18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
link

Dzisiaj w nocy ukradli nam spod Biedry bankomat, w całości i na przysłowiowego żywca. Słyszałem, że próbowali je wysadzać, rozwalać młotami, zrzucać z piętra ale w całości to mogli jebnąć tylko na tej dzielni.
Na jednym z opolskich portali piszą że został wyrwany, ale byłem dziś na miejscu (ot, mam 50m) i widać że został zgrabnie odkręcony i wywieziony, wywieziony do lasu jak się okazuje gdzie został pocięty i oskubany z hajsu. Policja niedawno znalazła jego wrak Pzdr.

Zgłoś
Avatar
gustav665 2014-03-19, 9:24
hahaha rostal ma facebooka
Zgłoś
Avatar
ElManiure 2014-03-19, 15:45 2
niezłe debile przykręcać bankomat na 4 śruby m10 do kostki brukowej.. a potem się dziwią że zajebali hajs no kurwa jak by dobrze podważyli to i by z tymi kostkami poszło
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-03-19, 15:47 4
U nas w okolicy w marcu 2010 chcieli ukraść bankomat traktorem:



Cytat:

Sprawcy przymocowali do bankomatu stalową linkę, natomiast drugi jej koniec do ciągnika rolniczego. Za pomocą ciągnika próbowali wyrwać bankomat. Prawdopodobnie zostali spłoszeni przez przypadkowych świadków zdarzenia. Porzucili traktor i uciekli. Około 4.00 nad ranem kobieta jadąca ulicą Myśliwską, poinformowała policjantów o ciągniku, który blokował przejazd.



Zgłoś
Avatar
ArmiaKrajowa 2014-03-19, 15:55 7
No i szacunek za akcje Nikomu nic sie nie stalo, wilk syty a owca duzo nie stracila:]
Zgłoś
Avatar
scp83p6j8m5lku9bv3 2014-03-19, 16:00
rostal napisał/a:

linkObrazek

Dzisiaj w nocy ukradli nam spod Biedry bankomat, w całości i na przysłowiowego żywca. Słyszałem, że próbowali je wysadzać, rozwalać młotami, zrzucać z piętra ale w całości to mogli jebnąć tylko na tej dzielni.
Na jednym z opolskich portali piszą że został wyrwany, ale byłem dziś na miejscu (ot, mam 50m) i widać że został zgrabnie odkręcony i wywieziony, wywieziony do lasu jak się okazuje gdzie został pocięty i oskubany z hajsu. Policja niedawno znalazła jego wrak Pzdr.

Obrazek



Przepraszam za niego, bo jest z mojego miasta. Jest młody, jeszcze się nauczy pisać ładnie i poprawnie
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-03-19, 16:02 4
W tym kraju zajebali już kilka bankomatów, żuraw prosto z budowy, czołg (!), prawie udało się ukraść most (sic!). Ciekawe co będzie następne.
Zgłoś
Avatar
Kierfeusz 2014-03-19, 16:07 1
Przypomniał mi się hymn Opola, którego pierwszy wers brzmi " Opole, Opole to jest piękne miasto" .
Zgłoś
Avatar
scp83p6j8m5lku9bv3 2014-03-19, 16:09
Przynajmniej coś się dzieje na mieście Za niedługo dogonimy sosnowiec !
Zgłoś
Avatar
b................5 2014-03-19, 16:18 4
sądzę że długo się tą forsą nie nacieszyli kasetki mają specjalne zabezpieczenia jak ktoś je próbuje otworzyć bez użycia specjalnego klucza to automatycznie zalewają banknoty farbą
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-03-19, 17:00 2
@up a to kurwy jedne !
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2014-03-19, 17:05
Polak Potrafi.
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-03-19, 17:06
Przecież w Starachowicach też ojebali taki bankomat z pod biedronki. Tyle że tu.zajebali w całości, a tam urzyli. ładunków wybuchowych. Zdjęcia można znaleść w google.
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-03-19, 17:13 4
black55 napisał/a:

sądzę że długo się tą forsą nie nacieszyli kasetki mają specjalne zabezpieczenia jak ktoś je próbuje otworzyć bez użycia specjalnego klucza to automatycznie zalewają banknoty farbą



W PL bankomaty nie maja takich zabezpieczeń, gdyż niszczenie pieniędzy byłoby nie zgodne z konstytucją.
Zgłoś
Avatar
karolas123 2014-03-19, 17:43
Fakt to prawda w Polsce bankomat pieniedzy nie zniszczy, Ale kasetki mają nadajniki GPS i radiowe, wiec nawet jak wybrali kasetki z pieniedzmi, to przed otwarciem juz do nich zapukają.
Zgłoś
Avatar
kola955 2014-03-19, 18:46
Ostrovsky napisał/a:

ciekawe ile było hajsu w środku



słyszałem że na wsi do 30 tys w miastach od 100 do 200 tys
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie