18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
B................r 2012-02-05, 18:32 3
BongMan napisał/a:


To jeszcze nic. Kiedyś zabili tu kolesia śrubokrętem, bo nie chciał dorzucić się do wina. Innym razem chory psychicznie facet pociął nożem dwie kobiety-patole, które dobijały mu się do drzwi. Jedna z nich była już zapakowana do czarnego worka, kiedy jakiś spostrzegawczy ratownik medyczny zauważył, że jednak oddycha. Innym razem, późną nocą, najebany menel przyszedł na melinę kupić "wódkę" za 5zł. Wyrwany ze snu i zamroczony alkoholem właściciel meliny myślał że to włamywacz i odrąbał mu głowę siekierą. Inna sprawa, dość znana, była w 997. Jechał bankowy konwój z hajsem, kilku uzbrojonych ochroniarzy w samochodzie dostawczym. Nagle na ulicy pojawił się facet z kałaszem. Wystrzelał cały magazynek, nikt nie przeżył, ochroniarze nie zdążyli nawet złapać za broń. A jakiś czas temu, psychicznie chory koleś o ksywie Młotek zabił swojego ojca - młotkiem.



W sumie co tu się dziwić Sosnowiec to najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy
Zgłoś
Avatar
numerjeden 2012-02-05, 18:34
Ach, ten Sosnowiec....
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-02-05, 21:08 2
Tak tak - całe zło świata ma swój początek właśnie tam... Cała Polska musi oglądać w TV raporty porwań, gwałtów i zabójstw z Sosnowca, bo u siebie tego nie mają... Ba! Gdyby nie Sosnowiec, pewnie na Sadisticu byłyby tylko laski z kutasem, bo nie byłoby innych materiałów na harda.
Śmiejcie się, ale to jedyne miasto w którym często przebywałem i w którym nie dostałem po ryju/nie zostałem okradziony etc (jeszcze)... Więc łapy precz!
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-02-06, 1:03
Tam u was na tym śląsku Wszystko ginie kurwa. Madzia, koty ?! TY a spodek w Katowicach macie jeszcze?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-02-06, 1:08 1
sosnowiec to nie Śląsk
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-06, 1:39
Jakiś chemik. Poznaję po imieniu kota. A mówią, że to informatycy są popierdoleni.
Zgłoś