18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zajebista rozkmina o kupie !
nu3ns • 2011-02-04, 15:31


Macie tu zajebistą rozkminę Słonia którego pewnie już zdązyliscie poznac i Miksera , nie tylko dla słuchaczy hip hopu .Polecam !
Jesli wam sie to spodoba to zerknijcie na jutuba tam jest więcej wycinków z ich audycji !
Zgłoś
Avatar
rabson 2011-02-05, 20:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Wyimaginowany Esteta 2011-02-05, 20:42
rabson napisał/a:



EEEEEEEEEEEEEEEEE SIAAARAP!!!!!


Polski hip-hop to muzyka dla zwierząt, pariasów i nizin społecznych.
Zgłoś
Avatar
Medar92 2011-02-05, 22:01 6
Wyimaginowany Esteta napisał/a:


Polski hip-hop to muzyka dla zwierząt, pariasów i nizin społecznych.



Wiec chce Ci tylko powiedzieć ze wyrazając sie tak o innych ludziach ze są niziną społeczną czy zwierzęciętami pokazujesz ze jesteś jeszcze gorszy... Dlaczego? a odpowiem Ci dlaczego bo nie szanujesz drugiego człowieka i mozesz srać na polski Hip-Hop i mówić ze to ścierwo i jebane gówno ale jeżeli mówisz ze to muzyka nie dla ludzi a dla zwierząt czyli uważasz ludzi którzy słuchaja tej muzyki za zwierzęta to jestś KURWA GORSZY bo nie masz prawa nikogo poniżać bo słucha takiej albo innej muzyki. Zwierze jest od Ciebie lepsze bo szanuje osobniki tego samego gatunku!

I swoja drogą nie wiem dlaczego Cie kurwa ucze zasad moralności i etyki przeciez ktoś sie spłodził ...
Zgłoś
Avatar
Wyimaginowany Esteta 2011-02-05, 22:52
Ej, ja przecież nikogo nie poniżyłem, ja po prostu STWIERDZIŁEM fakt. W tamtym roku prowadzone były (oczywiście przez w pełni wykwalifikowany sztab ekspertów wspomaganych przez niemieckich psychologów) bardzo obszerne badania, mające nakreślić, jakie grupy społeczne najczęściej sięgają po muzykę hip-hopową. Wyniki badań okazały się być dla wielu naprawdę wstrząsające; zdecydowaną większość, stanowił tak zwany plebs i pospólstwo, czyli jednostki prymitywne, biedne, pozbawione jakichkolwiek perspektyw na życie i własnego dachu nad głową. Krótko mówiąc- odpowiednicy starorzymskich proletariuszy i indyjskich pariasów.
Zgłoś
Avatar
Medar92 2011-02-05, 23:03
@up: Zajebiście wiec mniej wszystkich za plebs... Tych co jeżdzą mercedesem i słuchaja Hip Hopu w samochodzie i cieci pokorju peji wszystkich za takich uważaj a daleko zajdziesz... i nie wierz niemcą nigdy!
Zgłoś
Avatar
Unofakjando 2011-02-05, 23:30
Smoke This Shit man.
Zgłoś
Avatar
Asmodeusz 2011-02-06, 0:06
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
elGrand3 2011-02-06, 0:13 1
Asmodeusz napisał/a:



@Wyimaginowany Esteta

SPIERDALAJ kurwo babilońska i murzyński chuj w dupę za takie pierdolenie

a i jeśli dostanę ostrzeżenie to temu gównojadowi Wyimaginowanemu Estecie też się należy


Cicho, czołgu on ma racje. Zresztą ty wulgarnie GO obrażasz a on to GÓWNO.

Swoją drogą fajna ilość postów:
Zgłoś
Avatar
Asmodeusz 2011-02-06, 0:18 1
się gra się ma moc szatana
Zgłoś
Avatar
Wyimaginowany Esteta 2011-02-06, 1:15
elGrand3 napisał/a:

Swoją drogą fajna ilość postów:


Od początku wiedziałem, że z tym typem jest coś nie tak.
Zgłoś
Avatar
elGrand3 2011-02-06, 1:22
nigdy nie słyszałem żeby w sadistica się grało moc szatana ? co ty w jakaś tibie napierdalasz czy wow'a ?
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-02-06, 18:39
@Asmodeusz srry za piwo, miałem tylko sprawdzić twój profil.
Zgłoś
Avatar
Asmodeusz 2011-02-06, 19:21
elGrand3 napisał/a:

nigdy nie słyszałem żeby w sadistica się grało moc szatana ? co ty w jakaś tibie napierdalasz czy wow'a ?



nie gram ani w "wow'a" tym bardziej "tibie". Ty (być może) modlisz się do ukrzyżowanego cieśli a ja do Asmodeusza. Nie ograniczaj się tylko do gier komputerowych w ocenianiu ludzi.
Zgłoś
Avatar
rabson 2011-02-16, 9:09
ja tylko sie zastanawiam skąd wniosek, że slucham hiphopu a tym bardziej polskiego ? Ke?!
Zgłoś