18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
daemon 2013-10-24, 16:24 26
nauka rządzi
Zgłoś
Avatar
Arristrasz 2013-10-24, 16:38 7


Dla fanów Kapitana Jacka Sparrowa
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2013-10-24, 16:46 1
zaczynają mnie już wkurwiać komentarze zaczynające się od "za każde"
nowy sposób na zarobienie piw, kto pierwszy jebnie w pierwszym poście tego typu tekst, może spodziewać się sowitej zapłaty w wirtualnych browarach. Ja rozumiem, gdyby to były prawdziwe piwa, to opłacałoby się, ale nie ogarniam tych kolekcjonerów, którzy tylko czyhają na okazję żeby zarobić NIEPRAWDZIWE piwsko. Lepiej się potem czujecie? I żeby dawał wam je jeszcze ktoś normalny, ale założę się, że dają je wam ci, którzy stosują takie same manewry i liczą na to samo od was.

P.S.
Dajcie tej maści, co to dupa po niej nie boli...
Zgłoś
Avatar
softenik 2013-10-24, 17:19
Sail a nie "Seil" .
Zgłoś
Avatar
skalus1 2013-10-24, 17:30
Komu oni k*rwa klaskali?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-24, 18:15
Cewki Tesla jako instrument, zamiast broń mnie nie ruszają.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-24, 18:52 1
Nie, to niemożliwe, żeby ciapaci mogli podbić europę. Ich najmocniejszą stroną jest kałasznikow, RPG i bomby pułapki, a nasi STUDENCI robią takie coś dla zabawy.
Wymyślcie jakąś zajebistą broń ...i trzymajcie w tajemnicy, aż nadejdzie czas. W tajemnicy, bo zaraz wam to odbiorą, a wy gdzieś znikniecie - za sprawą naszych rządów, które najwyraźniej chcą (za pomocą islamistów) rozpierniczyć współczesny świat.
Zgłoś
Avatar
lolsnic 2013-10-24, 19:03
Nowy rodzaj Electro?
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2013-10-24, 21:05 2
Ęriko De Skuczas Palabras napisał/a:

zaczynają mnie już wkurwiać komentarze zaczynające się od "za każde"
nowy sposób na zarobienie piw, kto pierwszy jebnie w pierwszym poście tego typu tekst, może spodziewać się sowitej zapłaty w wirtualnych browarach. Ja rozumiem, gdyby to były prawdziwe piwa, to opłacałoby się, ale nie ogarniam tych kolekcjonerów, którzy tylko czyhają na okazję żeby zarobić NIEPRAWDZIWE piwsko. Lepiej się potem czujecie? I żeby dawał wam je jeszcze ktoś normalny, ale założę się, że dają je wam ci, którzy stosują takie same manewry i liczą na to samo od was.

P.S.
Dajcie tej maści, co to dupa po niej nie boli...



Proszę:*
Zgłoś
Avatar
celebert 2013-10-24, 21:33 2
rockface123 napisał/a:

lepsze od oryginału

bo z pierdolnięciem... szkoda że nikt tego nie dotknął



Nawet jak by dotknął to nic by mu się nie stało, pozdrawiam myślę że pomogłem.
youtube.com/watch?v=_82AQ7UVrogt=124
Zgłoś
Avatar
merh 2013-10-25, 7:42 1
1:20 ,a u nas sie wstydzą i chowają flage do szafy.Ot kurwa duma z (teoretycznie)odzyskanej niepodległosci.
Zgłoś