18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
susher 2012-12-03, 17:43
Ładna Mazda
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-03, 18:15
Sory, moja wina.
Zgłoś
Avatar
w................5 2012-12-03, 18:19 6
tak przy okazji potrąceń apel do bandy pierdolonych debili korzystających z przejść na pasach:

To, że wchodzisz na pasy, nie znaczy, że nie masz obowiązku się rozglądnąć. Ważysz kilkadziesiąt kilogramów i twoja anatomia pozwala na zatrzymanie się praktycznie na odcinku 0 m. Dwie tony metalu metalu zatrzymujące się przy pomocy kawałka gumy, nie są w stanie wytracić prędkości na kilku metrach, zwłaszcza mokrej nawierzchni.
Zgłoś
Avatar
Hanys91 2012-12-03, 18:20
zajebiste jebniecie? widac ze nie byles na hardzie
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-03, 18:21 1
bosskimariusz napisał/a:

zajebiste jebniecie? widac ze nie byles na hardzie


a gdzie to?
Zgłoś
Avatar
fafarapa 2012-12-03, 18:39
Idiotka wbiegła w ten samochód
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-12-03, 18:39 1
Czerwone to było od strony kamerzysty, a za tym autem co jebnęło jechał sznur następnych aut, więc musieli mieć zielone. A czym ta kobieta się kierowała podczas przyspieszenia w przód to już nie wiem, a gdyby się zatrzymała to co najwyżej zahaczyłaby o lusterko.
Rosja...
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2012-12-03, 19:20
Mr.Bungle napisał/a:


matoł zapierdolił na czerwonym świetle


Gówno, a nie czerwone...
Lewoskręt na zielonym zrobił,podobnie jak pare aut za nim.

A ta tępa dzida co sie nawet nie popatrzała na droge w ostatniej sekundzie jeszcze przyspieszyła.
Gdyby nie to po prostu by sie odbiła od auta,a nie wylądo9wała na masce.

Zabawnie sie czyta jak sadole sie litują nad pustakiem 0o xD
Zgłoś
Avatar
PytaCz 2012-12-03, 19:31
kufel01 napisał/a:

Kurwa kierowca miał chyba jakieś 4 sekundy na reakcje ale wolał ominąć niż się zatrzymać cwel jeden



Ja tam widzę kobietę, która szła normalnie i nagle przyśpieszyła wpierdalając się tym samym w samochód. Ale co Ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
Rysh 2012-12-03, 20:29
U nich widzę jest taka mentalność, że jak nic nie jedzie to stoją.
A jak coś nadjeżdża to wpierdalają się na ulice.

Czego to ludzie nie zrobią aby się na sadolu znaleźć.
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-12-03, 21:08
kuczaj napisał/a:


Gówno, a nie czerwone...
Lewoskręt na zielonym zrobił,podobnie jak pare aut za nim.


Aruś napisał/a:

Czerwone to było od strony kamerzysty, a za tym autem co jebnęło jechał sznur następnych aut, więc musieli mieć zielone.



Dwóch wybitnych znawców przepisów ruchu drogowego. Jak wyjdziecie z gimnazjum i zdacie na prawo jazdy to pogadamy ok?
Jak cymbale skręcasz na zielonym na prostej krzyżówce takiej jak ta na filmie to po skręcie jesteś na drodze która ma światło czerwone i wtedy już pierwszeństwo ma przed tobą pieszy bo ma zielone. Więc weź się jeden z drugim rozbiegnij i pochyl by ściana was znaleźć mogła.
Zgłoś
Avatar
kalafiory 2012-12-03, 21:09
dirty_pig napisał/a:



on hamował ale był snieg jak byś nie zauważył



Dokładnie,tym bardziej,że na takiej "mazi" to praktycznie się nie da zatrzymać ale co poniektórzy mogą wiedzieć jak we wakacje dopiero na kartę motorowerową zdali...
Zgłoś
Avatar
BlanX 2012-12-03, 21:44
Cytat:

tak przy okazji potrąceń apel do bandy pierdolonych debili korzystających z przejść na pasach:



A ty oczywiście z auta nie wysiadasz,śpisz w nim,jesz,srasz... i nawet internet ci podłączyli!
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-12-03, 22:33
wojas30 napisał/a:


Dwóch wybitnych znawców przepisów ruchu drogowego. Jak wyjdziecie z gimnazjum i zdacie na prawo jazdy to pogadamy ok?


Kurwa a nie widzisz, że to Rosja?
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-12-03, 23:17
Kierowca nie przewidział ale tępa pizda zamiast spojrzeć to idzie w zaparte.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie