18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Q67 2013-04-15, 18:42
Lars Ulrich gra w jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów
On gra na ulicy

Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-04-15, 18:47 3
widzicie już jak się robi muzykę?
a teraz wracajcie się podniecać jak ktoś wciska guziczki z gotowymi samplami
Zgłoś
Avatar
DraqDras 2013-04-15, 19:04
Ten opalony Puttin ładnie napierdala
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-15, 19:27
Zastanawia mnie dlaczego koleś posiadający takie (dosyć wysokie) umiejętności gra na ulicy. Powinien chodzić na przesłuchania. Myślę, że z pewnością szybko dostałby angaż w jakiejś kapeli i zarabiał swoją grą normalne pieniądze. Chyba, że po prostu lubi grać dla przechodniów...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-15, 19:32
Ładne mają drogi w tym San Francisco
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-04-15, 19:57
niech zagra koles to samo z normalna stopka
Zgłoś
Avatar
cipisek 2013-04-15, 20:45
Budzisz się niedzielnym porankiem na totalnym kacu, wychodzisz zaczerpnąć powietrza a tu ktoś Ci napierdala na bębnach...
Zgłoś
Avatar
MorbidEmpire 2013-04-15, 21:35
Panowie, jest tak. Typek z filmiku uber pałkerem nie jest. Osobiście znam kilku, którzy grają równie dobrze, albo nawet lepiej. Grając na ulicy trzeba się popisywać, bo to za popisy ludzie dają hajs, także przyczepienie się, że koleś się popisuje, a nie gra 'dokładnie', jest z dupy. Druga sprawa - dlaczego gra na ulicy, a nie w jakiejś kapeli itp? Bo najwyraźniej jest za słaby, albo mają w SF za dużo perkmanów 'ekstremalnych' (koleś typowo bije pod metalową muzykę), a za mało 'nowoczesnych'(jazz, swing itp). Gdyby był NAPRAWDĘ dobry, to nie musiałby grać na ulicy. A tak, że nie ma fachu w rękach, to musi się utrzymywać tylko z grania, zamiast traktować to jako pasję. Mam nadzieję, że mnie los taki nie spotka i nie będę musiał z moim basem stać na ulicy. Pis Jou
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2013-04-16, 0:40
jakie jebany siano tam kosi!!?!?!! ten filmik ma 10min a nie chce mi się liczyć nawet ile razy mu ktoś tam coś wrzucił! to teraz niech tak po napierdala przez 5godzin średnio! haa! cud,miód,malina! "amused"
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-04-16, 7:31
MorbidEmpire a może po prostu kurwa lubi grać na ulicy ??
Zgłoś
Avatar
ripmax 2013-04-16, 13:47 1
Amator Tu macie prawdziwego ulicznego wymiatacza:

Zgłoś
Avatar
belzeph 2013-04-16, 14:57
Zajebisty jest Gavin Harrison, albo Jojo Mayer jeśli chodzi o groove, a ten typ jest tylko dobry.
Zgłoś
Avatar
argantlam 2013-04-21, 11:24
Od siebie polece takich panów jak właśnie Matt Halpern, Mike Portnoy i Neil Pert. A jaranie sie urlichem itp to zwykła ciemnota i niewiedza.
Zgłoś