18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-10-07, 12:26 2
Ogólnie to cieszy każdy martwy pedofil bez względu jaką profesją się zajmował w swym marnym życiu .
Zgłoś
Avatar
wowku 2013-10-07, 15:24
nieżywy murzyn?
Zgłoś
Avatar
Singularis_ 2013-10-07, 15:29
biały,czarny czy też żółty.. każdy ksiądz to pedofil.
Zgłoś
Avatar
mati1070 2013-10-07, 17:03
Singularis_ napisał/a:

biały,czarny czy też żółty.. każdy ksiądz to pedofil.

Współczuję dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-07, 17:16 2
MUHAHAHAHA ale się uśmiałem... a teraz marsz do pokoju odrabiać lekcje bo znów będziesz w gimnazjum od kolegów na przerwie spisywał..

papiez napisał/a:

prawda w oczy kole nie jestem jakimś antyklerykałem, ale przestańcie tak spinać dupki katole i więcej dystansu, bo księża to nie są nietykalni półbogowie o których nic nie można powiedzieć. przewrażliwiona pipko, nie wiem co ty robisz na sadolu.


Jest różnica w traktowaniu kogoś "normalnie" a nie jak bożka, a powielaniu tych samych non stop żartów bo to modne i mainstreamowe media tak też robią. Prawda wygląda tak, że pedofili wśród księży jest tyle samo co wśród przedstawicieli innych profesji, ale o tym się już nie mówi bo jest "niewygodne" i nie pasuje do kreowanego obrazu złego kleru... Wolność myślenia to nie powielanie informacji z neta czy tv, które są modne, obrażanie i wyśmiewanie innych, ale racjonalne i świadome wybranie swojego światopoglądu.

dlatego "najlepsi" przedstawiciele ateizmu byli w stanie dyskutować na równym poziomie z przedstawicielami kościoła i nie były to pyskówki, a inteligentne rozmowy coś czego na tym portalu, ani w zasadzie na żadnym innym nie znajdziesz przez zjebane gimbo dzieci, które myślą, że są cool bo oplują księdza, a później z babcią różaniec klepią.. wychowujemy pokolenie pizd, za które będziemy się niebawem musieli ostro wstydzić...
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-10-07, 18:22 1
8Preacher8 napisał/a:

pedofili wśród księży jest tyle samo co wśród przedstawicieli innych profesji, ale o tym się już nie mówi bo jest "niewygodne" i nie pasuje do kreowanego obrazu złego kleru...

nie mowi sie, bo prawda jest zupelnie inna
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-07, 19:46 2
abdul napisał/a:

nie mowi sie, bo prawda jest zupelnie inna



yhm kretynom dziękujemy za udział w dyskusji dobranoc

btw. sądząc po nicku kozy czekają na Ciebie kolego
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-10-07, 20:42
Jak ktoś pisze że te żarty nie są śmieszne, to oczywiście potwierdzam. Nie są śmieszne, bo są zbyt prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-07, 21:03
Priczer skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-10-07, 22:25
8Preacher8 napisał/a:



yhm kretynom dziękujemy za udział w dyskusji dobranoc

btw. sądząc po nicku kozy czekają na Ciebie kolego

opowiedz przyjacielu o smolensku! stalin sadzil brzozy, byla bomba hiperbaryczna, izotermiczna, trotyl, lasery, sztuczna mgla, porwanie samolotu, zlosliwi nawigatorzy, hel, wodor, czy impuls elektromagnetyczny? latwo pogubic sie w roli prawdziwego polaka..
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-08, 10:11 1
abdul napisał/a:

opowiedz przyjacielu o smolensku! stalin sadzil brzozy, byla bomba hiperbaryczna, izotermiczna, trotyl, lasery, sztuczna mgla, porwanie samolotu, zlosliwi nawigatorzy, hel, wodor, czy impuls elektromagnetyczny? latwo pogubic sie w roli prawdziwego polaka..



a co ma piernik do wiatraka? To, że mówię prawdę Cię boli? Bardzo mi przykro serio...
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-10-08, 15:48
8Preacher8 napisał/a:



a co ma piernik do wiatraka? To, że mówię prawdę Cię boli? Bardzo mi przykro serio...

prawde o czym? nie podejrzewam cie nawet o mowienie prawdy. najpierw musialbys ja znac.
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-09, 3:13 1
abdul napisał/a:

prawde o czym? nie podejrzewam cie nawet o mowienie prawdy. najpierw musialbys ja znac.



bo może Ty ją znasz?? Nie rozśmieszaj mnie lekcje idź lepiej odrabiać..
Zgłoś