18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Cezar87 2020-09-22, 23:10 3
Spinacie sie do motocyklistow ale jak by ktos autem jechal to lojjjj wymuszenie pewnie baba za kierownica. Przyznajcie sie ze wam zal dupe sciska jak ktos motocyklem przejezdza, a wasza dziewczyna badz malzonka sie odwraca za n im A co do filmu chlopak wcale nie zaperdalal, prawdopodobnie jechal z normalna predkoscia.
Zgłoś
Avatar
Xumme 2020-09-23, 0:52 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ale jechał swoim pasem



To mu to napiszna nagrobku. Na pewno będzie mu lepiej i każdy, kto będzie przechodził obok sobie pomyśli "Ooo no chuj, że zapierdalał.. ale najważniejsze, ze jechał swoim pasem."
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-09-23, 0:59
Wygląda na Litwę.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-23, 5:40
pro_avenger napisał/a:

Pisowski sędzia.





Cezar87 napisał/a:

A co do filmu chlopak wcale nie zaperdalal, prawdopodobnie jechal z normalna predkoscia.



Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-09-23, 6:59 1
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-09-23, 21:43
Xumme napisał/a:

To mu to napiszna nagrobku. Na pewno będzie mu lepiej i każdy, kto będzie przechodził obok sobie pomyśli "Ooo no chuj, że zapierdalał.. ale najważniejsze, ze jechał swoim pasem."



Rób z logiki kurwę, a logika zrobi z ciebie kurwe! Gdzie ja napisałem ,że popieram szybka jazdę przez wieś, miasto na moto? A na nagrobku napiszą ,że jakaś ślepa kurwa wpierdoliła się w na jego pas tuż przed nim, i nie ma znaczenia czy zapierdalał czy nie, obrazenia śmiertelne można odnieść już przy 10km/h jeśli cię wkręci pod auto. Tak ,że jak chcesz się wpierdalać w dyskusję z dorosłymi to najpierw ogarnij czytanie ze zrozumieniem.

AyCaramba napisał/a:

Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.



gdzieś kurwa imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu! Wcześnie tez ktoś pisał ,że ssiesz pod biedrą , znaczy mam w to uwierzyć? (to było pytanie retoryczne) won do lekcji!
Zgłoś
Avatar
buchcik 2020-09-23, 22:10
Drogi lepsze niż w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-09-23, 23:03
AyCaramba napisał/a:

Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.



Jak by jechal nawet te 100 na godzine to by sie o te ploty pewnie rozbil a on ledwo co przekoziolkowal po ziemi. Rozpedz sie rowerem do 30 i zapierdziel w jakis slupek podobnie wylecisz. Ale z was niektorych to naprawde bezmozgie stworzenia, widza motocykl to wiadome ze musi zapierdalac. Polecam isc do kosciola i siasc razem z moherami dla ktorych kazdy kto ma tatuaze to satanista, niczym sie od nich nie roznicie.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-23, 23:07
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

gdzieś kurwa imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu!



Weź wyjdź bo ci żyłka pęknie... 3 zasada dynamiki co tu udowodni?? Samochód w trakcie uderzenia prawie stał, zadziałał na motopizdę małą siłą, a motor przestawił auto o jakieś 20-30 stopni.

Motopizda tak zapierdalał że pomimo zadziałania na niego samochodu miał jeszcze tyle zachowanej energii kinetycznej że leciał jak jebana kukła.

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

won do lekcji!


żałosny jesteś

Cezar87 napisał/a:

Jak by jechal nawet te 100 na godzine to by sie o te ploty pewnie rozbil a on ledwo co przekoziolkowal po ziemi.



Przeleciał w powietrzu całą szerokość jezdni po czym sunął po ziemi następne 10-12m poszukaj sobie crash testów motorów na YouTubie. Zobaczysz jak się zachowują pojazdy i kukły przy 50km/h
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-09-24, 18:56 1
SteinarBjorgvinsson napisał/a:


gdzieś kurwa imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu! Wcześnie tez ktoś pisał ,że ssiesz pod biedrą , znaczy mam w to uwierzyć? (to było pytanie retoryczne) won do lekcji!


Ty serio taki głupi jesteś, czy udajesz?? Zgodnie z III zasadą dynamiki samochód zadziałał na niego siłą o PRZECIWNYM ZWROCIE, więc jakby motocyklista jechał wolno to wypierdoliłoby go do tyłu tam skąd przyjechał, a tymczasem poleciał DO PRZODU z dużą szybkością. Dalej mam tłumaczyć jak ułomnemu, czy już pojąłeś?
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2020-10-04, 11:38
Taka ładna okolica, myślę jakieś miasteczko w USA. Czytam, okolice Łotwy. Patrzę za okno, a spierdolona Polska wygląda tak, że nawet nasranie na środku drogi niczego nie zmieni
Zgłoś