18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
R................x 2010-03-30, 15:13
Mattias1 napisał/a:

a skąd Wy wiecie czy minutę później suka nie stała na dachu ? hee. podpisuję się pod pomysłem wywózki ich do auschwitz. ostatnio mi jakiś chuj idący na wprost mnie wydarł fajke ( zostało mniej niż połowa ) powiedział dziękuję i poszedł dalej o.O



Auschwitz zamknęli ponad 65 lat temu.
Zgłoś
Avatar
pjeczara1 2010-03-30, 15:25 4
wszyscy jestescie pierdolnieci .... dziekuje
Zgłoś
Avatar
Reptile 2010-03-30, 16:54 2
Mattias1 napisał/a:

a skąd Wy wiecie czy minutę później suka nie stała na dachu ? hee. podpisuję się pod pomysłem wywózki ich do auschwitz. ostatnio mi jakiś chuj idący na wprost mnie wydarł fajke ( zostało mniej niż połowa ) powiedział dziękuję i poszedł dalej o.O


1. domyślam się że chwilę później nie stała na dachu, bo gdyby miała, to by się teraz nie bawili...
2. co na wydarcie fajki do tych ludzi? czyżby ktoś kto chwilę wcześniej brał udział w takiej zabawie zabrał Ci tą fajkę?

i tak w ogóle: czy ktokolwiek z Was zna jakiegoś "członka pokolenia JP" że się tak wypowiadacie?
jestem pewny, że większość z Was nie ma pojęcia czemu niektórzy mają takie zdanie o policji...

większość, jeżeli nie wszystkich ludzi z Sadistica można by równie dobrze zamknąć w psychiatryku, bo upodobanie do niektórych scen tu przedstawianych nie jest normalne ;P
Zgłoś
Avatar
woland 2010-03-30, 20:21
@moronz, Mamy jaja. Mało tego mamy również mózg dzięki któremu nie przychodzą nam do głowy takie kretyństwa.
Zgłoś