18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Wredniak 2018-08-05, 2:04
Wazne ze sie kochaja
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-08-05, 2:53 4
Mówcie co chcecie ale grube baby się fajnie rucha. No może nie takie spasione po chuju ale takie z nadwagą.
Nie mają dużych wymagań ani oczekiwań a są wdzięczne, że chcesz je puknąć.

Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do ruchania. Po prostu na ruchanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na ruchańsko się umawialiśmy.

Loda opierdalała pierwsza klasa. Zawsze była czyściutka i cipka świeża w chuj więc minetę robiło się z przyjemnością. Ruchało się kilka razy aż chuj odmawiał wstawania w końcu.

Nie przeszkadzało jej nic w sumie. Nie będę ściemniał, że mam półmetrowego pytonga bo nie mam ale nigdy nie narzekała a wystarczyło kilka sekund macania i wodospad zapierdalał jak opętany.

Podsumowując - grube laski lubią się ruchać i doceniają, że w ogóle ktoś chce je puknąć.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-05, 10:21
Velture napisał/a:

Mówcie co chcecie ale grube baby się fajnie rucha. No może nie takie spasione po chuju ale takie z nadwagą.
Nie mają dużych wymagań ani oczekiwań a są wdzięczne, że chcesz je puknąć.

Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do ruchania. Po prostu na ruchanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na ruchańsko się umawialiśmy.

Loda opierdalała pierwsza klasa. Zawsze była czyściutka i cipka świeża w chuj więc minetę robiło się z przyjemnością. Ruchało się kilka razy aż chuj odmawiał wstawania w końcu.

Nie przeszkadzało jej nic w sumie. Nie będę ściemniał, że mam półmetrowego pytonga bo nie mam ale nigdy nie narzekała a wystarczyło kilka sekund macania i wodospad zapierdalał jak opętany.

Podsumowując - grube laski lubią się ruchać i doceniają, że w ogóle ktoś chce je puknąć.



Dobrze gada! Polać mu!
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-08-05, 10:53 1
To jedna z tych, co w pępek się je rucha?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-08-05, 11:33 1
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2018-08-05, 14:45 1
O kurwa, podaj harpun
Zgłoś
Avatar
StachuStach121 2018-08-06, 0:34
Jeżeli się kochają to chuj z nimi ...

youtube.com/watch?v=sXPtZtBxTOY
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2018-08-07, 17:08
Erutlev napisał/a:


Tarło mają ryby... wieloryb to ssak



no shit sherlock. Musiales byc prymusem w zlobku.
Zgłoś