18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
Avatar
wolo1994 2014-01-27, 15:09 1
Karo7 napisał/a:

@ss_adol
ta, typ stworzyl tyle fejkow. po prostu audio/video nie jest w pelni zsynchronizowane, ot cala tajemnica.

takich jest na YT duzo, choc ten jest jednym z lepszych - tutaj macie mistrza pod katem techniki ;x





Mistrzem on nie jest a jego muzyka dupy nie urywa. Nawalone dużo dźwięków aby pokazać co to on nie może i tyle
Zgłoś
Avatar
ZoltanChivay 2014-01-27, 16:50 1
Dobrze gra, ale szkoda, że już niczego nowego nie nagrywa. W gimbazie obserwowałem jego kanał na yt
Zgłoś
Avatar
wyder86 2014-01-27, 20:13
cover all that remains six wymiata
Zgłoś
Avatar
hyp3 2014-01-27, 20:21
ten jest najlepszy

Zgłoś
Avatar
CzłowiekOrkiestra 2014-01-27, 20:39
wolo1994 napisał/a:



Mistrzem on nie jest a jego muzyka dupy nie urywa. Nawalone dużo dźwięków aby pokazać co to on nie może i tyle



Jest mistrzem, tyle że pod względem technicznym. Nudzi mu się, "zwykłe" utwory są dla niego za łatwe i dlatego wymyśla takie potworności... mimo tego potrafi też wyśmienicie zagrać coś "normalniejszego", np. partie solowe z czasów współpracy Randiego Rhoadsa z Ozzym Osbournem


Wracając do tematu. Powiedzmy sobie szczerze, facet nie gra niczego niebywałego, jest przyzwoity technicznie, utwór jego autorstwa się całkiem przyjemnie słucha, ale brak w tym "iskry".

To jest cover, a nie to co podano w temacie...


Polski akcent na koniec posta
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-27, 21:24
mazurpl napisał/a:

Na youtube jest pełno takich grajków, nic specjalnego. A poza tym metalcore jest dla gimnazjalistów, wiem bo w gimnazjum słuchałem.



100% racji. Biorąc pod uwagę wszystkich co wrzucają filmy do internetu to nie jest coś czym można się podniecać. Tym bardziej że utwór jest prosty jak drut.

Jak się podniecac to czymś na prawdę z wysokiej półki.



albo



Koleś z filmiku jest dobry ale przeciętny. Piwko bo zawsze to gra na instrumencie a nie muzyka "z trupa" czyli układanie kosteczek w komputerze czy innym samplerze.

Karo7 napisał/a:

@ss_adol
tutaj macie mistrza pod katem techniki ;x

[youtube][/youtube]



Technika nie kończy się na szybkim legato, staccato i szybkich złożonych arpeggio na wykręconym nasyceniu przesteru z mocną kompresją gdzie kompletnie brak dynamiki. Umiejętności artykulacyjne wychodzą jak gałka gain we wzmaku skręcimy w lewo

Jak ktoś lubi posłuchać młodych kreatywnych muzycznie ludzi którzy napierdalają na gitarach elektrycznych polecam serię Guitar Idol, czasami można szczękę z podłogi zbierać.

Zgłoś