18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
S................n 2020-10-05, 18:53 1
Halman napisał/a:

tak jest, masz ode mnie piwo i okolicznościową grafikę z autografem;



Grafika stulejarza z chujowego portalu (gdzie renoma się posypała przez IQ użyszkodników typu Hall, Poligon,Loaloa - tak kurwa stoisz w jednym rzedzie z tymi zjebami kretynie) , gdzie gimby przekrzykuja się jak na korytarzach w szkole w czasie przerwy. Ciebie jak i reszte gimbów trzeba poprostu traktować jak niedojeba i tyle w temacie.

P.S. Nie zapomnij jeszcze koledze opierdolić berła
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-05, 19:00
SteinarBjorgvinsson napisał/a:


P.S. Nie zapomnij jeszcze koledze opierdolić berła



a to znasz?

nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-10-05, 21:25 1
Ktoś jeszcze wpadł poczytać komentarze równo bóldupiących motopizdeczek i super maczo w golfach 3?
Zgłoś
Avatar
pve11 2020-10-05, 22:32
Ja słyszałem jeszcze o takim hobby jak rozjeżdżanie starych bab na pasach, też nie dla biedaków podobno.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-06, 8:52
fieryangel napisał/a:

@janlew
Ten "sam silnik na dwóch kółkach" zjada twój sportowy kabriolet w połowie drugiego biegu... Pomijam fakt, że kabriolet to najbardziej niedojebana wersja nadwozia jaką można dziś kupić.
Jeśli myślisz, że moto to tania zabawa, to lepiej nic nie mów, bo widać, że bredzisz od rzeczy. A co do tego czy jest zajebiście czy nie to kwestia gustu. Niektórzy wolą siedzieć przez kompem, inni ćpać, albo pisać zjebane komentarze na sadolu, jak ty, a inni jeżdżą na moto.


Ty piszesz zjebane komentarze i jeździsz na motopiździelstwie, a ja sportowymi autami i motorówkami, bo ja kask toleruje tylko w rajdówce. A co do moto jeżdziłem na różnych i chyba jedyny jaki ma sens to cross.
- nie jezdzi po drodze stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi
- nie naraża się życia swojego i innych jak idiota, co najwyżej kości na złamanie
- nie ma prawdziwej alternatywy na 4 kołach, nawet 10x droższej
- ergo, nie kupuje się go z biedy
Zgłoś
Avatar
twojadziewczynajestgruba 2020-10-06, 12:35 2
Wszystkie zabawki z silnikiem są zajebiste. Zawsze prowadzicie zjebaną dyskusję. Każdy sprzęt w rękach idioty lub kogoś bez doświadczenia narobi szkód i może pozabijać innych ludzi. Skąd się urwaliście? Szczekacie jak pieski, których oddziela płot Nie zesrajcie się
Zgłoś
Avatar
CaptainTrips 2020-10-06, 14:09
Jestescie pizdy w chuj, zazdrosne paly bo wasze jaja wielkosci pestek od wisni by wam nie pozwolily wsiasc na taka maszyne i poczuc troche adrenaliny, tak adrenalina to jest to uczucie kiedy walisz konia i mama wchodzi do pokoju , a predzej czy pozniej i tak wszyscy umrzemy albo jak pizdy z chujem w reku albo robiac to co sie kocha.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-07, 2:05
CaptainTrips napisał/a:

Jestescie pizdy w chuj, zazdrosne paly bo wasze jaja wielkosci pestek od wisni by wam nie pozwolily wsiasc na taka maszyne i poczuc troche adrenaliny, tak adrenalina to jest to uczucie kiedy walisz konia i mama wchodzi do pokoju , a predzej czy pozniej i tak wszyscy umrzemy albo jak pizdy z chujem w reku albo robiac to co sie kocha.



Kochać to można kobietę A nie jak to nazwałeś "maszynę", ale ruchaj sobie co tam chcesz.
Zgłoś
Avatar
mabrothrax 2020-10-07, 9:18 1
Nigdy nie przestanie mnie bawić sytuacja w której ktoś ocenia ludzi na podstawie takich głupot jak na przykład pojazd jakim się poruszają. Trzeba być serio zakompleksionym lamusem szukającym poklasku wśród ludzi swojego rodzaju.

Koleś z filmu to kretyn, i zapłacił cene - jak tysiące innych kretynów na całym świecie poruszających się każdym możliwym środkiem transportu, będących różnej narodowości itd etc. Kretynizm, debilizm itd to rzecz ludzka.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-05, 16:15
mabrothrax napisał/a:

Nigdy nie przestanie mnie bawić sytuacja w której ktoś ocenia ludzi na podstawie takich głupot jak na przykład pojazd jakim się poruszają. Trzeba być serio zakompleksionym lamusem szukającym poklasku wśród ludzi swojego rodzaju.
Koleś z filmu to kretyn, i zapłacił cene - jak tysiące innych kretynów na całym świecie poruszających się każdym możliwym środkiem transportu, będących różnej narodowości itd etc. Kretynizm, debilizm itd to rzecz ludzka.



Tutaj jest pełno takich spierdolin, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali i wyposażeni w chuja, więc muszą się dowartościować.
Zgłoś