z zatrzymania nie ma, ale w komentarzach dodam resztę filmów które udostępnił na kanale yt.

2020-09-10, 04:01
To się nazywa załamanie nerwowe. Też twierdzę, że to jest banksterska ściema, ale typowi normalnie odj***ło.

2020-09-10, 10:28
Adrian92 napisał/a:

A zdajesz sobie sprawę, że chirurdzy nosza specjalistyczne maski i nie noszą ich tydzień, po kilka godzin dziennie?
Przecietna babcia z dziadkiem która żyje w strachu i ma po 600 zł emerytury mają jedną maskę na 2 tygodnie, mijałem raz kobietę w sklepie i całą maskę miała brudną. Obrzydliwe.
Nie wiem czy powoduje grzybice, nie znam się ale na pewno nie pomaga a na pewno w jakimś stopniu szkodzi.
Noszenie maseczek to istny żart, rząd śmieje się w twarz Polakom i robi z Nich bekę, Polacy jak to Polacy, w większości ciemnogród i niewolnicy



Całe lata byłeś j***ny przez polskie rządy.
Jebią cię na podatkach, kupujesz żarcie drożej niż Niemcy i najgorszej możliwej jakości, jeździsz starym autem bo nie stać cię na nowe, zarabiasz gorzej jak murzyn, pracujesz 200h miesięcznie na czarno, umierasz w kolejce do lekarza, nie stać cię na leki, nie stać na wakacje, nie stać na dentystę ale nagle odkryłeś, że jesteś niewolnikiem bo ci kazali maskę nosić. Brawo ty. Jesteś geniuszem :lol:

2020-09-10, 10:29
Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych komentarzy, jak dla mnie gościu ma RACJE! Tylko nie radzi sobie z emocjami, bo widzi co się dzieje na świecie, a pisanie i obrażanie w sposób, że gość wygląda jak pojeb czy świr, to świadczy tylko o waszym zj***niu mózgowym. Wszyscy przed ekranami sami modele i modelki :lol:

2020-09-10, 18:23
Do pędzla pedały.


2020-09-10, 19:17
Rebeliant, k***a jego mać. Ja tam problemu z zakładaniem "kagańca" nie mam mimo, że uważam się za zbyt przystojnego żeby to nosić. Idę do Borysa - zakładam, do Empiku - zakładam, na poczcie - zakładam. Nie rozumiem, Panowie i Panie jednej rzeczy. Na ch*j tracić czas na użeranie się z ludźmi albo z patrolem? Jak ten ch*j - wchodzę i wychodzę, proste. Robi z siebie jeden z drugim rewolucjonistę i buntownika przeciwko systemowi. Jak ten pacjent co nagrał godzinny filmik jak się buntuje żeby j***ną maseczkę założyć. Nie obejrzałem do końca, po paru minutach miałem dość
Powinni takich od razu jak te stare baby, prądem j***ć.

2020-09-10, 20:55
dunio90 napisał/a:

Rebeliant, k***a jego mać. Ja tam problemu z zakładaniem "kagańca" nie mam mimo, że uważam się za zbyt przystojnego żeby to nosić. Idę do Borysa - zakładam, do Empiku - zakładam, na poczcie - zakładam. Nie rozumiem, Panowie i Panie jednej rzeczy. Na ch*j tracić czas na użeranie się z ludźmi albo z patrolem? Jak ten ch*j - wchodzę i wychodzę, proste. Robi z siebie jeden z drugim rewolucjonistę i buntownika przeciwko systemowi. Jak ten pacjent co nagrał godzinny filmik jak się buntuje żeby j***ną maseczkę założyć. Nie obejrzałem do końca, po paru minutach miałem dość
Powinni takich od razu jak te stare baby, prądem j***ć.



Maski maskami, ja w poważne konsekwencje akurat tej choroby nie wierzę (oczywiście nie kwestionuję jej istnienia, tylko okazało się że jest stosunkowo niegroźna), a mimo to uważam że ruch z maskami w sklepach i komunikacji miejskiej (i tylko tu) był akurat dobry. Ile osób normalnie chucha Wam w ryj w autobusie czy tramwaju, stara baba kaszle na was praktycznie opierając się o plecy stojąc w kolejce (może myśli że szybciej dotrze do kasy jak zmniejszy odległość..)
. Ile RÓŻNYCH wirusów wtedy wdychacie od osób, które stoją metr dalej. Maseczka oczywiście że nie filtruje takich cząstek, ale ogranicza przepływ powietrza i jego zasięg przy krótkim kontakcie. Dzięki maskom w komunikacji miejskiej okresie jesiennnym i wiosennym mam nadzieję, że będzie ogólnie mniej przeziębień, grypy i różnego rodzaju wirusówek trwających 2 dni podczas których człowiek spędza kilkanaście godzin na kiblu zastanawiając się ile jeszcze można wyrzygać czy .. no własnie.

Teraz minusy - miejsca w których nosimy maski lub nie są wybrane kompletnie z dupy i pokazują kto pracuje w różnego rodzaju ministerstwach. 0 logiki. Tak jak wspomniałem wcześniej, w komunikacji tak, w sklepie tak. W kolejce w urzędzie też moim zdaniem nie ma problemu - tam się wchodzi na kilkanaście minut.

Gdzie jest to głupie? U lekarza gdzie niedawno robiąc medycynę pracy (cała seria badań) spędziłem około 6h w materiałowej masce. Nawet podczas osłuchiwania, pomiaru ciśnienia i SATURACJI, na ekg czy u okulisty zabraniali zdejmować... głupota. Gdyby normalnie do takiego lekarza przyszedł pacjent z grypą (przed ogłoszeniem stanu epidemii) to ani on ani pacjent nie bawiłby się w zakładanie maski. Mają kontakt z patogenami na co dzień.

W kinie - po co? To rozrywka dla chętnych. Na basenie koronawirusa nie ma, a w kinie już tak? W szatniach nikt nie dopilnuje, w wodzie trudno nosić. Jeśli ktoś się boi to niech do kina nie chodzi, albo niech przyjdzie z maską z osobnym obiegiem powietrza..
Kolejną kpiną jest noszenie masek w restauracjach. Jeśli stoję przy stoliku (jeszcze nie usiadłem) to mam obowiązek być w masce. Jesli usiądę (a obok i tak przechodzą ludzie) to już mogę ją zdjąć. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem w takiej sytuacji. Takim samym bezsensem jest zakładanie ich na szerokich korytarzach galerii handlowych.

Następne debilne obostrzenia to podróże. Anulowane loty pomiędzy krajami A i B. Ale jeśli wykonamy dwa loty z A do C i z C do B (tu już zakazu nie ma) to wejdziemy bez problemu bez żadnej kwarantanny. Jak widać międzylądowanie leczy.

Najgorsze jest to, że już widzę że ogromna liczba ludzi ma wyprane mózgi i to straszenie wszystkimi kanałami o śmiertelnym potencjale covid działa. Trzeba używać głowy i zachowywać samodzielnie podstawowe zasady higieny, a nie słuchać tego czym straszą w TV. Aż mi szkoda tych starszych ludzi, którzy na zakupy przychodzą w masce (tak jak ktoś wspomniał, często znoszonej i brudnej bo trudno kupować kilka na dzień przy głodowej emeryturze) , przyłbicy, rękawiczkach (którymi dotykają się do ciała).
W żaden sposób się nie chronią , a wystarczyłoby po prostu zdezynfekować ręce na wejściu i przy wyjściu. Przyłbica też nie wiem co ma dać - powietrze ją opływa, to nie sala operacyjna na której w oko może bryznąć krew pacjenta z jakąś nieuleczalną chorobą zakaźną.

2020-09-10, 21:45
Insaner napisał/a:

Maski maskami, ja w poważne konsekwencje akurat tej choroby nie wierzę (oczywiście nie kwestionuję jej istnienia, tylko okazało się że jest stosunkowo niegroźna), a mimo to uważam że ruch z maskami (i tylko tu) był akurat dobry. Ile osób normalnie chucha Wam w ryj w autobusie czy tramwaju, stara baba kaszle na was praktycznie opierając się o plecy stojąc w kolejce (może myśli że szybciej dotrze do kasy jak zmniejszy odległość..)
. Ile RÓŻNYCH wirusów wtedy wdychacie od osób, które stoją metr dalej. Maseczka oczywiście że nie filtruje takich cząstek, ale ogranicza przepływ powietrza i jego zasięg przy krótkim kontakcie. Dzięki maskom w komunikacji miejskiej okresie jesiennnym i wiosennym mam nadzieję, że będzie ogólnie mniej przeziębień, grypy i różnego rodzaju wirusówek trwających 2 dni podczas których człowiek spędza kilkanaście godzin na kiblu zastanawiając się ile jeszcze można wyrzygać czy .. no własnie.
Teraz minusy - miejsca w których nosimy maski lub nie są wybrane kompletnie z dupy i pokazują kto pracuje w różnego rodzaju ministerstwach. 0 logiki. Tak jak wspomniałem wcześniej, w komunikacji tak, w sklepie tak. W kolejce w urzędzie też moim zdaniem nie ma problemu - tam się wchodzi na kilkanaście minut.
Gdzie jest to głupie? U lekarza gdzie niedawno robiąc medycynę pracy (cała seria badań) spędziłem około 6h w materiałowej masce. Nawet podczas osłuchiwania, pomiaru ciśnienia i SATURACJI, na ekg czy u okulisty zabraniali zdejmować... głupota. Gdyby normalnie do takiego lekarza przyszedł pacjent z grypą (przed ogłoszeniem stanu epidemii) to ani on ani pacjent nie bawiłby się w zakładanie maski. Mają kontakt z patogenami na co dzień.
W kinie - po co? To rozrywka dla chętnych. Na basenie koronawirusa nie ma, a w kinie już tak? W szatniach nikt nie dopilnuje, w wodzie trudno nosić. Jeśli ktoś się boi to niech do kina nie chodzi, albo niech przyjdzie z maską z osobnym obiegiem powietrza..
Kolejną kpiną jest noszenie masek w restauracjach. Jeśli stoję przy stoliku (jeszcze nie usiadłem) to mam obowiązek być w masce. Jesli usiądę (a obok i tak przechodzą ludzie) to już mogę ją zdjąć. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem w takiej sytuacji. Takim samym bezsensem jest zakładanie ich na szerokich korytarzach galerii handlowych.
Następne debilne obostrzenia to podróże. Anulowane loty pomiędzy krajami A i B. Ale jeśli wykonamy dwa loty z A do C i z C do B (tu już zakazu nie ma) to wejdziemy bez problemu bez żadnej kwarantanny. Jak widać międzylądowanie leczy.
Najgorsze jest to, że już widzę że ogromna liczba ludzi ma wyprane mózgi i to straszenie wszystkimi kanałami o śmiertelnym potencjale covid działa. Trzeba używać głowy i zachowywać samodzielnie podstawowe zasady higieny, a nie słuchać tego czym straszą w TV. Aż mi szkoda tych starszych ludzi, którzy na zakupy przychodzą w masce (tak jak ktoś wspomniał, często znoszonej i brudnej bo trudno kupować kilka na dzień przy głodowej emeryturze) , przyłbicy, rękawiczkach (którymi dotykają się do ciała).
W żaden sposób się nie chronią , a wystarczyłoby po prostu zdezynfekować ręce na wejściu i przy wyjściu. Przyłbica też nie wiem co ma dać - powietrze ją opływa, to nie sala operacyjna na której w oko może bryznąć krew pacjenta z jakąś nieuleczalną chorobą zakaźną.









Logika zaprzecza jak i zdrowy rozsądek.To ilu nas jest? O h*j,jak mało.

2020-09-11, 11:33
Jaki niedojeb umysłowy.

2020-09-11, 11:38
zazdroszczę beztroskiej nieświadomości w głupocie

2020-09-12, 21:49
Moze i chory ale ma racje

2020-09-13, 19:44
Współczuję, że tyle osób wierzy w tą propagandę. Przez właśnie takich jak Wy, którzy nie chcą pomyśleć logicznie i zobaczyć, że coś tu jest nie tak. Wszyscy dostaniemy po dupie. Wirus przez maskę nie przeleci? Tacy pewni, że tylko drogą kropelkową się przenosi? Śmieszne. Szkoda, że jak byliście chorzy na grypę to pluliście na siebie wesoło wszędzie. Nosicie posłusznie kagańce i dajecie się robić w konia. Wystarczy przestać wierzyć propagandzie telewizyjnej i radiowej. Na maskach przez cały czas zbierają się bakterie i wirusy, które wdychacie. W taki sposób wytworzycie u siebie choroby i bum niedługo wszystkich znów w domach pozamykają. Ludziom jest zbyt ciężko uwierzyć, że system nie chce ich dobra. Noście kagańce, ale nie mówcie innym, że mają ograniczyć sobie swobodny dostęp do tlenu. Polecam grupę na facebooku Komisja Śledcza COVID-19

2020-09-13, 21:32
Deeveel napisał/a:

Współczuję, że tyle osób wierzy w tą propagandę. Przez właśnie takich jak Wy, którzy nie chcą pomyśleć logicznie i zobaczyć, że coś tu jest nie tak. Wszyscy dostaniemy po dupie. Wirus przez maskę nie przeleci? Tacy pewni, że tylko drogą kropelkową się przenosi? Śmieszne. Szkoda, że jak byliście chorzy na grypę to pluliście na siebie wesoło wszędzie. Nosicie posłusznie kagańce i dajecie się robić w konia. Wystarczy przestać wierzyć propagandzie telewizyjnej i radiowej. Na maskach przez cały czas zbierają się bakterie i wirusy, które wdychacie. W taki sposób wytworzycie u siebie choroby i bum niedługo wszystkich znów w domach pozamykają. Ludziom jest zbyt ciężko uwierzyć, że system nie chce ich dobra. Noście kagańce, ale nie mówcie innym, że mają ograniczyć sobie swobodny dostęp do tlenu. Polecam grupę na facebooku Komisja Śledcza COVID-19



Człowieku, tu nie chodzi o to. Chcesz walczyć z systemem to sobie walcz ale tylko pajaca z siebie zrobisz. Nie wierzę w wirusa, mam go tam gdzie stonoga Ziobrę ale szanuję swój czas i nie będę go marnować na użeranie się z ludźmi. Tak jeszcze mimochodem, jak jestem chory na grypę, nie pluje na wszystkich wesoło, wszędzie. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

2020-10-11, 01:00
Ten facet to śmieć totalny. Bardzo mi żal jego córki. Prawie płakała. Jaki ten facet musi być w domu?
To smutne mieć ojca chorego psychicznie.
Sam uważam że maski to totalny idiotyzm i to nie tylko na zewnątrz, ale również w sklepach, ale jak można tak się zachowywać jak ten facet.