18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
alanbdf 2012-12-21, 14:51
od 4:30 do 4:54 rozśmiesza mnie jego "więc.."
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-12-21, 15:10
tak się przyzwyczaiłem do pewnego osobnika robiącego vlogi z ameryki ze brakowało mi na końcu "Mariusz max kolonko, mówię jak jest, nowy jork"
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2012-12-21, 15:46
ale fazka więcej tego
Zgłoś
Avatar
a................4 2012-12-21, 15:59
Grillowany napisał/a:



Ok. 1,50 w Anglii przy zarobkach 2klocki na miesiąc to bardzo spoko cena.

Nie chciałem się wypowiadać na jego temat, ale kurwa ... wygląda tak polaczkowato w chuj, że w lecie na bank zakłada skarpetki do sandałów. Sorry, ale nie kupuję go po tym filmie.



Nie no Ty to jesteś człowiek zachodu, prawdziwy anglik z Ciebie. A co masz konkretnie na myśli, że wygląda "polaczkowato". Ciekawe jak Ciebie spostrzegają na obczyźnie? Myślisz, że jesteś zajebisty z tymi 2 klockami. Cwaniaczek z pekasu
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-12-21, 16:25
Eh niech sobie operacje przegrody kupi, bo ledwo co oddycha
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-12-21, 16:27
Czemu tak nie można w polsce czemu?!!!
Zgłoś
Avatar
kagiebe 2012-12-21, 16:35 2
Koleś posiada w domu swój własny pistolet, prawdziwą broń.

A zakładając blokadę mówi o elementach pistoletu "o tutaj" "tędy" .. ja pierdole...

To tak jakby kierowca mówił "Jak chce sie zatrzymać, to wciskam to coś po środku, tutaj na dole, o"
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-12-21, 18:31
@kagiebe - nie spinaj się tak , gość używa prostego zrozumiałego języka bez poprawnej terminologi ponieważ odbiorcy jego filmów to nie psychofani militariów tylko pospolici youtuberzy którzy prawdziwy pistolet widzieli tylko na filmach dokumentalnych , on nie jest ani rusznikarzem , ani wojskowym , policjantem tylko pospolitym truckerem władającym - ponglish , nie musi się znać na broni ale podejrzewam że swój ciągnik opisałby ci w każdym detalu fachowo nazywając każdy element .
Zgłoś
Avatar
Serek810 2012-12-21, 18:32
hahahah, co za koleś kupił amunicje na zombie
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-21, 18:48
alanf84 napisał/a:



Nie no Ty to jesteś człowiek zachodu, prawdziwy anglik z Ciebie. A co masz konkretnie na myśli, że wygląda "polaczkowato". Ciekawe jak Ciebie spostrzegają na obczyźnie? Myślisz, że jesteś zajebisty z tymi 2 klockami. Cwaniaczek z pekasu



Haha, czekałem na hejt jakiegoś jebanego zazdrośnika. Weź człowieku puknij się w zryty beret. Nie napisałem nigdzie, że zarabiam, nigdzie się nie chwalę nawet co robię i kurwa ile robię, bo nie lubię dopierdalać ludziom na siłę tym, że mają gorzej. Nie zarabiam dwóch kobli, studiuję, ale mówię, że przy takich zarobkach 1,50 to lajt za litr. Widocznie jesteś tak ograniczonym typem, że nie zrozumiałeś. Nie zgrywam cwaniaka, więc jak chcesz tak pierdolić to żegnam (bo nie urażę Cię słowem - wypierdalaj), bo z debilami nie mam zamiaru dyskutować. Jak mnie "spostrzegają"? No wiesz, bardzo konkretnie, cały czas mam znajomych, cały czas odwiedzam Polskę i nie obnoszę się z tym, że mieszkam w Anglii, także prowo Ci nie wyszło .

Gdybyś grzecznie napisał to z chęcią bym Ci wyjaśnił co mam na myśli pisząc "wygląda polaczkowato", ale niestety, nie mam zamiaru marnować czasu na typa, który jest ograniczony umysłowo i zazdrości ... szczerze chuj wie czego, bo nie mam, ale zazdrości. To jest właśnie polskie zachowanie, udowodniłeś to doskonale .
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-12-21, 19:08
Japierdole jaka hołota...
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2012-12-21, 19:49
wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-czterech-zabitych-w-strzelaninie-w-pensyl...

Pensylwania. Widze Adam juz dziala
Zgłoś
Avatar
hiddenattack82 2012-12-21, 20:16
Gościu wygląda jak.. menel.. tzn polak zagranicą.

za to ty zachowujesz sie jak rasowa cipa z polski - zazdrosna z szybkimi raczkami jak te stare suki z radomia
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-21, 20:35
to ten wieśniacki menel z tira - brawo za promowanie polski - wsiok zasrany
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-12-21, 23:57
Zajebista prezenterka! Czy tylko ja ją zauważyłem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie