18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Blondas123 2011-05-19, 22:31
A ja z kolei wole marnować czas przed komputerem opierdalając się i oglądając takie zjebane filmy ; ]
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-05-19, 22:35
borniak1991 napisał/a:



Mozesz, nigdy nielubilem a nawet nienawidzilem mojego ojczystego jezyka, bardziej preferuje angielski, niemiecki troche i chcialbym japonskiego sie douczyc, jakbym mogl wyrzekl bym sie polskiego[/quo

Pamiętaj, że nie tylko za wolność i barwy narodowe nasi dziadowie przelewali krew. Przelewali ją również za język, którym Ty parchu jeden się posługujesz. Spotykam takich ciapciaków jak Ty, którzy przez kilka miesięcy byli na zachodzie i gadają dziwnym akcentem. Znam też kilka starszych osób, którzy kilkadziesiąt lat mieszkali za granicą i nie mam najmniejszej zmiany w ich języku polskim. No ale oni nie wstydzili się pochodzenia.

Każdy kto obraża polskość obraża mnie

Zgłoś
Avatar
blessya92 2011-05-20, 0:05
Klasyk, o którym większość 'przyszłości naszego narodu' nigdy się nie dowie.

-I co, są bunkry?!
-Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście
Zgłoś
Avatar
Sahex 2011-05-20, 14:04
se7en napisał/a:

ale ja lubię grafikować ;p więc dupy nie ruszę





Jeżeli Twój avatar , jest robiony przez Ciebie, to jesteś zajebiście, ale to zajebiście... chujowy.
Zgłoś
Avatar
borniak1991 2011-05-20, 14:05
xxSekiPlxx napisał/a:

borniak1991 napisał/a:



Mozesz, nigdy nielubilem a nawet nienawidzilem mojego ojczystego jezyka, bardziej preferuje angielski, niemiecki troche i chcialbym japonskiego sie douczyc, jakbym mogl wyrzekl bym sie polskiego[/quo

Pamiętaj, że nie tylko za wolność i barwy narodowe nasi dziadowie przelewali krew. Przelewali ją również za język, którym Ty parchu jeden się posługujesz. Spotykam takich ciapciaków jak Ty, którzy przez kilka miesięcy byli na zachodzie i gadają dziwnym akcentem. Znam też kilka starszych osób, którzy kilkadziesiąt lat mieszkali za granicą i nie mam najmniejszej zmiany w ich języku polskim. No ale oni nie wstydzili się pochodzenia.

Każdy kto obraża polskość obraża mnie



A co mnie to obchodzi? Mam szacunek do ludzi, do tych ktorzy walczyli za kraj w ktorym moge teraz spokojnie zyc, ale nie do jezyka, nie kazdy musi byc patriota jak Ty, a ludzie sa coraz glupsi i to spora czesc ograniczona i zakochana chociazby naszym jezyku, nie mam takiego przywiazania i to jest moja sprawa wiec nie praw mi kazan.
Zgłoś